Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.03.2016, 14:17   #111
Helel
 
Zarejestrowany: 26.10.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ile to już lat... Grę pokazała mi kuzynka jak miałam 11lat, dzisiaj mam prawie 21. Od razu się uzależniłam. Pamiętam, że zrobiłyśmy swoje simki, ja Agnes, a ona chyba Janet i dała nazwisko Knoxville xD Jakoś tak. I wprowadziłyśmy je do Werony. I potem robiłyśmy im chłopaków, ja robiłam kolesia na wzór Neo z Matrixa, bo w pokoju był jego plakat xD

Potem grałam u przyjaciółki w Sims 1 Ofc na piracie, ciężko zdobytym zresztą. Oj grało się... Grało. A lalki barbie poszły w odstawkę.
Z rok później udało się zdobyć Sims 2, ale strasznie się grało, bo za słaby komp miała xD Ale odkryła Bodymakera.

Nie pamietam dokładnie jak to potem było, ale jak miałam 13 lat dopiero dostałam pierwszego kompa i grałam w jedynkę jak opętana, na 14 urodziny dostałam Sims 2 Double Deluxe i do tego Studenckie Życie bo była promocja w Tesco i tak skończyło się moje realne życie.

Sims 3 też strasznie mnie wciągneło, ale to nie było to samo. Sims 2 z dodatkami i modami jest dla mnie o wiele lepsze, niż simy z trójki tupające nogami (jak mnie to denerwowało, grr!).
Sims 4 fajne, ale to nie to samo co dwójka. Brak wspomnień, srsly? Zamknięte otoczenie? Duży krok wstecz względem trójki, bo akurat 'wyjście' na miasto było największym przełomem.

Ogólnie gra mojego życia. Śmiesznie to brzmi, do tego od osoby dorosłej, ale tak jest. Mimo, że cenię inne gry to i tak S2 ich nie pobiję. Nie mam pojęcia ile godzin dokładnie przesiedziałam przy niej, chyba nawet się boję ile to by mogło być xD

No i tak to wygląda. Zaraz odpalam S2 i dalej idę robić swoje otoczenie. Mam nadzieję, że jak skończę to rzucę je tutaj i może komuś się spodoba i będzie chciał grać moimi zipkami
Helel jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.03.2016, 11:53   #112
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Nie pamiętam w której klasie wtedy byłam, ale raczej w podstawówce. Grę też w sumie nie pamiętam skąd miałam, ale pamiętam, że grałam w Miłowie i moje pierwsze uruchomienie gry zaczęłam od stworzenia nowej rodziny. Stworzyłam simkę, miała brązowe włosy i dobrze pamiętam, że miała takie zielone cienie Chciałam ją spiknąć z Jurkiem, tym sprzedawcą, ale ciężko mi to szło, dlatego się wkurzyłam i adoptowałam dziecko. Dziecko było rude i w dodatku miało na imię Gerwazy, co jak nie trudno się domyślić kompletnie mi się nie podobało! Dalszych losów rodziny nie pamiętam xD Potem grałam głównie w Miłowie rodzinami, które już tam mieszkały. Później grałam po kolei wszystkimi rodzinami maxisa w każdym otoczeniu po kolei. A teraz to wiecie, bo zamieszczam losy rodziny tutaj na forum.
Tak jak moja poprzedniczka wyżej napisała - gra mojego życia i też osoby dorosłej. Ile to już razy obiecywałam sobie, że teraz już koniec. Nie będę już w to grać, bo nie wypada takiej dużej dziewczynce xD Przerwy między graniem były raz dłuższe, raz krótsze. Bywało, że nie grałam ponad rok, ale potem znowu wracałam. Teraz już nawet nie obchodzi mnie, czy to wypada czy nie. Gram i już I tylko w TS2
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2016, 08:55   #113
CademZoe
 
Avatar CademZoe
 
Zarejestrowany: 28.09.2014
Skąd: Bieszczady ;>
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Jak ja się cieszę, że miałam za słaby komputer na trójkę. Widząc jej reklamę w telewizji nawet nie widziałam, o czym ta gra jest, ale chciałam ją mieć. Wójek kupił mi wtedy The Sims 2 Double Deluxe, bo miałam za słabego laptopa. Najpierw zaczęłam grać w Miłowie, chyba rodziną Kaliente. Patrzyłam z góry, co te laski tam robiły i kazałam im robić jakieś pierdoły. Potem tworzyłam trochę rodzinek, ale w każdej opieka społeczna zabierała mi dziecko i przychodził komornik. Z wiekiem uczyłam się w to grać i podobało mi się. Jakiś rok później na komunię dostałam nowego laptopa. Wtedy rodzice sprezentowali mi też wymarzoną trójkę. Gra mi się jednak nie spodobała i wróciłam do dwójki xD Dużo grałam w Jaskini Pokrzyku, lubiłam tamte apartameny. Miałam parę dodatków, trochę pożyczonych. Potem z tą edycją z Origina dopiero mogłam grać na poważnie, ze wszystkimi dodatkami.
__________________
.
CademZoe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023