Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2011, 07:19   #261
Sheila
 
Avatar Sheila
 
Zarejestrowany: 05.09.2010
Skąd: Okolice Pszczyny :)
Płeć: Kobieta
Postów: 264
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

@up
Ja się nie zgadzam, bo gdzie w The Sims 3 masz takie rzeczy jak te misje?

W "Historiach" było tak, ze były z bezludnej wyspy, ze świata zwierząt itd. A w TS Sredniowiecze? To taka jedna część, czy może w przyszłości pojawi się TS Przyszłość czy tam coś innego. Fajnie by było.
__________________
Incredible 
Sheila jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.04.2011, 19:41   #262
Zuzia121
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Witam
Ja mianowicie mam problem z tą grą moja simka nie może urodzić dziecka stoi tylko i nie można wykonać żadnej interakcji. Co robić ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2011, 20:01   #263
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

PARTY HARD!!! Uwielbiam bardów


Jeśli ktoś nie jest jakimś wielkim maniakiem klimatów średniowiecznych to faktycznie gra szybko może się znudzić. Ja tam mogę przechodzić te same misje, taka odmiana od MMORPGów które w większości wyglądają tak samo: idź, zabij, zdobądź expa, nabij lvl i tak w kółko.
Zamierzam wytrwać do końca cos czuje, ze zblizajaca sie sesja mi w tym pomoze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 08:10   #264
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Cytat:
Electronic Arts zapowiedziało, iż 28.04.2011 (czwartek) wyda nową łatkę do średniowiecznej odsłony The Sims. Aktualizacja 1.3 wprowadza wiele nowych aspektów gry i znacznie ulepsza kilka innych. Oto kilka najważniejszych zmian:
- Koniec z ograniczonym widokiem w budynkach! Kamerą będzie można obracać o 360° w każdym miejscu.
- Kiedy sim-bohater umiera jego zajęcia i obowiązki może przejąć jego/jej syn/córka (wtedy dziecko nagle dorasta z wieku dziecięcego do dorosłego i staje się normalnym simem-bohaterem)
- Dochodzi specjalna ambicja (Free Play Ambition), w której gracz może stworzyć idealne królestwo, nie martwiąc się o długie zadania i jednocześnie sterując do 4 simów-bohaterów
- Po zakończeniu ambicji, podczas wolnej gry simowie mogą dalej zbierać punkty doświadczenia, wykonywać kolejne misje, a gracz może dalej dobudowywać kolejne budynki
Źródło: Centrum Simów
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 10:19   #265
Zuzia121
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Witam
Ja mianowicie mam problem z tą grą moja simka nie może urodzić dziecka stoi tylko i nie można wykonać żadnej interakcji. Co robić ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 17:44   #266
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Kilka zmian, ale za to jakich! Dobrze, że twórcy nie spoczęli na laurach i nadal pracują nad ulepszeniem jakości rozgrywki w TSŚ. Nasze pobożne życzenia pokrótce zostały wysłuchane
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 18:03   #267
karasss
 
Avatar karasss
 
Zarejestrowany: 04.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Cytat:
Napisał Zuzia121 Zobacz post
Witam
Ja mianowicie mam problem z tą grą moja simka nie może urodzić dziecka stoi tylko i nie można wykonać żadnej interakcji. Co robić ??
Mam to samo. Byle jaką misję włączę (z tą simką) to stoi w jednym miejscu po uruchomieniu i nic nie można nią zrobić... ;/ Co radzicie? Jakiś kod może?

Dopiero gram czarodziejem (1król, 2rycerz, 3kapłan jakubiński) i gra średnio mi się podoba :/ Troszkę nudne. Za banalne te misje na początku, myślę, muszę pograć więcej i zobaczę czy może bardziej mi się spodoba... Jest coś ciekawszego w późniejszym etapie gry, niż chodzenie bez żadnego myślenia?
__________________
W BUDOWIE
karasss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2011, 07:39   #268
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Cytat:
Napisał karasss Zobacz post
Mam to samo. Byle jaką misję włączę (z tą simką) to stoi w jednym miejscu po uruchomieniu i nic nie można nią zrobić... ;/ Co radzicie? Jakiś kod może?

Dopiero gram czarodziejem (1król, 2rycerz, 3kapłan jakubiński) i gra średnio mi się podoba :/ Troszkę nudne. Za banalne te misje na początku, myślę, muszę pograć więcej i zobaczę czy może bardziej mi się spodoba... Jest coś ciekawszego w późniejszym etapie gry, niż chodzenie bez żadnego myślenia?
Wydaje mi się, że będziecie musieli zacząć grę od nowa albo przynajmniej brać i anulować misje, aż stracicie wszystkie PM. Miałam problem tego typu z monarchą, tyle, że ów jegomość zaciął się w leśnych rubieżach i za nic nie można było dokończyć misji... a żeby było jeszcze lepiej, w następnych też nie chciał powrócić na swoje miejsce. Byłam więc zmuszona rozpocząć ambicję "Czas wolny".

Obawiam się, że w dalszych etapach gry nic innego się nie dzieje... Chociaż wiadomo, zdarzają się misje przyjemne i te trochę mniej. Łatka może zmieni co nieco.

A właśnie, jak podbić nowe krainy? Ponoć można dobić do dwudziestu, a ja nawet jednej nie mam... (nie licząc swego obecnego królestwa :D).
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2011, 08:37   #269
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Helena, by podbić inne państwa musisz najpierw zawrzeć z nimi przymierze (na stole taktycznym), a następnie wykonać misje związane z tymi państwami.

Przejście Poziomów Osiągnięć Wszechwidzącego odblokowuje nam w grze bonusy. Oto niektóre po przejściu pierwszego poziomu:

__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2011, 16:05   #270
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Jest w ogóle możliwe przeniesienie aktualki na komp bez dostepu do sieci (na jednym mam internet (stary złom), a w Simsy gram na lapku bez neta)?
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023