Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2016, 19:58   #1
magda
 
Zarejestrowany: 25.02.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Prezentacja na temat The Sims :)

Kochani gracze
Jestem studentką pedagogiki i na zaliczenie przedmiotu przygotowuję przentację pt "The Sims - komputerowa gra rozwijająca czy wirtualne życie?" I teraz moje pytanie do Was jakie macie zdanie na ten temat / jakie zdanie mają wasi rodzice? Podzielcie się ze mną swoimi spostrzeżeniami najciekawsze wykorzystam w swojej prezentacji
Jeszcze jedna prośba prosiłabym o takie ogólne informację o Simsach ile było serii ile dodatków ile użytkowników w nią gra może macie jakieś statystyki informacje które na pewno powinny znaleźć się w prezentacji mogą być przedstawione w ciekawy sposób np. za pomocą grafiki Liczę na waszą kreatywność
magda jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2016, 21:01   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Prezentacja na temat The Sims :)

Po pierwsze, zły dział.
Po drugie, @topic:
dla mnie osobiście simsy to zabawa lalkami w wersji komputerowej, w dodatku oferująca dużo większe możliwości. Dzięki nim rozwinęła się moja szeroko pojmowana kreatywność i zmysł estetyczny - swoje pomysły na rozgrywkę zaczęłam przelewać "na papier" i tym samym doskonalić się w pisaniu opowiadań, zainteresowałam się projektowaniem wnętrz czy podstawami fotografii. Dzięki simsom podszlifowałam swój angielski, zarówno poprzez grę w niepolskiej wersji językowej jak i szukanie informacji na temat tej gry w sieci, w tym przede wszystkim na zagranicznych stronach.
Dorobiłam się w swojej grze wielu "ludzików" i musiałam opracować efektywny sposób rozgrywki - tak, simsy traktuję też jako grę strategiczną.
Na simowych stronkach znalazłam też sobie znajomych, z którymi kontakt utrzymuję do dzisiaj mimo że te osoby najczęściej już nie grają w tę grę.

Autorką tej obszernej wypowiedzi jest Liv z forum.thesims.pl, 21-letnia studentka kierunku ścisłego grająca w serię The Sims od 9 lat.

Po to masz to forum i strony typu dotsim, żeby znaleźć dane dotyczące serii. Na simowym fan page'u na facebooku liczba lakujących zapewne odzwierciedla liczbę graczy.
Btw, sądząc po tytule, to chyba nie ma być prezentacja o grze, tylko o jej wpływie na graczy...?
Bo jeśli tak, to ilość oficjalnych dodatków do TS2 jest informacją zupełnie zbędną. Jeśli już mówić o dodatkach, to raczej pod kątem tego, jakie elementy rozgrywki przykładowo wprowadziły, np. zwierzaki, pory roku, postacie nadnaturalne, możliwość prowadzenia własnej firmy.
A ze swojego własnego studenckiego doświadczenia odsyłam Cię do artykułów naukowych na ten temat, w których inni, mądrzy studenci przeanalizowali wpływ tej gry na osoby w nią grające
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023