Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.04.2011, 17:31   #111
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

fankathesims3, nie chcę się czepiać, ale jak jesteś taką fanką The Sims 3 to może starałabyś się pisać poprawnie o tym?
Pozdro
Tajemnica
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2011, 11:45   #112
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Tego, co ja zrobiłam u Bunch'ów, to chyba nikt nie zrobił
Judy zdradziła swojego męża z... Hankiem Goddardem! Postanowiła nie utrzymywać z nim już kontaktów, wiedziała, że popełniła wielki błąd. Nic nie powiedziała Jackowi. Dzieci bawiły się, uczyły, niczego nie podejrzewały, on również. Jednak wkrótce kobieta dostała mdłości, okazało się, że jest w ciąży. Załamana Judy postanowiła spotkać się z Hankiem. Umówili się na plaży. Jack, zaniepokojony tym, że jest już późno a żona nie wraca, pojechał zobaczyć, co się z nią dzieje. Akurat gdy przyszedł oznajmiała mu "radosną nowinę", a Hank ją pocałował! Jack nie mógł w to uwierzyć, zrobił Judy wielką awanturę, a Hanka pobił. Wrócili osobno do domu. Judy powiedziała dzieciom, że będą miały rodzeństwo, ale nie zdradziła, że ojcem nie jest ich tata. Poprosiła wszystkie o pogłaskanie po brzuchu, jednak Jack był wściekły,ciągle wytykał żonie to, co zrobiła. Postanowił spotkać się jeszcze raz, na osobności z Hankiem. Nie zastał go jednak, tylko jego piękną narzeczoną - Pauline. Zwierzył jej się ze swoich problemów, Pauline już o wszystkim wiedziała. Postanowił zemścić się na niewiernej żonie i również ją zdradził. Najstarszy syn Ethan zauważył, że coś jest nie tak. Domyślił się wszystkiego, ale mimo to cały czas wspierał matkę, która była mu bardzo wdzięczna. Judy urodziła córkę, Heidi. Jack nawet na nią nie spojrzał, ciągle spotykał się z Pauline. W końcu przyłapała ich zrozpaczona Judy. Nie robiła awantur Jackowi, starała się nawet pogodzić z Pauline, choć ta była w ciąży, w końcu to ona pierwsza zburzyła porządek życia ich wszystkich. Jak na razie nie pogodzili się jeszcze i nie wiadomo, czy to nastąpi, to przecież bardzo trudna sytuacja . W obecnej sytuacji najlepszym wyjściem byłaby chyba przeprowadzka Jacka na miejsce Hanka, do Pauline oraz samotne macierzyństwo Judy z piątką dzieci.
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2012, 14:21   #113
Lilliana
 
Avatar Lilliana
 
Zarejestrowany: 14.10.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Ja gram bardzo dużo tymi rodzinkami.
Najwięcej działo się u Wolffów: Thornton zdradził Morgane z Holly Alto, ona zaszła w ciąże, urodziła Polly. On jednak wrócił do żony, która również zaszła w ciąże i urodziła córkę Margo. Jednak rozstali się Thorntonem i Morgana ma nowego męża, z którym ma dwie córki. Mieszkają w dużym domu. Do Thornthona wprowadziła się Jamie Jolina i mają córkę Jessice.
U rodziny Alto: Nick nawiązał romans z Danutą Landgraab i rozbił jej małżeństwo. Wprowadził się do niej i wezmą ślub. Vita mieszka sama w wielkim domu bo Holly się wyprowadziła ze swoją nieślubną córką.
Landgraab: Danuta związała się z Nickiem. Ireneusz wyprowadził się wtedy i poznał piękną młodą dziennikarkę Lane z którą ma syna Kamila. Malcolm ożenił się z Klementną Ladą ale długo nie meli dzieci. Teraz jest w ciąży.
Lada: Damian wdał się w romans z Zeldą i uciekli (jakoś mi się skasowali), Liliana popadła w wir pracy i opieki nad domem gdyż Przemysław i jego żona Lisa (Bunch) nie potrafią zapanować nad domostwem. W końcu Liliana umiera. Klementyna wychodzi za Malcolma i ma świetny kontakt z matką oraz pomaga bratu. Długo nie może zajść w ciążę.
Bunch: Darlene wyszła za VJ Alvi a Lisa za Przemysława Ladę (albo odwrotnie)
Hart: Dorie ma z Gusem syna Rococo. (o którego później rywalizują bardzo dwie przyjaciółki Laurencja Wagner - córka Agnieszki Zadek i Margo Petterson - córka Morgany) Bebe zamieszkuje z Christopherem Steelem, ma z nim dziecko ale on ją zdradza, nie biorą ślubu. Wkrótce godzą się jednak Steel zdradza Bebe z jej matką, która ubolewa po śmierci Gusa. Do ślubu nie dochodzi a Bebe odkrywa, ze jest w ciąży.
Zadek: Agnieszka poślubia Henryka Wagnera i ma z nim córkę Laurencje.
Ćwir: Mortimer żeni się z Bellą i mają syna Aleksandra.
Koffi: Gobias żeni się z moją simką Elizabeth Malo, która ma już nastoletniego syna Franka. Gobias zostaje tatą bliźniaków - Megan i Jaremiego.
Lilliana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2012, 21:32   #114
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

