Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.07.2013, 09:46   #11
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

WOOOOW. WOOOW. WOOOW!
WRESZCIE!
WOOOOW

Ehm... Wreszcie dzial VS promienieje mocnym blaskiem w waszej gazetce Wiedzialem, ze komentarz mrocznego w temacie z moja produkcja nie jest przypadkowy Maly minus za brak wzmianki o najnowszym dziele jakim jest "Senses", ale wybaczam bo i tak jest mega postep
Jako juz tutaj mowimy o VS to zrobie sobie mini autoreklame informujaca, ze na czas wakacji odsuwam na bok rezyserke

Ranking nickow.... Malin, te wszystkie egzotyczne uzdobienia sa po to by bylo... egzotycznie Co do czytania mojego nicku, to powiem raz i mam nadzieje, ze sobie wbijecie to do mlodych mozdzkow A wiec nie czytamy tego jako Sznajder ( a tym bardziej szmata o.O) tylko....
Snajdżer Soto!
Zanotowac please!

Ruda co do logowania z telefonu, to mam swoje czarodziejskie sposoby i bynajmniej nie jest to kopiowanie z google jak powiedziala Malin

Co do sprawy promotorek i administracji. Na temat promocji juz sie wypowiadalem w odpowiednim temacie i dalej podtrzymuje swoje stanowisko. Jedyne co moglbym dodac, to to, ze na obecna chwile forum nie ma lepszej promocji jak... pierwsza pozycja w wyszukiwarce
Co do administracji no to coz.... niektorym chyba sie zwyczajnie nudzi Jak ruda wspomniala, Mod to nie tylko maszyna do wysylania ostow i banowania. A ostrzeganie i tym bardziej banowanie za rzeczy, ktore by byly wysmianie na pierwszym lepszym forum tylko swiadcza o poziomie... wladzy. Na szczescie widze swiatelko w tunelu, ale nie chce tutaj naglych omdlen

Artykul o tym jak zostac zwyklym szaraczkiem ciekawy. Co jak co, ale MI sie on moze nawet przydac Teraz tak sie zastanowilem, co ja bym za tematy wymyslal gdybym byl w gazetce, buehehhehe

Wywiad z redaktorka Clarissa ciekawy, ale tak jak i ruda zastanawiam sie, co bedzie jak juz przepytacie wszystkich w redakcji. Bo nie ma co ukrywac, ze na forum jest kilka nobliwych osobistosci

Coz to chyba tyle mi sie wydaje. Pozniej jeszcze raz zerkne na gazetke i jezeli cos przeoczylem, to dopisze swoja opinie. Bardzo dobre wydanie i az 3 razy znalazlem sie w gazetce. Moj star nie gasnie xDD
__________________
Malfurion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.07.2013, 13:37   #12
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

Dzięki jeszcze raz za pozytywne opinie Serio, nie spodziewałem się tego akurat po tym artykule, który skleciłem praktycznie w trzy godziny, bo zmieniłem zdanie co do tematu
czyli po prostu miałem inny artykuł, ale uznałem, że jest za kiepski xD

Co do Twoich VS, Genesisie [tak chyba będę się zwracał xDD], to informacja o najnowszej produkcji się nie pojawiła, ponieważ artykuł został napisany wcześniej
I wreszcie się wywiązałem z obietnicy

Z racji, że to już mój czeci post w tym temacie to może napiszę coś konkretnego na temat artykułów innych :>
Duże gratulacje dla Jina, który mimo trudności zawsze wykonuje kawał dobrej roboty i nigdy nie idzie na łatwiznę Jestem pewien, że z tych wskazówek skorzysta niejedna osoba.
Livka jak zawsze poleciła coś oryginalnego i przydatnego Uwielbiam imiona Twoich modeli, w ogóle Twoich simów xDD
Łamigłówki zawsze dostarczają mi rozrywki, zwłaszcza znajdowanie różnic Gratulacje dla kedziorka!
Trudne sprawy zawsze, nie wiedzieć czemu, traktuję trochę jak konkurencję, za co dziękuję, bo to mnie motywuje do pisania xD Logo [w którego wymyślaniu też mam trochę udziału ach, ta Skromność] rzeczywiście prezentuje się naprawdę fajnie, a treść wcale nie jest gorsza
Wywiad jak zawsze pozwolił mi się dowiedzieć czegoś o innej redaktorce [trochę głupio tak po półtora roku wspólnej pracy dowiadywać się, jak kto ma na imię xD]. Osobiście czekam na wywiad z naszą Naczelną
Forum mówi zawsze pozwala zorientować się, jakie opinie na różne tematy posiadają użytkownicy. Dlatego chętnie czytam ten dział :>
Jeśli chodzi o "Trochę kultury[...]" to mam pewne zastrzeżenie, które już padło w jednym z poprzednich numerów. Mam wrażenie, że wszystkie aktualnie tworzone seriale obracają się wokół tematyki fantastycznej. Rozumiem, że to teraz modne, jednak nie każdy lubi takie klimaty Co do książek, to niedługo czeka mnie konfrontacja z "Mistrzem i Małgorzatą" No cóż, lektura

Dzięki za opinie i prosimy o więcej!
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 01.07.2013, 15:22   #13
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

no cześć!

