Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2015, 22:20   #1
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Ankieta - PODSUMOWANIE

Dziękuję za wszystkie opinie, za te miłe najbardziej

Nie jestem stanowcza: To chyba największy "zarzut", pojawiający się w ankiecie najczęściej. Cóż, trudno się nie zgodzić. Taka już jestem, nie tylko na forum, ale i w życiu realnym. Można powiedzieć "sorry, taki mam charakter", parafrazując panią minister. Nie będę Wam teraz obiecać, że się zmienię, od jutra będę najbardziej stanowczym adminem w historii forum. Postaram się bardziej wierzyć w swoje zdanie, zadać sobie trud bronienia go. Nim zmienię zdanie, kilka razy się zastanowię i przeanalizuję, na spokojnie i bez nerwów. Przy okazji poruszę sprawę wyrażania swojego zdania. Tego też mi czasem brakuje, wiem. Może nie jestem najbardziej aktywną uczestniczką rozmów (na przykład przy okazji większych sporów na forum), ale wynika to z faktu, że albo omawiamy problem w rzeźni, nasze opinie sklejamy w jeden post, albo jedyne co mogłabym napisać to "zgadzam się" lub "X dobrze prawi". W takich przypadkach wolę to po prostu przemilczeć. Moje milczenie nie oznacza, że się sprawą nie interesuję, wręcz przeciwnie, jestem obserwatorem i gdy tylko mogę wnieść coś do rozmowy to to robię. Postaram się, żeby takich momentów było więcej
Bywam nerwowa: Jestem tylko człowiekiem. Staram się trzymać emocje na wodzy, ale zdarzają się sytuacje, które wymykają mi się spod kontroli. Przyznaję się do tego bez bicia. Jeśli kiedykolwiek kogoś obraziłam, zdenerwowałam lub zrobiłam coś złego: przepraszam.
Nie udzielam się na forum: to bardzo haniebne z mojej strony, wiem. Zaglądam do wielu tematów, sprawdzam czy są regulaminowe, przenoszę, łączę i edytuję posty i to tyle. Jestem na tyle leniwa, że nie zadaję sobie trudu, żeby wgłębić się w twórczość userów. Nie chcę zostawiać po sobie "Super, czekam na kolejne", chciałabym, żeby była to konstruktywna krytyka lub uzasadniony zachwyt, po prostu chcę dać coś od siebie, wysilić się tak, jak zrobił to autor. Przyczyny w sumie są dwie i żadna to nie jest zmiana koloru nicka na forum. Po pierwsze brak mi czasu: często jest tak, że przeglądam forum z poziomu telefonu z internetem mobilnym, ograniczam się wtedy do sprawdzenia czy od strony moderatorskiej wszystko jest w porządku. Po drugie, gdy już wieczorem zasiadam przed monitor, ogarnia mnie lenistwo, zwyczajne ludzkie lenistwo. I tu mogę coś zmienić, dlatego będę dążyć do tego, żeby było mnie więcej na forum
Nie potrafię przyznać się do błędu: Nie do końca się zgadzam. Potrafię napisać, że się pomyliłam, nie boję się przepraszać. Jeżeli chodzi o kontekst gazetkowy: rzeczywiście, uparcie wierzyłam w sukces RO, ale tylko dlatego, że chciałam dla FTSN jak najlepiej. Pomyliłam się, byłam zbyt zapatrzona w swoje zdanie (czekaj, to ja nie jestem ta "miękka"? ). W każdym razie ostatecznie zauważyłam opinie innych i odstąpiłam.

Mam dobry kontakt z userami: nie uważam, że bycie "czerwoną" coś zmienia, że nagle zaczyna się patrzeć na innych z góry. Jestem przede wszystkim użytkownikiem forum, staram się być miła, lubię pomagać, kolor nicka nie ma tu znaczenia. Cieszę się, że sprawiam wrażenie sympatycznej
Jestem dobrą naczelną gazetki: mam sobie sporo do zarzucenia (pisałam już o tym w podsumowaniu ankiety o redaktorach), ale bardzo mi na FTSN zależy. To spora część mojego forumowego życia, coś naprawdę ważnego. Staram się by gazetka była jak najlepsza, ale nie robię tego dla pochwał. Po prostu staram się dawać coś z siebie na forum. Zresztą gazetka jest świetną lekcją życia dla mnie: uczy odpowiedzialności i systematyczności. Niezmiernie Wam dziękuję, że dostrzegacie moje starania, jest mi strasznie miło