O, fajnie, że wreszcie jakiś odzew tutaj, dawno nie zaglądałam, bo myślałam, że wszyscy już o tym forum zapomnieli... :p
Ja też gram już w nowym mieście długo, prawie 2 miesiące, sporo się dzieje, starałam się, żeby każda rodzina miała ciekawą historię i potomka, nieźle swatałam prawie wszystkich ;D, do tego 'uładniłam' wszystkie Simki . Opiszę tak mniej więcej:
Jolina: Jamie nawiązała romans z Thorntonem Wolffem (uważam, że do siebie pasują), kiedy urodziła im się córka Shayla wzięli ślub. Po jakimś czasie jednak się rozstali, Thorntonowi zrobiło się żal Morgany i do niej wrócił, a ta mu wybaczyła. Teraz bez mojej ingerencji Jamie jest z Przemysławem Ladą, zamieszkali razem i tworzą fajną rodzinkę, a Thorntonowi urodziły się bliźniaki: Alisha i Je*bidah (hahah, nie ja wybierałam te wszystkie imiona).
Frio: tutaj może zacznę od tego, że stworzyłam oddzielnie trójkę przyjaciół: przystojnego i ambitnego Daniella, szaloną, lecz uroczą Milly i piękną, wrażliwą Amandę; początkowo Daniell był chłopakiem pięknej i wrażliwej Amandy, jednak zakochana w nim Milly odbiła go koleżance. Załamana Amanda wtedy się wyprowadziła do przyjaciela, Jareda Frio, choć słynie on z niezbyt dobrej reputacji, zakochali się w sobie i doczekali ślicznej córeczki Vickie, jednak Jared wciąż ma jakieś Simki na boku, ostatnio Blair Wanright.
Jego brat Connor już wcześniej poślubił Tori Kimurę i teraz mają córkę Kathryn.
Hart: Bebe poznała Miltona Tonga i od razu się polubili, wzięli ślub i zamieszkali w domu Bebe z jej rodzicami, mają syna Clifforda.
Lada: Zelda wyszła za swojego szefa, Stilesa McGraw'a i wyprowadzili się do przytulnego domku w okolicach plaży. Doczekali się 2 dzieci, syna Jerome'a, który teraz jest nastolatkiem i córki o imieniu Blanca.
Ćwir: Mortimer wziął ślub z Bellą i zamieszkali w willi Ćwirów, teraz spodziewają się dziecka
Bunch: Lisa młodo zaszła w ciążę, wściekły Jack nie chciał z nią w ogóle rozmawiać, na szczęście przyjął ją do swego domu chłopak i ojciec tego dziecka, VJ. Teraz nawet doczekali się oboje reputacji: wierny, Jack pogodził się z córką na jej ślubie. Mają córkę z cechami 'geniusz' i 'zła', Aimee.
Po diametralnej zmianie fryzury i koloru włosów Ethan to teraz super przystojniak . Ożenił się z moją najładniejszą Simką, Mirandą, która podjęła karierę w branży przestępczej, choć miała w politycznej i rozwinęła umiejętność sportu, a i co ciekawe: gdy urodziła im się córka, nie było jej w panelu związków, a jedynie w drzewie geneaologicznym ;o. Musieli adoptować, nazwałam ją tak samo jak tamta, Megan, a niedługo planuję dla nich kolejne dziecko.
To tyle z ciekawszych .
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2012, 23:26   #115
hare_krishna
 
Avatar hare_krishna
 
Zarejestrowany: 06.08.2011
Skąd: ,,,
Płeć: Mężczyzna
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Stiles McGraw/Rodzina Landgraab - U mnie to było tak, że zrobiłem rodzinkę składającą się z dwóch sióstr, z których jedna miała męża, i romans ze Stilesem, i gdy się o tym dowiedział pokłócił się z żoną, więc się wkurzyłem i zamknąłem w piwnicy. Gdy mąż zmarł, udało mi się odbudować relacje ze Stilesem, jednak zaczęło ubywać pieniędzy, więc moja simka wzięła ślub z tym najstarszym Landgraabem, rozbijając przy okazji jego małżeństwo. Cały czas romansowała ze Stilesem, a chciałem, żeby to on został jej mężem, więc zerwała z Landgraabem, który został zamknięty w piwnicy (wraz z siostrą, która nie pracowała, i wredna dla wszystkich wokół była ). Gdy Landgraab, w piwnicy konał z głodu, na świat przyszła córka Stilesa i mojej simki, jednak w rodzinie była jeszcze nastoletnia córka z pierwszego małżeństwa mojej simki, a 3 osoby + małe dziecko, to dla mnie za dużo, więc Stiles stał się kolejną ofiarą, i skonał w piwnicy.
Ćwir -Nastoletnia córka ww. simki flirtuje obecnie z nastoletnim Mortim.
Kawaler -Niewiele wiem, ostatnio tylko moja simka spotkała grubą Bellę na siłowni

