Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.05.2007, 15:46   #1
sims_rules
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Złodziejka? oO

Kurczę... nie wiem o co chodzi. Do mojego sklepu przyzła klientka, wzięła do torby dwie drogie rzeźby (łączna wartość to jakieś 11 tysięcy simoleonów) i... wyszła nie płacąc, trzymając torbę w ręku, zostawiając mnie z marnymi dwoma tysiami na koncie! Co jest?

To moja pierwsza firma wlaściwie, więc jeżeli to normalne to wybaczcie głupie pytanie, ale do tej pory zawsze klienci przed wyjściem płacili za zakupione towary... może to jakiś błąd w grze? Czy mam jakieś szanse na odzyskanie kasy? Bo sporo straciłam na zamówienie towaru itd. ;/
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.05.2007, 10:56   #2
kloe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał sims_rules
Kurczę... nie wiem o co chodzi. Do mojego sklepu przyzła klientka, wzięła do torby dwie drogie rzeźby (łączna wartość to jakieś 11 tysięcy simoleonów) i... wyszła nie płacąc, trzymając torbę w ręku, zostawiając mnie z marnymi dwoma tysiami na koncie! Co jest?

To moja pierwsza firma wlaściwie, więc jeżeli to normalne to wybaczcie głupie pytanie, ale do tej pory zawsze klienci przed wyjściem płacili za zakupione towary... może to jakiś błąd w grze? Czy mam jakieś szanse na odzyskanie kasy? Bo sporo straciłam na zamówienie towaru itd. ;/
jesli chcesz miec wiecej kasy to wpisz kod motherlode 50 000 simoleonów
 
stare 24.05.2007, 11:02   #3
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi to się nie zdarzało o_O
Może to rzeczywiście błąd w grze
 
stare 24.05.2007, 14:12   #4
Akmiss
 
Avatar Akmiss
 
Zarejestrowany: 24.01.2007
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 209
Reputacja: 13
Domyślnie

Ja o takim czymś pierwszu raz słyszę. Może to rzeczywiście błąd.
Akmiss jest offline  
stare 24.05.2007, 14:29   #5
cysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A pirat ? Bo z piratem może zdarzyć się każda rzecz.Albo przez dodatek z neta.
 
stare 24.05.2007, 15:42   #6
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi też się to zdarzyło - chyba 2 razy. Przyszedł sim do mojego sklepu ogrodniczego wziął dwa drzewka do torby i poszedł. Może to ma coś do rzeczy ale od brał drzewka na dworze a kasa była w budynku. Później było tak samo. W końcu się zdenerwowałam i zrobiłam "ogrodniczy pod chmurką". I nigdy więcej mi się to nie zdarzyło.

P.S. Mam wszystkie simsy oryginalne.
 
stare 26.05.2007, 14:21   #7
Todd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja tez mialem 2 razy. ale to byli NPC, a nie miastowi: sprzątaczka i przedstawicielka klubu ogrodników.
 
stare 27.05.2007, 18:17   #8
sims_rules
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Heh, no właśnie... mnie się to jeszcze ze dwa razy zdarzyło, ale rozkręciłam przedsiębiorstwo i 10 tysięcy teraz nei robi już aż takiej wielkiej różnicy hehe... ale fakt, że jest to rzecz denerwująca ;/. Mam oryginał.
 
stare 27.05.2007, 21:49   #9
Dovelly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mne sie nie zdarzyło...
Ale skoro inni pisza że sie zdarza to najpewniej zdarzają się simowie z ciągątami na różne dzieła =) =D
 
stare 28.05.2007, 11:29   #10
Idil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi też już się to zdarzyło kilka razy.Ale dałam do sklepu ten "alarm na złodziei" i jak na razie mam spokój
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023