Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.11.2009, 23:23   #11
qwiatuszek
Guest
 
Postów: n/a
Mad Odp: Błąd podzczas aktualizacji

Ja po aktualizacji nie mam nagród szczęścia życiowego i cech charakteru Nawet jak chce zrobić nową postać to nie ma cech Nie wiem co jest grane, proszę pomóżcie mi.......
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.11.2009, 00:32   #12
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Aktualizacja spowodowała u mnie:

-brak możliwości wyboru właściciela auta.
-brak możliowści zmiany aktywnej rodziny (ekran przetwarzania znika i zostaje martwy obraz otoczenia Sunset Valley w którym nic nie można zrobić).

Powiedzcie mi czy ktoś wie czy może tą aktualizację należy instalować dopiero po zainstalowaniu dodatku Wymarzone Podróże ? Mam wrażenie, że tak.
Nie odinstaluję gry póki co gdy nie mam jeszcze dodatku. Wciąż wydaje mi się, że jak doinstaluję dodatek wtedy wszystko będzie chodzić poprawnie jako całość. Ostatecznie aktualizacja zawiera piwnice i nowe tapety a one są związane ewidentnie z dodatkiem.
Mogliby poinformować Nas jednak do czego ta aktualizacja służy. I kiedy ją instalować. E.A nawaliło.
Zaznaczam, że nie mam modów innych niż tylko te oficjalne ze Store.

Cytat:
Napisał Analisse Zobacz post
Sory, ale czemu mówisz żebyśmy tego nie instalowali? To że tobie i iluś tam osobom nie działa, albo są jakieś błędy przez aktualizacje nie znaczy że u każdego coś jest nie tak.
U mnie działa bardzo dobrze, żadnych problemów/błędów nie zauważyłam.
Więc nie każdemu niszczy gre.
SORRY... ale chyba jak narazie Tobie jednej tylko działa poprawnie. Dlatego tak mówię ! Nie chcę być złośliwy ale pewnie jeszcze nie sprawdziłaś wszystkiego i niebawem zjawisz się tu z lamentem co złego aktualizacja zrobiła akurat Tobie
A jeśli nic to ja osobiście napisałbym na Twoim miejscu innym, skoro już uczestniczę w forum fanów gry co mam zainstalowane, czy mam już dodatek i co składa się na poprawność działania mojej gry zamiast informować wszystkich, że to ich problem i z dupy wzięty wymysł a nie Twój. SORRY za słownictwo, ale taka prawda.
No ale Ty to Ty a ja to ja. Pzdr.

Ostatnio edytowane przez Liv : 13.02.2011 - 21:36
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 08:08   #13
gtaIVsa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Kurde, wreszcie mam ten dodatek wymarzone podróże ale nie moge zainstalować bo do jasnej ciasnej podczas instalacji wywala błąd aktualizacji!! No kurde!!!! Sims 3 oryginał 0 zmodyfikowanych plików itp. Co ja mam robić ;( Przeinstalowywałem gre z 500 razy ;(

AHHAHAHa ha a Już all działa! Po prostu gra źle mi instalowała plik launcher, zamiast exe to było ex_ KOchAM Cię świecie ;p Ok tera ide do szkoły

Ostatnio edytowane przez gtaIVsa : 19.11.2009 - 08:28
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 09:48   #14
czarna-mamba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Też mam problem z zainstalowaniem dodatku bo wyświetla się błąd aktualizacji. Próbowałam instalować dodatek bez wcześniejszego crackowania podstawowej wersji, przeinstalowałam gre itp. ale dalej jest błąd. Może ktoś pomóc?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 10:24   #15
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Cytat:
Napisał MacieK Zobacz post
SORRY... ale chyba jak narazie Tobie jednej tylko działa poprawnie. Dlatego tak mówię ! Nie chcę być złośliwy ale pewnie jeszcze nie sprawdziłaś wszystkiego i niebawem zjawisz się tu z lamentem co złego aktualizacja zrobiła akurat Tobie
A jeśli nic to ja osobiście napisałbym na Twoim miejscu innym, skoro już uczestniczę w forum fanów gry co mam zainstalowane, czy mam już dodatek i co składa się na poprawność działania mojej gry zamiast informować wszystkich, że to ich problem i z dupy wzięty wymysł a nie Twój. SORRY za słownictwo, ale taka prawda.
No ale Ty to Ty a ja to ja. Pzdr.
Nie mam zainstalowanego dodatku...
Sprawdzałam wszystko co sie dało i nie widze żadnych problemów - czyli jak zwykle po aktualizacjach.
Nigdzie nie powiedziałam że to wasz problem, a jeśli tak to pokaż gdzie...

I nie musisz nazywać aktualizacji gównem i mówić że taki syf dają tylko dlatego że tobie - i innym osobom lecz nie wszystkim - nie działa (zapomniałam napisać w poprzednim poście )

sory za offtop
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 11:34   #16
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Jest kolejna aktualizacja.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 11:38   #17
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

a u mnie wogole masakra, chyba to przez akutalizacje bow tym czasie nic nie instalowalam z neta.wlaczam dzis gre i co widze? widze: niebieskie pola zamiast domów nic zero mebli simsy sa widoczne i tyle. i to nie tylko moj dom aktywny dom wszystkie domy. sklepy zostaly tylko widoczne a wszystkie domy to kwadratowe niebieskie pola. dodalabym zdjecie ale nei wiem jak. wie ktos jak to naprawic ?:/


juz wiem jak, prosze :

http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30
http://w4.wrzuta.pl/obraz/5cTqe9JG9kE/screenshot-31

Ostatnio edytowane przez beata18ns : 19.11.2009 - 11:48
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 11:50   #18
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd podzczas aktualizacji

a ja po akutalizacji mam taki problem :

http://w4.wrzuta.pl/obraz/5cTqe9JG9kE/screenshot-31
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30

ktos cos poradzi?
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 12:05   #19
nikodem
 
Avatar nikodem
 
Zarejestrowany: 30.05.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Cytat:
Napisał MacieK Zobacz post
Aktualizacja spowodowała u mnie:

-brak możliowści zmiany aktywnej rodziny (ekran przetwarzania znika i zostaje martwy obraz otoczenia Sunset Valley w którym nic nie można zrobić).
Mam to samo. Nie mogę grać inną rodziną poza tą, która jest aktywna :/

Cytat:
Napisał MacieK Zobacz post
Powiedzcie mi czy ktoś wie czy może tą aktualizację należy instalować dopiero po zainstalowaniu dodatku Wymarzone Podróże ? Mam wrażenie, że tak.
Nie odinstaluję gry póki co gdy nie mam jeszcze dodatku. Wciąż wydaje mi się, że jak doinstaluję dodatek wtedy wszystko będzie chodzić poprawnie jako całość. Ostatecznie aktualizacja zawiera piwnice i nowe tapety a one są związane ewidentnie z dodatkiem.
Ja mam dodatek, błędy nadal są. Żeby w ogóle zapisać swoją rodzinę musiałam dać zapisz jako, a poprzedni save wywalić.

Cytat:
Napisał MacieK Zobacz post
Zaznaczam, że nie mam modów innych niż tylko te oficjalne ze Store.
Ja również.

Wydaje mi się, że EA wyda jakąś łatkę, przeglądałam forum brytyjskie i amerykańskie i z tego co widzę problem jest powszechny.
__________________
evil ne'er looked so good...
nikodem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2009, 12:10   #20
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

ja po aktualizacji mam cos takiego..

http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-30
http://w4.wrzuta.pl/obraz/7rQmZcKJdvm/screenshot-31

potrafi ktoś pomóc?
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023