Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.03.2015, 12:08   #11
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

widzę że niektórzy mają wieli problem z tym że nie dostają rang za nic :<

Cóż, skłamałbym jeśli bym powiedział, że się tego nie spodziewałem, ale wciaż mam nadzieję, że jeszcze się jakoś pozbieracie. Życzę powodzenia
Mroczny Pan Skromności jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.03.2015, 14:08   #12
Nightfall
 
Avatar Nightfall
 
Zarejestrowany: 30.09.2013
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Z jednej strony szkoda, bo teraz na forum nie będzie się działo już zupełnie nic (przynajmniej takie odnoszę wrażenie, nawet mimo tego, że zaglądam tu coraz rzadziej), ale z drugiej to zrozumiała decyzja - osobiście już dawno by mi się odechciało cokolwiek pisać, widząc brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony użytkowników.

Co do bulwersu wyżej o rangi, ja uważam, że noszenie ich, gdy gazetka jest zawieszona, jest bezsensowne, ale to już nie moja sprawa.
Nightfall jest offline  
stare 18.03.2015, 16:17   #13
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

kurcze smutno mi, bo byłam stałym czytelnikiem a nie mam daru komentatora, wiec nigdy nic nie komentuje :< no i zawsze chciałam udzielić gazetce wywiadu, prawie 10 lat na to czekałam, a teraz już nic z tego... xD

noale cóż, mam nadzieję, że gazetka powróci, jak nie dla innych, to dla mnie C:
__________________
Rainbow jest offline  
stare 18.03.2015, 16:39   #14
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Prawdę mówiąc to spodziewałam się i mam wrażenie, że zawieszenie będzie większym wydarzeniem niż jakikolwiek numer gazetki.
Ale szczerze mówiąc to ja osobiście przy tak znikomym zainteresowaniu (a i wykonanie czasami pozostawiało wiele do życzenia...) nie widziałam sensu istnienia gazetki.
Zawieszenie? Moim zdaniem decyzja trochę bez sensu, bo to wcale wam nie pomoże odzyskać popularności, a wręcz przeciwnie xD Nie ma w tym żadnych plusów, a jeśli chodzi o minusy...

Cytat:
Napisał Nightfall Zobacz post
Co do bulwersu wyżej o rangi, ja uważam, że noszenie ich, gdy gazetka jest zawieszona, jest bezsensowne, ale to już nie moja sprawa.
To tyle w tej kwestii
__________________

Meryam jest offline  
stare 18.03.2015, 16:46   #15
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Faktycznie, dawno nie było tu takiego ruchu
Czas "w zawieszeniu" zamierzamy poświęcić na przemyślenie nowej koncepcji gazetki. Poza tym jak forum trochę "zapomni" o FTSN to może później chętniej zajrzy, kto wie
Charionette jest offline  
stare 19.03.2015, 18:02   #16
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Ok, pozwolę sobie tu coś powiedzieć... Czy koniecznie potrzeba wam zawieszenia działalności, żeby przemyśleć nową koncepcję? Macie kilka miesięcy między numerami, czy to naprawdę taka konieczność, żeby zawieszać działalność, "bo chcecie przemyśleć nową koncepcję gazetki"? No i skoro już zawieszacie działalność, to może trochę konsekwencji w swoich czynach i zabranie rang? Skoro zawiesiliście działalność, to dlatego że wasza praca nie spełniała oczekiwań czytelników, a skoro tak, to chyba ktoś po prostu nie wypełniał odpowiednio swoich obowiązków, a chyba już nie muszę mówić, do kogo należy ta robota...
__________________

Meryam jest offline  
stare 19.03.2015, 19:00   #17
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

@up: oczekiwań czytelników? Z ankiety wynikło, że nie ma za bardzo czytelników, nie mówiąc już o oczekiwaniach