U reszty średnio wiem co się dzieje, mieszkam w sąsiedztwie rodziny Sakemoto, a jakoś nie widuję ostatnio Yumi, więc prawdopodobnie zmarła.
__________________
hare_krishna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2012, 20:08   #116
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Rodzina Zadek
Jak mi się, moja stara rodzinka w SV znudziła to na tym samym zapisie weszłam w Agnieszkę Zadek i ją przeprowadziłam do domku który, wybudowałam a ponieważ miała kota którego niestety trochę zaniedbała i jej go zabrali nie miała zbytnio dla niego czasu bo adoptowałam jej dziecko. Dziewczynkę Patrycję a że sama po paru dniach stała się, Emerytką to zaprzyjaźniłam ją z jakąś simka która również była em emerytką. Agnieszka zaprzyjaźniła się, z nią i zaproponowała jej żeby się, do niej wprowadziła . Jej przyjaciółka Była akrobatką ale zmieniłam jej pracę najpierw na Biznes a potem na karierę polityczną.
Po pewnym czasie jak Patrycja stała się, dzieckiem w wieku szkolnym Agnieszka Zadek odkryła Metamorfium WP które, podarowała swojej adoptowanej córce na urodziny jako prezent . Patrycja Ożywiła Piotrka i obecnie planuje by, jak dorosną to żeby wzięli ślub. Agnieszka Zadek odkryła Eliksir odmładzający i go wypiła a potem, taki sam sporządziła dla przyjaciółki. Potem wybrała się, do Chin gdzie zakochała się, w sprzedawcy i po powrocie zaprosiła go do siebie . Ale przedtem wyprowadziłam jej przyjaciółkę z domu i wprowadziłam do innego by, Agnieszka mogła się oświadczyć i wziąć ślub ze swoim ukochanym. a do nich wraz z nim przeprowadził się Brat jej męża i Agnieszka obecnie jest w ciąży. Nauczyła się, Gotowania , Malowania i Logiki. Jest pisarką jej mąż pracuje w
Wojsku a jego brat, jeszcze nie pracuje ale znajdę mu jakąś pracę.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2012, 17:29   #117
10ola01
 
Avatar 10ola01
 
Zarejestrowany: 08.10.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Bella Kawaler wyrosła na młodą dorosłą i wyszła za Mortimera Ćwira. Zamieszkała u niego. Zmieniłam jej ubranie codzienne na czerwoną sukienkę Urodziła ona najpierw córkę Kasandrę, a potem syna Aleksandra
10ola01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2013, 18:08   #118
Mikhaila11
 
Zarejestrowany: 06.04.2013
Skąd: Znikąd
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

U mnie Jamie Jolina adoptowała syna Jossa (Albo urodziła bo jest do niej strasznie podobny)
a potem ożeniła się z moim simem i mają czworo dzieci. Agnieszka Zadek ma jakiegoś chłopaka lub narzeczonego i jest w ciąży. A Kornelia i Gwidon Ćwir mają synka o imieniu Bumble.
Mikhaila11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2013, 08:58   #119
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

U mnie Zelda Mae wyszła za mojego sima i mają 3 dzieci. A córka mojego sima wyszła za Malcolma i ma córeczkę Anastazję . Obecnie rodzinka mieszka w AP. Zelda jest już emerytką a Malcolm i jego żona są dorośli.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2013, 19:32   #120
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Z rodzin maxisowych grałam przez jakiś czas rodziną Lada, ale mi się znudziło; praktycznie nie działo się tam nic ciekawego.
Najdłużej grałam Jamie Joliną - przeszła kompletną metamorfozę, stała się piękną kobietą, miała niesamowite wyczucie stylu. Porzuciła karierę medyka i została projektantką wnętrz. Jej dekoratorskie wyczucie sprawiło, że wszystkie simy w mieście chciały ją zatrudniać. Dzięki temu w szybkim tempie się wzbogaciła i ulepszyła swój skromny dom - nie chciała zmieniać miejsca zamieszkania.
Wdała się w romans z Cyk10n3 Sw0rd (czy coś takiego). Oboje bardzo lubili swoje towarzystwo. W tej chwili nie gram już tą rodziną, nie zapisywałam jej, ale ciekawe, czy w życiu Jamie wydarzyłaby się kolejna rewolucja
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023