Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.09.2014, 18:19   #1
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Gazetka świętuje Jubileusz! Świętujcie z Nami, czekamy na Wasze komentarze lub wspomnienia
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.09.2014, 19:05   #2
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Wszystko przeczytałem i jestem pod wielkim wrażeniem. Dział Polecane The Sims 2 ma bardzo fajne zdjęcia i dodatki. Nic tylko czekać na następny numer
LepkiePaluszki23 jest offline  
stare 21.09.2014, 17:53   #3
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Tradycyjnie pokuszę się o dłuższy komentarz

1. Wiadomości z Forum - cóż, razem z Klawą Enklawą najwspanialszy dział Po prostu idealny. Nie mam pytań

2. Z Archiwum FTS Newsletter - cieszę się, że coś takiego powstaje, bo sam mogę dowiedzieć się ciekawych faktów na temat początków redakcji. Przeglądałem wprawdzie stare tematy, ale nie miałem pojęcia na przykład o tym, skąd się wzięła nazwa Już zacieram łapki na kolejne części cyklu

3. Jubileuszowe wywiady - to również bardzo dobry pomysł Cieszę się, że miałem okazję porozmawiać z kilkoma osobami (jednocześnie żałuję, że z częścią nie udało mi się skontaktować). Najlepiej moim zdaniem wyszedł wywiad z Gio. Fajnie, że nasz były naczelny miał tyle do powiedzenia

4. Forum mówi - bardzo ciekawe pytania, jak i odpowiadający Tematyka studiów w tym okresie szczególnie mnie interesuje, więc to kolejny plus.

5. Nowości ze świata simów - cóż, trochę krótko, zważywszy na to, że odbyła się premiera nowej gry. Z drugiej strony, to co najważniejsze zostało wyłożone, a jeśli ktoś chciałby jeszcze pogłębić swoją wiedzę, dostał sporo przydatnych linków. Czyli jest okej xD

6. Polecane TS2 - WITAJ Z POWROTEM, LIVKO z tego numeru ściągnąłem sobie chyba wszystkie fryzury i kilka ubrań

7. Polecane TS3 - w trójkę nie gram, ale gdybym grał, to na pewno bym korzystał Bardzo fajne dodatki

8. Rankingi - czemu dopiero na drugim Nie no, cieszę się, że ten ranking wciąż istnieje i pomaga mi zorientować się, kto jest kim Chociaż prywatnie dodam, że nie ze wszystkimi gwiazdkami się zgadzam xD

9. The Sims Weekly News - fajnie, że ten pomysł zawitał do nas Nawet mimo problemów technicznych artykuł wyszedł bardzo dobrze i liczę na podobny poziom w przyszłym numerze

10. Świat w pigułce - od siebie powiem, że to jest mój faworyt, jesli chodzi o nowych redaktorów Naprawdę genialny artykuł NO I PIEROGI (pozdro, NAJTFOL!)

11. Trudne Sprawy - cieszę się, że to w tym numerze już kolejny studencki artykuł Bardzo długi i wyczerpujący, ale warto przeczytać go w całości. Jest sporo humoru, ale też sporo przydatnych informacji. Tak to po prostu powinno wyglądać i tyle

12. Horoskop - tym razem nie ma nic wspólnego z prawdą, ale to nie przeszkodziło mi w lekturze

13. Trochę kultury, człowieku - dobrze, że dział prowadzą dwie osoby. Dzięki temu artykuł jest rozbudowany jak należy. Bardzo podoba mi się pomysł na opisywanie również gier

14. Klawa Enklawa - TAK, TAK i TAK Kocham ten dział, jak i jego autorów (zwłaszcza jednego ) i nie mam absolutnie nic do zarzucenia

15. Strefa luzu - różnice były banalne, o czym pisałem już w dziale ogólnie podobało mi się i tyle mogę napisać xD

O Redakcyjnych Opowieściach to w odpowiednim temacie się wypowiem Kiedyś xD
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 21.09.2014, 18:17   #4
astoria
 
