Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.06.2019, 10:10   #631
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Jest tu ktoś jeszcze?
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.06.2019, 01:15   #632
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

jeszcze ja
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2019, 22:19   #633
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Hej. Jako że nasze forum przeżywa zapaść, a Simsweb na chwilę obecną kompletnie umarło, za namową użytkowniczki Niny postanowiłam udostępnić link do forumowego serwera na discordzie założonego przez Laselight: https://discord.gg/9b8WBYk
Nie jest nas tam dużo, dlatego fajnie byłoby zebrać więcej osób. Dołączajcie!
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2019, 14:54   #634
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Trochę przykre, 16 lat temu zakładałem tutaj konto, starałem się pisać z dwa razy jakieś historyjki o simsach, chwaliłem się domkami i historyjkami, pisałem swoje wrażenia z dwójki i trójki. Miałem nadzieje, że to forum chociaż przetrwa, ale widzę, że FB zrobiło swoje i fora umierają jeden za drugim.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2019, 18:38   #635
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Cytat:
Napisał Tenebris Zobacz post
Jest tu ktoś jeszcze?
Ja! To znaczy nie wchodzę tu nie wiadomo ile, bo czasem nawet nie da się wejść, ale zdecydowanie wolę to forum, od tego nowego ,,zielonego", mimo, że umiera. Na nim jakichś fajerwerków nie ma. Nie mam tutaj konta od nie wiadomo ilu lat, ale czytam je jakoś od podstawówki, nadal będąc zdumiona ile rzeczy do takiej dwójeczki można tu się dowiedzieć, ten ogrom poradników, te wszystkie rzeczy które tworzyli forumowicze, aż się dusza cieszy i lubię tu czasem wracać i sobie czytać. Albo śmieszne tematy z dziwnymi sytuacjami w grze, skargi na opiekunkę do dziecka czy teorie o domu upadłych drzew.
Tam, na nowym forum (gdzie swoją drogą bardzo mi brakuje takich ciekawych tematów) gdy wspomniałam o swoim problemie, który mam w sims 2 to jestem zbywana, bo nikt już w to nie gra. Niby. I zostałam odesłana do grupek na FB, żadnej konkretnej pomocy. Tam także jestem zapisana, ale mimo wszystko nie przepadam za twarzoksiążką, bo wszystko jest tam mega publiczne i mnie to irytuje. Nie chcę być znana z imienia i nazwiska, z dopisaną miejscowością i szkołą na stronach, na które wchodzę by raczej zapomnieć o tej codzienności. Raczej chcę być jako ta Collina, która gra w simsy i rysuje. Prawdopodobnie przesadzam, ale co z tego? Moim zdaniem fora mają o wiele większy urok, niż wchodzenie na fb, gdzie między interesującymi informacjami okazuje się, że ktoś kogo zapomnieliście przestać obserwować wstawia obrazki otaguj koleżankę i jeśli nie odpisze w ciągu 5 minut kupuje Ci kebaba, a koleżanka z podstawówki, która się już do was nie odzywa od wielu lat ma dziecko albo bierze ślub.

Jak tutaj czytam tematy to się dowiaduję często czegoś nowego, o modach o których bym nie pomyślała, że istnieją. Szkoda tylko, że to już historia. Ale za to jaka!

Może nawet nikt tego już nie przeczyta, ale to nic. Jakoś tak chciałam to napisać. Trzymajcie się tam ludzie, Może mnie nie kojarzycie, ale ja część z was już tak. I dziękuję, za wspomnienia. Jeśli to brzmi, jakbym nie miała życia poza internetem, to sorki, aż tak źle chyba nie jest. Pozdrawiam jeszcze raz.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2019, 01:24   #636
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Oj, aż ciężko uwierzyć, że jestem tu już od 11 lat... To forum wiele mi dało i jak tylko wpisałem dzisiaj ten adres to dostałem takiego nagłego uczucia nostalgii... Poświęciłem tu dużo czasu i tak mi się jakoś smutno zrobiło, gdy zobaczyłem, że forum umiera. Cóż, chyba taka kolej rzeczy! Dziękuję wszystkim, których tu poznałem. Dziękuję wszystkim, który oglądali i komentowali moje domy w simsach. Dziękuję wszystkim czytelnikom "M jak Mieszkanie". Dziękuję bardzo redaktorom forumowej gazetki. Dziękuję wszystkim użytkownikom, z którymi wymienialiśmy się wiadomościami i pozdrowieniami. Dziękuję, Forum The Sims <3 PS. a pamiętacie coroczne konkursy na tytuły pod nazwą użytkownika?
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2019, 22:13   #637
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Jeju, łezka się w oku kręci...
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2019, 16:18   #638
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Kiedy odwiedzam ten wątek, czuję się, jakbym trafiła na stypę XD Ale też tęsknię
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2020, 03:13   #639
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

O matko! Czuję cringe niesamowity kiedy patrzę na większość swojej aktywności tutaj, ale nie zmienia to faktu, że mam bardzo pozytywne wspomnienia związane z tym forum (które stało się nieodłączną częścią mojego dzieciństwa). Bardzo ciekawi mnie jakimi ludźmi jesteście teraz (oprócz ciebie Diana, ty robisz mi update'y cały czas). Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki dla wszystkich bez wyjątków!!! Miłego życia ❤
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2020, 20:12   #640
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Cytat:
Bardzo ciekawi mnie jakimi ludźmi jesteście teraz
Choć w papierach lat przybyło, to naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami
Forum i w ogóle gra w simsy sprawiły, że mam (!) dobre wspomnienia z czasów nastoletnich. Tutaj naprawdę bez obaw mogłam być sobą i czułam się "u siebie" Było super!

Najlepsze lata mojego życia dzieją się teraz, gdy żaden obowiązek szkolny mi niestraszny Obecnie Liv jest trochę takim simem, który dopiero co pojawił się w otoczeniu i układa sobie całe życie. Mieszkanie "na swoim", praca, z początku kiepsko płatna, rozwijanie pasji/umiejętności, żeby dostać awans (=więcej kasy!) i robić coś sensownego "po godzinach", wychodzenie na miasto, nowi znajomi, później randkowanie i w końcu Taki Ktoś, któremu trochę opowiedziałam o moich przygodach tutaj , a gdzieś tam w głowie plany na "dalej"

A, z simsów jednak wyrosłam, ale nie żałuję
Ciąg dalszy nastąpi Miejcie się jak najlepiej! ^^
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023