Numer Wam wyszedł przyzwoicie, jak zwykle zresztą!
Nie mam weny aby oceniać każdy dział tak zgrubsza, więc powiem po prostu czego mi brakowało

Po pierwsze: GDZIE SIĘ PODZIAŁ NOIR?! Akurat gdy powróciłem do grania w TS3 to jego dział wcięło ://

Również jak poprzednicy powiem, że w dziale Clarissy brakowało mi oceny muzyki, mam nadzieję, że w następnym numerze się pojawi

Cytat:
M: A jaka jest twoja ulubiona ekranizacja książki?
C: Póki co są to "Igrzyska śmierci", bo nie odstają aż tak bardzo od pierwowzoru.
o tak! pozdrawiam Gabi

W pozostałych działach nie zauważyłem niczego brakującego, także na +!

Czekam z niecierpliwością na kolejny numer

P.S.:

Cytat:
Napisał rudzielec
Fajnie, że ktoś pomyślał o takim dziale, gęba mi się cieszy jak czytam niektóre wypowiedzi
będę Skromny i nie powiem, że to ja dałem pomysł powrotu tego działu do Newslettera ://///
__________________


I found my own way... :]

Ostatnio edytowane przez neville : 01.07.2013 - 15:24
neville jest offline  
stare 08.07.2013, 14:06   #14
anizali
 
Avatar anizali
 
Zarejestrowany: 19.01.2013
Skąd: Polska :)
Płeć: Kobieta
Postów: 396
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

Cytat:
Napisał Muse Zobacz post
Wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo spodobał mi się dział "Forum mówi". Mam tylko małe zastrzeżenia odnośnie działu "Trochę kultury, człowieku". Są seriale, książki, kino, ale za to ani słowa o muzyce. Rozpoczyna się festiwalowy sezon, a nic nie zostało wspomniane (dzisiaj kończy się największy na świecie Glastonbury Festival!).

I dziękuję za miejsce w rankingu!
Też mnie to razi w oczy.
Redaktor naczelna - popacz pani na priv
__________________
...Czym że jest nazwa?
To co zwiemy różą pod inną nazwą równie pięknie by pachniało...
anizali jest offline  
stare 08.07.2013, 15:31   #15
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

To jak to jest z tymi komentarzami - jak napiszę, to mam robić przysiady i pompki?

Na początku - oprawa graficzna. No jest po prostu profesjonalna. Dodatkowo te sygny z reklamą zwalają z nóg.

Prasę czytam głównie przy śniadaniu, a moją ulubioną pozycją jest horyszkop, więc tutaj miałam najwięcej uciechy.

Podobały mi się zabawne artykuły w Klawej Enklawie

No i brak mi również Jabłkowej Czereśni, czy jak jej tam było

Gratulacje
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 08.07.2013 - 15:42
Björk jest offline  
stare 08.07.2013, 15:37   #16
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

@up - jak napiszesz to ja zrobię 10 brzuszków, a MPS 2 pompki opłaca się, pomożecie nam utrzymać formę!
(potem edytuję ten komentarz, bo chcę skomentować gazetkę, a nie mam weny )
__________________
Fallen jest offline  
stare 09.07.2013, 19:13   #17
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

Jest fajnie
Od momentu zmiany nicka chciałem zostać wypisany w dziale rankingi, jednak drims kom truł To kropki są przereklamowane? ;/// Albo zbyt hipsterskie czy mainstreamowe?
Polecane dodatki do TS2, mamciu, jestem w niebiosach ;o Szkoda tylko, że większość dodatków z tego już mam :c
Ogólnie powiem tak: numer Wam się bardzo udał no i podziwiam, że gazetka jeszcze żyje! Na SimsDesign i SimsCreator padły po trzech wydaniach a Wy dalej ciągniecie, i to w jakiej jakości! Brawo!
A, i jeszcze dodam, że oprawa graficzna gazetki jest tak niesamowita, że napatrzeć się nie mogę, kto Wam taką zrobił
No i w dziale kultura nie ma o muzyce, ubolewam. Przecież Ke$ha wydała album, Beyonce niesamowitą nową piosenkę...
__________________

Ostatnio edytowane przez Everlasting : 09.07.2013 - 19:15
Everlasting jest offline  
stare 09.07.2013, 19:19   #18
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

Dzięki za komentarz Grafika to dzieło Meryam, podobnie jak nowe logo gazetki, które widać w mojej sygnaturze
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 10.07.2013, 12:07   #19
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 19[21] - Komentarze

Ja też chcę się przyczynić do poprawienia kondycji naszych redaktorów

Cieszę się, że w końcu zareklamowany na szerszą skalę został dział Videostory. Donowi od bardzo dawna należała się wzmianka i uznanie dla jego twórczości (ogólnie smutne jest, że mało jest ostatnio komentarzy w działach VS i FS).

Najbardziej spodobały mi się nowości serialowe. Znalazłam wśród nich pozycje, którym na pewno nie przepuszczę

Ogólnie gazetka jest dopracowana i posiada fajną, przyjazną dla oka szatę graficzną. Brawo!
__________________
Searle jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023