Avatar astoria
 
Zarejestrowany: 15.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Cytat:
(...) omega - Pansy - - zmiana jest niestety na minus. Starszy nick mi się bardziej podobał, a nowy kojarzy mi się z Pansy Parkinson z powieści "Harry Potter".
Lol, bo miał się kojarzyć XD
Co do numeru jubileuszowego - wow, ta gazetka jest taka stara? Anyway, dobrze że stała się "FTS Newsletter", ta druga nazwa strasznie wiochmeńska.
Numer na poziome - I mean, ta 1/3 którą na razie przeczytałam. Podobały mi się wywiady i "Forum Mówi". "Świat w pigułce", jako mój ulubiony dział, czytało się dobrze, ciekawostki rzeczywiście ciekawe.
astoria jest offline  
stare 21.09.2014, 20:31   #5
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Znów krucho z komentarzami, mam wrażenie, że piszemy dla ludzi-widmo :/

Po kolei o każdym artykule

Wiadomości z forum - bardzo lubię ten dział, a szczególnie podoba mi się, że Laseczek zaczął pytać różne osoby o organizowane przez nich konkursy itd. I to nie dlatego, że pytał mnie

Z archiwum... - dział jubileuszowy wyszedł świetnie. Szkoda tylko, że opisany jest jeden rok, ale to z wiadomych przyczyn, soł. Czekam już na kolejne lata

Jubileuszowe wywiady - chyba najbardziej udany artykuł w tym numerze, jest doskonały Fajnie poznać opinie byłych redaktorów o gazetce i pracy w niej. Gratuluję redaktorom przepytującym mobilizacji i wyszukaniu kontaktu z długo niewidzianymi osobami

Forum mówi - w tym numerze bardzo ciekawe pytania, no i przepytano osoby, których odpowiedzi mnie dosyć zainteresowały

Nowinki... - tym razem krótko i bez obrazków, ale nie jest źle

Polecane TS2 - drugi, po Jubileuszowych wywiadach, najlepszy artykuł w tym numerze, Livka dała z siebie wszystko <3 Mimo że nie gram w Dwójkę, chętnie obejrzałem zdjęcia

Polecane TS3 - bardzo fajne dodatki i nazwy poddziałów Kolejny świetnie prowadzony dział.

Rankingi - sporo nicków tym razem Podobało mi się, ale jak zwykle brakowało mi rankingu czegoś poza nickami. Sygnatur, avatarów, poziomu fejmu, czegokolwiek.

TSWN - mam nadzieję, że następnym razem damy radę z Everlastingiem zrobić to w formie graficznej ;/

Świat w pigułce - bardzo fajne ciekawostki, nie mam zastrzeżeń

Trudne Sprawy - już się wypowiadałem przy rekrutacji, świetnie

Horoskop - zawsze czytam je bardzo chętnie i tym razem tak było

Trochę kultury... - Libby nie opisała nic, co by mnie przyciągnęło, ale samo opisanie bez zarzutów

Enklawa - część Ktosia

Strefa luzu - podoba mi się, szczególnie wykreślanka, o czym też wspominałem kiedyś

A RO jak zawsze genialne xD
Pink Panther jest offline  
stare 21.09.2014, 21:20   #6
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
Znów krucho z komentarzami, mam wrażenie, że piszemy dla ludzi-widmo :/
Trzy komentarze w tak krótkim czasie nazywasz "krucho"? W takim razie dział FS już dawno wyciągnął kopyta!

Czy to dziwne, że czytając nowy numer gazetki jako podkład muzyczny mam soundtrack z Draculi Brama Stokera(swoją drogą bardzo dobry)? Pompatyczne tony słyszalne w tle podczas gdy czyta się o forumowych gównoburzach? No ale po kolei:

Plusik za to, że udało się napisać jako tako długi artykuł "wiadomości z forum". Jest tu ostatnio tak potwornie nudno, że nie spodziewałem się, by dało się coś w ogóle napisać. Aczkolwiek znalazłem drobny błąd - Pink Panther nie jest pogrubione.
Pierwszy raz widzę chyba "Z Archiwum FTS Newsletter". Czy to jakiś jubileuszowy wyłącznie artykuł, czy coś nowego? W każdym razie bardzo fajny i wreszcie wiem, jak powstała forumowa gazetka. Gdy opuściłem forum gazetki jeszcze nie było, a gdy wróciłem była już od dawna.
Szczególnie fajnie czytało się "jubileuszowe wywiady"(właśnie wtedy muzyka z Draculi przeszła na jakieś szatańskie jęki, wrzaski i demoniczne śmiechy - to musi być znak!), a przede wszystkim wywiad z samym twórcą.
W forum mówi zabrakło mi jedynie pytań związanych z samym forum, no ale rozumiem, że nie działo się nic ostatnio, żeby można było o tym rozmawiać.