Dziękuję Wam za wszystkie opinie. Skłoniły mnie do refleksji nad moją postawą na forum, wiem na co zwrócić większą uwagę, wiem co jest moim plusem. Cieszę się, że odbieracie mnie pozytywnie, obiecuję to utrzymać

Ostatnio edytowane przez Charionette : 07.03.2015 - 17:43
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2015, 23:21   #2
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Ankieta - PODSUMOWANIE

Na początek skupię się raczej na negatywnych ocenach dotyczących mojej osoby...

Nie widać mojej pracy - to można łatwo wytłumaczyć. Żeby widzieć moją pracę, musielibyście mieć co najmniej uprawnienia moderatora Usuwam posty, moderuję tematy, aktywuję userów - takie rzeczy, którymi notabene zajmuje się każda z nas, są dla userów niewidoczne. Co do konkursów, fakt, nie robię ich, przyznaję i nawet nie mam na to wymówki. Może po prostu dziewczyny świetnie sobie radzą z organizacją dotychczasowych konkursów, a na inny nie miałam pomysłu... Mogę tylko obiecać poprawę, ale co z tego wyjdzie - sama nie wiem.
Nieangażowanie się w życie forum.- co do komentarzy w dziale pomocy, piszę kiedy wiem, że mogę pomóc, a że pomóc mogę rzadko kiedy, to już swoją drogą; co do komentarzy w działach z simami - to prawda, że kiedyś komentowałam niemal każde OJSG, ale nie rozumiem jednego - dlaczego mój brak aktywności zwalacie na czerwony kolor mojego nicka? Naprawdę, za co Wy tę funkcję uważacie? Za jakąś klątwę? "Każdy, kto ją otrzymuję się zmienia na gorsze. Zmieniła się, to na pewno przez ten kolor." No tak, czerwony to kolor agresji i w ogóle... Wy tak poważnie?! Przestańcie proszę łączyć mój prywatny brak czasu z administracją. Jeśli uważacie, że brak komentarzy w działach jest powodem, by odebrać mi funkcję, zgoda, zrobię ankietę i sami zdecydujecie. Już kiedyś pisałam, że jeśli nie będziecie zadowoleni z mojej pracy to odejdę. Słowa dotrzymam. Wybaczcie ten wybuch, ale naprawdę nie rozumiem takiego nastawienia. Co do tych komentarzy, tak, nie komentuję tyle co kiedyś, raz - brak czasu, dwa - złapało mnie to co, większość niegdyś tak aktywnych userów. Lenistwo. Do tematów zwykle zaglądam po to, by zobaczyć czy post jest regulaminowy. Czasem zdarza mi się zostawić komentarz, ale to rzadkość. Z tym nie wiele mogę zrobić. Nie jestem niestety typem, który na siłę wciśnie dwa zdania "Fajny odcinek. Czekam na więcej." Zawsze starałam się, żeby moje komentarze były jak najbardziej wnikliwe. Teraz to "wnikanie" nie sprawia mi już takiej frajdy, niestety, a póki to się nie zmieni, moja aktywność w tych działach pozostanie jaka jest. Czarować Was nie będę.
Nie utrzymuję dobrego kontaktu z użytkownikami - i tego nie rozumiem... Mój kontakt z userami jest taki sam jak wtedy, kiedy nie obejmowałam na forum żadnej funkcji. Rzekłabym nawet, że się trochę polepszył. Gdy ktoś chce ze mną porozmawiać, ja bardzo chętnie. Czasem jedno zdanie może być początkiem naprawdę długiej "filozoficznej" dyskusji Ale nigdy nie byłam osobą, która by do kompletnie obcej osoby napisała "Cześć, co słychać?" Jeśli to nazywacie brakiem kontaktu z userami - to się zgodzę. Jeśli nie, wytłumaczcie mi to bardziej łopatologicznie.
Nie wypowiadam się podczas kłótni na linii admini-userzy - i tu też powód jest prosty. W czasie takich kłótni omawiamy wszystko w rzeźni, naprawdę dyskutujemy, a gdy się nie zgadzamy, co zdarza się dość często, staramy się iść między sobą na kompromisy. Później tworzymy jednego wspólnego posta, każda dopisuje coś od siebie. Czasami jest tego więcej, czasami mniej. I taki właśnie post zostaje wrzucony do tematu publicznego. Przykład? Post, który Libby wrzuciła podczas "awantury o bany". Zawierał on stanowisko całej administracji. Poza tym przyznam szczerze, że czasami boję się coś napisać, żeby ktoś nie uznał tego za atak, bo napisała to adminka, a przecież admini są "be". I jest jeszcze coś: zawsze w swoich postach pisałam do obu stron co jest nie tak, teraz byście przeczytali jedynie, co userzy robią źle, bo tę drugą część zawieram już w dyskusji w rzeźni. I znowu by było, że kryjemy własne tyłki... Nie chcę się wybielać, możecie o mnie myśleć, co chcecie. Przyznaję jednak - czuję, jakby to całe adminowanie odebrało mi trochę wolność słowa
I tak to właśnie wygląda.
Brak osobowości - chyba właśnie nadszedł moment, kiedy powinnam z tym iść do psychologa albo psychiatry Nie jestem osobą wybijającą się, lubię chować się w cieniu i przyznaję, że podjęcie decyzji, która może mieć negatywne skutki lub którą by było trudno odkręcić, przychodzi mi z trudem. Zdecydowanie bardziej wolę poczekać, poradzić się kogoś itd. To nie tak, że jestem taka tylko tutaj, rzekłabym raczej, że to część mojego jestestwa, której od lat nie potrafię zmienić. Ach, i do błędu przyznać się potrafię, ale robię to tylko wtedy, gdy swoje postępowanie za błędne uważam. Nic na siłę

