Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.11.2007, 21:05   #21
Nuda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Bardzo często się ich spotyka na parcelach publicznych.Przeważnie to zawsze jest tam jakiś członek tego tajnego bractwa
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.12.2007, 09:08   #22
Collet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Tajne stowarzyszenie... To jeden z najlepszych elementów rozgrywki The Sims 2:NS. Sprawia on, że gra jest coraz to ciekawsza i bardziej realistyczna. Szczerze mówiąc, ja nie wyobrażam sobie studiowania bez tajnych stowarzyszeń oraz bractw studenckich. Po prostu kocham ten tajemniczy klimat.
 
stare 01.12.2007, 09:23   #23
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

No aja jak zadzwoniłam do nich to tylo biegali i nie mozna bylo z nimi porozmawiac
 
stare 01.12.2007, 10:04   #24
misiak95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Trzeba odwrócic sima jak biegają żeby się nie wstydzili Ale na serio to u mnie sobie pobiegali i znormalnieli.
 
stare 16.12.2007, 19:38   #25
Serpentina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

przyjaźnię się z trzema dziewczynami z tajnego stowarzyszenia ale po mnie nie przyjeżdżają i mam co do tego pytanie czy muszę być w bractwie ?? albo miec swoje
 
stare 28.12.2007, 18:26   #26
cherryalex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Moja simka zaprzyjaźniła się z jedną dziewczyną z tajnego stowarzyszenia (Salomea Pozłotko) i zakochała się w jednym simie też z tajnego stowarzyszenia (Andrzej Pozłotko) Nie należę do żadnego bractwa i po mnie nie przyjechali Co powinnam zrobić?
 
stare 01.01.2008, 11:18   #27
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Serpentina-pytanie jeszcze aktualne? Jeśli się z nimi przyjaźnisz to pierwszego wieczora o 23 powinny przyjechać po ciebie limuzyną i zabrać do siedziby. Jeśli chcesz pojechać następny raz to normalnie dzwonisz przez telefon, będzie opcja bodajże "przenieś się do siedziby tajnego stowarzyszenia" czy jakoś tak

Cherryalex-twoja simka musi się zaprzyjaźnić z trzema osobami z TS
Beep jest offline  
stare 01.01.2008, 12:27   #28
Weronka-Werka9
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Moja simka zna już długo 5 simów z Tajnego Stowarzyszenia i żadna limuzyna nie przyjeżdża... I nawet dzwonię do tych z "Tajnego Stowarzyszenia" żeby sie lubili (bo myślę, że jak będą się lubić to w końcu przyjedzie ta limuzyna) no i nic! Jeżeli wiecie coś na ten temat to prosze pomużcie!
 
stare 01.01.2008, 12:38   #29
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Weronka-Werka9: nie wystarczy że ich zna, musi się z nimi zaprzyjaźnić napisałam to w poście wyżej, czytaj
Beep jest offline  
stare 11.01.2008, 17:43   #30
kasiula215
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Na czym polega tajne stowarzyszenie ?

Raz tam byłam i troszkę się zdziwiłam kiedy w nocy (podrabiałam kase) przyjechała limuzyna,wysiadł z niej jakiś facet ubrany na czarno i zakuł moją simke.No i pojechali do tego tajnego stowarzyszenia ale podrabiać oceny możesz też w akademiku
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023