Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.06.2013, 13:35   #11
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21]


1. Jakie miejsce poleciłbyś forumowiczom na wyjazd wakacyjny?


jesli chodzi o miejsce do polecenia, to jest wiele takich, dosc ciekawych. zalezy czy od tego, czy chcemy chodzic, zwiedzac, lezec na plazy no i przede wszystkim - od budzetu jesli ktos chce poczuc odrobine "egzotyki" nie wybierajac sie od razu na koniec swiata - polecalabym kraje poludniowej europy(hiszpania, portugalia, etc.)
Morgana

To zależy od upodobań danej osoby: niektórzy lubią wodę i leniuchowanie na piasku, więc poleciłabym morze lub jakieś jeziorko, a inni czynny wypoczynek - dla nich idealne byłyby wędrówki po górach lub leśnych ścieżkach. Ale nie ważne gdzie się wyjedzie na wakacje czy zostanie się w domu - ważne by dobrze się bawić
Searle

Na pewno byłyby to jeziorka w okolicy Dębnicy Kaszubskiej. Woda świetna, lasy z grzybami, a przede wszystkim cisza i spokój... Ja co roku wybieram się do Krzyni, właśnie "obok" Dębnicy
ajditia


2. Jeśli letni wypoczynek to z rodziną, kolegą, czy partnerem?


Wakacje z rodziną są fajne i miło można spędzić czas.
miłośniczka zwierząt

czasem fajnie jest spedzic czas z rodzina, szczegolnie jesli dlugo nie widzi sie bliskich osob. niemniej jednak, jesli mialabym wybrac, na dluzszy okres pojechalabym gdzies ze znajomymi lub partnerem.
Morgana

Kazda z tych trzech opcji przyniesie zupelnie inne doznania. Z rodzina, mysle ze wyjazd bedzie dobra okazja do umocnienia wiezi miedzy rodzicami czy rodzenstwem. Z kolei wyjazd z znajomymi, to gwarancja szalonych wakacji i niesamowitych wrazen. Brak regul i opiekunow, jest pokusa dla mlodych podroznikow. Natomiast wyjazd z partnerem, pozwoli skupic cala swoja uwage tylko na pare zakochanych. Mozliwosc nacieszenia sie soba, bez osob trzecich.
Snæijder Soto


3. Jakie jest twoje najlepsze wspomnianie z wakacji?


Hm... tu chyba nie pomogę, bo dużo wspomnień przychodzi mi do głowy i tego najlepszego nie uda mi się wybrać
Searle

Myślę, że to moment, gdy pojechaliśmy z tatą nad morze. Ponieważ nie mieliśmy gdzie zostawić kluczy do samochodu, tata włożył je do kieszeni kąpielówek. Po szaleństwach w wodzie nie mogliśmy otworzyć auta
ajditia

ciezko wybrac zazwyczaj swoje wakacje wspominalam milo i nawet niektore przykre sytuacje nie psuly mi ogolnych wspomnien z wyjazdow. trudno by bylo wybrac jedno z wielu, dlatego w tym przypadku wstrzymam sie od jednoznacznej odpowiedzi.
Morgana

Najmilej wspominam dwa tygodnie w Vancouver. Wybralem sie tam z grupa znajomych, podczas wakacji. Bylo niesamowicie miedzy innymi dlatego, ze nikt odgornie za nami "nie stal". Prawda jest jednak, ze to nie miejsce czyni wakacje wspanialymi a ludzie, z ktorymi sie ten czas dzieli
Snæijder Soto
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023