Jeśli ominęłam jakiś zarzut, dajcie znać, wypowiem się.

Co do reszty, bardzo dziękuję za pochlebne opinie Miło wiedzieć, że są osoby, które są zadowolone z mojej pracy choć trochę, to naprawdę buduje Postaram dalej wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej.
Bardzo dziękuję
__________________
Mam łopatę.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 07.03.2015 - 22:45
Kędziorek jest offline  
stare 05.03.2015, 19:10   #3
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Ankieta - PODSUMOWANIE

Na początku chciałam podziękować za wszystkie miłe słowa

A teraz odniosę się do:
Cytat:
Nie wiem jak wygląda sprawa od strony technicznej, tzn. rozdawanie warnów, banów, pilnowanie porządku w działach itd.
Warnów nie lubię dawać - moim zdaniem lepiej napisać PM z prośbą o poprawę wielkości zdjęć, zmianę sygnatury itp.
Banów nie lubię dawać tym bardziej, ale czasami Liv i haughton siedziący w mojej głowie mówią "Musimy trzymać się zasad"
Jak coś widzę nieregulaminowego, to poprawiam, ale częściej zdarza się, że wchodzę w raport, a tam już któraś z koleżanek poprawiła.

Cytat:
Odkad pamietam tu byla i niewyobrazam sobie sytuacji, by owa Administrator miala odejsc.
Przyznam, że szkoda by mi było odchodzić z forum, aczkolwiek miewam takie pomysły (może nie odejścia z forum, ale z administracji).
Czasami nie wyrabiam się czasowo. Głównie wszystko w kupie trzymają dziewczyny, teraz siedzę nad rozliczaniem podatków za rok 2014 i po kilkunastu godzinach przed komputerem ciężko mi jeszcze znaleźć entuzjazm w bawieniu się w forumową mafię
Nie chciałabym żebyście kiedyś zapamiętali mnie jako tą, która wszystko i wszystkich olewa, nie można mnie się doprosić o zmianę nicku albo jeszcze o coś innego.
Przemyślcie dobrze swoje życzenia, czy na pewno chcecie, bym została

