Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2015, 17:55   #11
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

To my możmy nominować? DD
__________________
Lubie jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2015, 17:55   #12
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

No w Leonardzie da Vinci
Pink Panther jest offline  
stare 02.03.2015, 17:13   #13
arianna
 
Zarejestrowany: 03.12.2014
Skąd: Polskie Bridgeport.
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Piszemy nominacje do cb na PW?
arianna jest offline  
stare 02.03.2015, 17:17   #14
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

W tym temacie
Pink Panther jest offline  
stare 13.03.2015, 20:33   #15
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Przypominam o nominacjach, do tej pory pojawiła się tylko od kaczuchy, nie chcecie nikogo wyróżnić?
Pink Panther jest offline  
stare 13.03.2015, 20:35   #16
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

#kaczuchatakaangazującasięwżycieforum ok
__________________
Lubie jest offline  
stare 16.03.2015, 14:57   #17
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Zastanawiam się nad sensem tego konkursu.
Po pierwsze nie podoba mi się sam pomysł. Pamiętam Gale OJSG, to był moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Natomiast Pinki Awards... Sama idea nominowania kogoś kto tworzył np. pięć lat temu, a na forum nie wchodzi od dwóch lat jest moim zdaniem głupia. Myślisz, że ten ktoś w ogóle zauważy, że wygrał? Lepiej dać szanse aktywnym użytkownikom (którzy w sumie na tym forum wymarli xD), niż ludziom którzy aktualnie mają po 20 lat i simsy ich obchodzą tyle co nic.
Druga sprawa - większej autoreklamy się nie dało? Zastanawiam się czy admini pozwoliliby mi zrobić konkurs Ata Awards. Fajnie, że chciałeś zrobić coś od siebie, ale trzeba znać umiar. Sama nazwa jeszcze by uszła, ale te statuetki? Gdybym ja wygrała taką statuetkę raczej nie wstawiłabym jej do mojego tematu. Rozumiem, że chcesz pozostawić coś po sobie na fts, rozumiem też że średnio ci to wychodzi, ale takie chwyty to lekka przesada. Zrób swoje ojsg, opowiadanie itp. i może tam wsawiaj swoje różowe pantery. W każdym razie z niecierpliwości czekam na Lubie Awards, Szlachcic Awards, Liv Awards, a może nawet Libby Awards! A co tam! Zróbmy milion konkursów, które nikogo nie obchodzą.
I to jest właśnie trzecia sprawa - ile aktualnie dodaje się postów na tym (upadającym) forum? Dwa na dzien? xd Ja sama wstawiam tu simki tylko dlatego, że a nuż może ktoś skomentuje. Poza tym widać po frekwencji w twoim temacie. Niedługo minie prawie miesiąc a do tego pory pojawiła się tylko jedna nominacja xD (i to użytkownika, który miał mieć perma za zachowanie, ciekawe xd) Może do końca konkursu pojawią się jeszcze ze dwie, kto wie. Myślę, że powinieneś wyciagnąć wnioski z innych konkursów, do których zgłasza się znikoma liczba osób.
Podsumowując - może stanie się cud i temat ożyje, ale jak na razie dla mnie Pinki Awards to niewypał. Następnym razem życzę trochę pokory, a także realizmu - bo w tym momencie porywasz sie z motyką na słońce.

Nominowałabym rudzielca, ale no cóż - banned xd

Cytat:
Co do mojej pokory - powaliłaś mnie tym na łopatki, ale doskonale wiem, że jest to tylko zwykły hejt, żeby pokazać, jaka jesteś super i jak potrafisz po wszystkich jeździć lub wywoływać gównoburze
zostań psychologiem
Cytat:
Mówi się trudno, zbieram się na to od 4 dni, bo jak czytam Twoje posty, to ciśnienie mi skacze, ale jakoś muszę się poświęcić.
aa cisnienie skacze, to dlatego od wczoraj mnie napastujesz PM'ami?
__________________


Ostatnio edytowane przez La Tortura : 20.03.2015 - 23:51
La Tortura jest offline  
stare 20.03.2015, 23:26   #18
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Kultura wymaga, żeby organizator odpisał nawet na zwykły hejt. Mówi się trudno, zbieram się na to od 4 dni, bo jak czytam Twoje posty, to ciśnienie mi skacze, ale jakoś muszę się poświęcić. Mam nadzieję, że Cię usatysfakcjonuje to, że nie mogę wykorzystać zasady "Nie karmić trolla". To do dzieła.

Jeśli chodzi o to, że PA jest niewypałem, to Twoje zdanie i masz do niego pełne prawo, aczkolwiek wiele osób pochwaliło ten pomysł, więc mimo wszystko ja nie uważam, żeby było to aż tak beznadziejne, jak piszesz

Danie szansy aktywnym userom - od użytkowników zależy, kto zostanie nominowany. Napisałem gdzieś, że mogą to być TYLKO osoby, które się nie pojawiają od X lat? Bo nie widzę nic takiego, ale kto wie, może napisałem to nieświadomie.

Co do mojej pokory - powaliłaś mnie tym na łopatki, ale doskonale wiem, że jest to tylko zwykły hejt, żeby pokazać, jaka jesteś super i jak potrafisz po wszystkich jeździć lub wywoływać gównoburze, więc pozwolisz, że się do tego nie ustosunkuję, tylko zachowam poziom (w przeciwieństwie do niektórych) i dalej będę się z tego w głębi duszy śmiał (w negatywnym tego słowa znaczeniu gwoli ścisłości).

Pozdrawiam serdecznie

@up
Psychologia fajna rzecz, a znaczenie słowa "napastować" przeczytaj sobie w jakimś słowniku, nie martw się, on Cię nie ugryzie

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 21.03.2015 - 15:25
Pink Panther jest offline  
stare 21.03.2015, 10:08   #19
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Swoją drogą to La Tortura ma trochę racji.. Forum jest totalnie puste, dwa posty na dzień to faktycznie chyba szczyt..
No, ale to nie znaczy że trzeba zamykać forum czy nic nie robić, bo jednak ktoś tutaj wchodzi.. dziwnie to zabrzmiało, ale tam..
Uważam, że Pink wpadł na świetny pomysł z tym konkursem
__________________
Shattered jest offline  
stare 21.03.2015, 10:54   #20
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: Pinki Awards 2015

Skoro już wszyscy wiemy, że pomysł Pinkiego był świetny i temat ten można już zamknąć, mam inne pytanie.

Co w takim razie z ludźmi, którzy mają bana, lub do tego czasu ich konta zostały usunięte za nieaktywność? Chciałbym nominować twórcę Harryego Pottera i Źródła Życia(jedyne FS jakie zapadło mi w pamięć), ale to było napisane jeszcze w 2006 roku z tego co pamiętam. xdd

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
niż ludziom którzy aktualnie mają po 20 lat i simsy ich obchodzą tyle co nic.
Ok. *wychodzi*
Caesum jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023