Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.12.2007, 14:47   #1
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Dom Diny Kaliente [BRAK ZDJĘĆ]

Domek jest niewielki, skromny. Zbudowany głównie z maxisowskich mebli. Jedynie kilka kwiatów i ozdób pochodzi z internetu. Jest to mój pierwszy dom na forum.


Domek Diny Kaliente.


Prawie każdy kto gra w The Sims 2, zna siostry Kaliente - Dinę i Ninę. Dziś chcę pokazać wam dom Diny.
Dina wyszła za Mortimera Ćwira. Urodziła bliźniaki. Niestety ich małżeństwo rozpadło się. Dzieci zostały z ojcem. Załamana Dina przeniosła się na wieś. Zamieszkała w maleńkim domku. Po pewnym czasie udało jej się jako-tako pozbierać i wrócić do normalnego życia.

Chciałabym abyście mówili dokładnie co wam się nie podoba, gdyż chcę wiedzieć co robię źle

Ostatnio edytowane przez Charionette : 29.01.2015 - 13:27
Sheep-y jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.12.2007, 14:53   #2
miracle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

Jest to Twój pierwszy dom na forum. ;] Ogólnie mi się podoba. Jedyne co mi się nie podoba to sypialnia. Taka mało przytulna . A te 'szuszki' nad łóżkiem... Moja ocena to 7,5/10 ;]]
 
stare 21.12.2007, 14:54   #3
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

Podoba mi się najbardziej ten mały ogródek ogrodzony płotem . Dom ma swój urok .
Wnętrze też ładne podoba mi się każde pomieszczenie za wyjątkiem sypialni zamiast tych białych ścian powinno być coś cieplejszego może pomarańczowy .
Ogólnie jest ok daje 8\10 te 2 punkty to za sypialnie
Wielebny jest offline  
stare 21.12.2007, 14:55   #4
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

Sczerze mówiąc sypialnia też mi się nie podoba. Nie miałam na nią pomysłu, więc zrobiłam tak aby było
Sheep-y jest offline  
stare 21.12.2007, 15:23   #5
Tuśka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

A mnie sie podoba i to bardzo! Z zewtątrz wydaje sie taki maly a w środku taka niespodzianka. Taki wiejsko-nowoczesny klimat tu panuje. Dam 9,5/10.
Brakuje czegoś do obijania sie w ogródku. Wiem że jest hamak ale brakuje mi tego czekoś np. stolu i kszesel by muc w ogróku zjeść coś .Jak często proszę o udostępnienie do ściągniecia.
 
stare 21.12.2007, 15:30   #6
Nuda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

Podoba mi się.Ładny i przytulny.Sypialnia ci nie wyszła,ale co można zrobić bez pomysłu .
Ocenka 8,5/10
Życzę powodzenia w projektowaniu
 
stare 21.12.2007, 15:32   #7
Komurka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

No cóż domek rzeczywiście jest mały.
dom utrzymany w dziwnej tonacji, bardzo nie podobają mi się te szare ściany w salonie i pokoju, przez które pomieszczenia wydają się takie nudne. Uważam, że jak na tak mała powierzchnie, to za dużo w domu jest wyposażenia. Nie rozumiem dlaczego dałaś dałaś tego kwiatka przy umywalce. Nie podoba mi się również ta duża szafa jest ona zbyt duża jak dla tego domku!
Ogród jest przyzwoity, taki wiejski.
 
stare 21.12.2007, 15:49   #8
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

Cytat:
Nie podoba mi się również ta duża szafa jest ona zbyt duża jak dla tego domku!
Jak już pisałam nie miałam żadnego pomysłu na sypialnię, i dlatego wstawiłam tam szafę

Cytat:
Nie rozumiem dlaczego dałaś dałaś tego kwiatka przy umywalce.
Bo lubię kwiaty
Sheep-y jest offline  
stare 21.12.2007, 15:59   #9
Komurka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

Zamiast tej dużej szafy mogłaś dać toaletkę bądź lustro.
Fajnie, że lubisz kwiaty, wybacz jednak tam pod ta umywalką on nie pasuje - dość komicznie to wygląda! Widzisz nie miałaś pomysłu na sypialnie a mówisz, że lubisz kwiaty to może fajnie by było gdybyś w sypialni zainwestowała w kwiaty.
 
stare 21.12.2007, 16:33   #10
angela94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Diny Kaliente

Na mnie wnętrze nie zrobiło większego wrażenia, ale może byc. Ogród bardzo ładny, chociaż mały. Ogólnie 6,5/10
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023