M'in na pierwszym miejscu w rankingach! Widać Paździoch był faktycznie dobrym wyborem!

No i właśnie... Co się stało z ON TOP?
Caesum jest offline  
stare 21.09.2014, 21:22   #7
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Pierwszy raz widzę chyba "Z Archiwum FTS Newsletter". Czy to jakiś jubileuszowy wyłącznie artykuł, czy coś nowego?
Jubileuszowy, ale będzie rozbity na kilka numerów

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
No i właśnie... Co się stało z ON TOP?
Autor nie wyrobił się w terminie Obiecuję poprawę w następnym numerze!
Pink Panther jest offline  
stare 21.09.2014, 22:13   #8
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

troszkę miodu ode mnie: gazetka jak zwykle świetna, wszyscy bardzo sie postarali, fajnie się was wszystkich czyta
zwykle mało czytam o simowych rzeczach, jednak tym razem spodobała mi się strasznie ta sypialnia artysty. no i ubranka w polecanych do The Sims 2, uszanowanko dla wyszukiwacza wiele uszanowanka również dla Świata w pigułce [najchętniej zjadłabym chyba kurczaka xD] i Trudnych spraw - autor momentami przerażał mnie tymi opisami o studiach ;_;
a, śmiem kłócić się o horoskop, gdyż [jeśli o mnie chodzi] zgadza sie tylko "Byk to typ dominujący. Lubi mieć rację"
podobały mi sie wszystkie wywiady, zawsze lubię je czytać, bo chce wiedzieć co ludzie maja ciekawego do powiedzenia
oczywiście rebusy, krzyżówki i zagadki w Strefie Luzu juz mam rozwiązane, jak zwykle
Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Plusik za to, że udało się napisać jako tako długi artykuł "wiadomości z forum". Jest tu ostatnio tak potwornie nudno, że nie spodziewałem się, by dało się coś w ogóle napisać.
tu sie zgodzę, jednak powiedziałabym, że jest tu bardziej hmm... spokojnie, niż nudno
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 21.09.2014 - 22:19
Rainbow jest offline  
stare 21.09.2014, 22:37   #9
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Cytat:
Napisał Rainbow Dash Zobacz post
tu sie zgodzę, jednak powiedziałabym, że jest tu bardziej hmm... spokojnie, niż nudno
Spokojnie to jest wtedy, jak w zamian jest dużo ciekawych tematów i nawał nowych wiadomości. Teraz jest nuuuuuuudno. Nawet moje fs się nudzi.

A właśnie, zapomniałem dodać:
Cytat:
Może kobieta przydzielona tobie chętniej zechce pomóc na przykład w uzyskaniu potrzebnego dokumentu albo stypendium, jeśli nie będziesz nachalny i ładnie się uśmiechniesz?
Pffff. Widać autor nigdy nie był w dziekanacie instytutu archeologii i nie próbował niczego załatwić u podstarzałego hippisa. Jeśli zamiast nadętej kobiety macie zgorzkniałego starucha, to możecie spróbować sposobu, który na studiach odkryła koleżanka bodaj mojej matki: zacznijcie się martwić na głos. Wszelkie "ojej, i co ja teraz pocznę?" płaczliwym tonem są dobrze widziane. Do tego trzeba stać jak kamień i mówić to samo, tylko bardziej rozpaczliwie, a może się uda!

Odnośnie horoskopu, mam dziwne wrażenie, że chodziło tu o pewną personę[*] tego forum. xD Aczkolwiek ja też jestem skorpion i szczególnie ostatnie trzy zdania pasują.

Wracając jeszcze do wiadomości z forum, szkoda że nie podano dokładnego linku do postu rozpoczynającego gównoburzę.
Caesum jest offline  
stare 21.09.2014, 23:20   #10
Nix
 
Avatar Nix
 
Zarejestrowany: 24.02.2008
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 116
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 25 [27] - wydanie jubileuszowe - komentarze

Cytat:
Widać autor nigdy nie był w dziekanacie instytutu archeologii i nie próbował niczego załatwić u podstarzałego hippisa.
No... nie zdarzyło się xD
Twój sposób jest świetny, szkoda, że nie mam jak wykorzystać.

Nad numerem pracowało się fajnie i mam nadzieję, że sprawdzimy się dla was jako nowi redaktorzy ;3 A jak wszystkie artykuły są złożone w całość numeru, to to wygląda naprawdę świetnie.
Nix jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023