Moje osobiste zdanie na ten temat jest takie, że zawieszenie gazetki dobrze wszystkim zrobi - oczekuję, że te kilka miesięcy rozłąki "zweryfikuje" stosunek czytelników i samych redaktorów do Newslettera - być może zdecydujemy się na kolejną poważną reorganizację? Może czytelnicy po czasie docenią wartość tego forumowego pisemka albo szczerze zatęsknią za swoimi ulubionymi działami? (to też leży mi na sercu, bo wiem, że "Polecane - TS2" pomogły już niejednemu). Śmiej się z mojej naiwności, ale nie zapominaj, że my wszyscy w redakcji wierzymy, że to nie jest "ostatnie pożegnanie" - szkoda byłoby na zawsze rzucać taki projekt (ja sama jestem redaktorką niemal od początku).

Co do rang, okazuje się, że każdy z nas ma inne zdanie i musimy to rozwiązać na drodze głosowania - mam nadzieję, że patrzenie przez jeszcze kilka dni na "Redaktorów FTS Newsletter" nie zaszkodzi Ci za bardzo? A jeśli tak, to proponuję na ten czas odpocząć od tego niedoskonałego forum i jego userów - samolubnych i obłudnych do niemożliwości. A nuż ubędzie nam rangi pod nickiem i tym samym zakończy to Twoje poczucie niesprawiedliwości tudzież rozwiąże problem braku logiki w naszym postępowaniu?
Tak odbieram Twoje podejście do forum, jeśli Cię to obchodzi =)

Ostatnio edytowane przez Liv : 19.03.2015 - 19:02
Liv jest offline  
stare 19.03.2015, 19:07   #18
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Droga Liv, przypominam ci, że sama też przez pewien czas byłam redaktorką i osobiście uważam, że rangi są po prostu zbędne, gdy ekipa najzwyczajniej w świecie nic nie robi (a przynajmniej nie tyle, by efekty były widocznie dla ogółu forum) Ja to robiłam dla rozrywki, a nie dla rangi, więc nie rozumiem oburzenia związanego z ich usunięciem. Chyba że się mylę, i robicie to tylko dla rang?

A moje podejście do forum... skomentuję krótko: moje podejście to moje podejście, myśl sobie o nim co chcesz
__________________

Meryam jest offline  
stare 19.03.2015, 19:31   #19
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Usuwanie rang, gdy nieznane są przyszłe losy gazetki mija się z celem według mnie. Aż tak wielką różnicę robi wam wszystkim dodatkowa ranga u kilku użytkowników? W dodatku ranga, która możliwe że i tak zostanie usunięta? Moim zdaniem rangi powinny zostać do czasu, aż będzie wiadomo, czy gazetka będzie reaktywowana czy usunięta.

Co do samej gazetki, to szkoda jej, choć przyznam szczerze, że jedyne działy jakie mnie w niej interesowały to te dotyczące życia forum i the sims 2. Reszty, szczególnie tych niezwiązanych z tematyką forum nie przeglądałem, bo mnie nie interesowały. Najbardziej chyba lubiłem The Sims Polska On Top, gdzie były wspominane najlepsze nicki, fotostory i OJSG. Szkoda mi będzie tych artykułów.
Caesum jest offline  
stare 19.03.2015, 19:32   #20
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

Ja i kilku innych redaktorów zgadzamy się z Tobą co do rang, ale działamy w zespole i podejmujemy demokratyczne decyzje. A zasady działania demokracji znasz lepiej niż ja
Gdyby szło jednak o rangę i kolorowy nick, to w moim przypadku wyglądałoby to gorzej i na pewno nie zgodziłabym się tak łatwo na powrót do przeszłości (od połowy września 2009 roku - czyli od 5,5 roku - mam kolorowy, pogrubiony i pisany kursywą nick - nie wyobrażam sobie siebie bez tego tbh).

Swoją drogą gdzie tu jest jakieś oburzenie wśród redaktorów?
Liv jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023