Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.10.2003, 15:09   #1
mla99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiem, że ten problem sie jush tu gdzieś pojawił, ale szukam jush od jakiegos czasu i nie moge powtórnie na niego natrafić.
Chodzi o to że jak włączam Gwiazde to mi się wyłącza jush przy napisach... To jest podobno jakis problem z windowsem ale nie wiem jaki... Aktualizowałam go ale nie podziauauo...
Proszę niech mi ktos pomoże...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.10.2003, 09:57   #2
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niestety nie wiem jak ci pomóc ale szukaj dalej to znajdziesz odpowiedni temat!!! POWODZENIA!!! Ps. Ja musze czekać 5 minut by mi sie gra wlączyla!!!! :lol: :lol: :lol:
 
stare 26.10.2003, 10:42   #3
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A gwiazda Twoja to pirat? A może reinstalka? Jak nie pomoże to jakoś inaczej zaradzimy...może masz wadliwy plik z neta albo śmieci na dysku?
 
stare 26.10.2003, 11:39   #4
mla99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm.. Juz sama nie wiem... nie mam smieci na dysku na pewno bo kilka dni temu defragmentowałam... No bo tej ściągnięte z dc i może dlatego... Jak włączam gre to po kilku sekundach pojawia sie taki dźwięk jak przy skreczowaniu i gra sie wyłącza...
 
stare 26.10.2003, 11:48   #5
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Defragmentacja nie usuwa śmieci z systemu.
 
stare 26.10.2003, 11:52   #6
mla99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to co usuwa? format?
 
stare 26.10.2003, 11:58   #7
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Można usunąć edytując rejestr ręcznie lub przez program np. RegCleaner. Jeżeli chodzi o simsy, to najlepiej zastosować programik Simeraser (na płycie od Zwierzaków w górę lub z netu). Format usuwa wszystko więc potem dużo problemów z zainstalowaniem systemu (czas). Jednak pomaga w największym stopniu.
 
stare 26.10.2003, 12:12   #8
mla99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tzn. te pliki z rejestru już usuwałam...
 
stare 26.10.2003, 12:35   #9
catia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy masz może Win XP? Albo pirata... Powodów właściwie to sporo może być: niespełnianie wymagań gry, mało miejsca na dysku, wyżej wspomniany pirat, wirus, uszkodzone lub nieprawidłowe dodatki... Posprawdzaj wszystko
 
stare 26.10.2003, 21:49   #10
mla99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Czy masz może Win XP? Albo pirata... Powodów właściwie to sporo może być: niespełnianie wymagań gry, mało miejsca na dysku, wyżej wspomniany pirat, wirus, uszkodzone lub nieprawidłowe dodatki... Posprawdzaj wszystko
Hmm.. Mam Win Xp, i pirata, spełniam wymagania, mam raczej wystarczająco miejsca na dysku, i żadnych dodatków nie mam... pewnie to wadliwy plik z neta, pieprzone ISO... Ale kurde zanim mi sie sściągnie od kogoś innego to osiwieje... Inie będe widziec ekranu ani klawiatury...
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023