Cytat:
Jest jednak pewien minus, a mianowicie Bjork praktycznie w ogole nie integruje sie z reszta forumowej spolecznosci. Jest jakby niedostepna. Owszem, milo jest dostac od niej cieplutkie pozdrowienia, ale to nie jest to samo, co w miare regularna aktywnosc tu i owdzie.
Za odpowiedź można uznać część tego, co powyżej napisałam.
Za część jest odpowiedzialna "moja regulaminowość" - czyli najpierw szukam w gogle, a jak wyczerpię wszystkie pomysły proszę o pomoc na forum.
Trochę bierze się też to z tego, że nie chcę nikogo zanudzać moimi problemami i nawet jak już napiszę jakiegoś bardziej osobistego posta to go usuwam, bo po co ktoś ma się martwić.

A jednocześnie z drugiej strony uwielbiam z Wami przebywać
To takie miłe zobaczyć Was zalogowanych i się przypomnieć zwykłym "dzień dobry". Może Wam się to wydawać mało, ale czyż nie lepiej jest mówić sobie dzień dobry, zamiast zastanawiać się dlaczego znowu coś tam nie działa

Cytat:
Niestety jednak jesteście okropnie zgodne w milczeniu - w odniesieniu do userów, przez co nieraz załamuję ręce, ale - tak ja to odbieram - i między samymi sobą. Albo tak bardzo sobie wzajemnie ufacie, że się nie sprzeczacie na forum i nie podważacie zdania drugiej adminki.
Trafne spostrzeżenie, wydaje mi się, że takie Twoje myślenie wynika z tego, że każdą decyzję dyskutujemy na setki sposobów i z wielu punktów widzenia, co skutkuje tym, że miesiące mijają i nic się nie dzieje, a później następuje słuszne oburzenie "ej ale dlaczego konsekwencje są wyciągane po tak długim czasie".
Postaramy się to udoskonalić.

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Brakuje Wam chłopa
Prawdopodobnie chodzi o męską służbę domową, bardzo rozpowszechnioną w XX wieku.



Cytat:
Forum powinno być miejscem, w którym możemy wyrazić siebie, pokazać swoje emocje, jest to miejsce do miłego spędzania czasu, a nie autorytarne państewko. Jesteśmy ludźmi, a przesadne dbanie o zasady niekoniecznie zapewnia spokój i bezpieczeństwo - często wręcz odwrotnie.
No i tutaj będę się z jednej strony bronić: bo mnie nawet czasami "nieregulaminowe zachowania" śmieszą i uważam, że od czasu do czasu można przymknąć oko na jakieś przekleństwo, abo cuś
A z drugiej strony: za rzadko zaglądam do offa i nie widzę, o co kaman dokładnie i jak bardzo tam regulamin jest przestrzegany. Ufam innym w tej kwestii.

Myrtek i "szaraczek zwykły" - może i szarak, ale gryzonie i zajęczaki uwielbiam
Do tego się bardzo osobiście odniosę, bo część z Was jednak kojarzę (jak za często nie zmieniacie nicków) i jesteście wszyscy bardzo wyjątkowi
Nie chcę wymieniać nicków, bo mogę kogoś pominąć i może się poczuć urażony, no ale Myrtku - wybacz, nie umykasz mi w tłumie

Jeżeli chodzi o podejmowane decyzje: tak one są straszne dla tych, dla których są niekorzystne.
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 05.03.2015 - 22:11
Björk jest offline  
stare 05.03.2015, 20:39   #4
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Ankieta - PODSUMOWANIE

na początku dziękuję za miłe słowa miło się czyta, ze czasami jednak dla niektórych nie jestem taka zła


Cytat:
Napisał Słodki Pan Ciastek Zobacz post
Bardzo miła z dużą ilością empatii (przynajmniej tak mi się wydaję )
Potrafi inteligentnie dyskutować (ale po szybkim obejrzeniu poprzedników chyba się to zmieniło, będę musiał przeanalizować)
tym razem to ja nie wiem czy to na prawdę, czy sarkazm xD (nie zrozum mnie źle )

Cytat:
Arogancja, uprzedzenie do userów
tego na prawdę nie rozumiem xd może mam "dziwne" poczucie humoru, albo przez internet nie da się odczuć jakichś hm, emocji, ale serio większość rzeczy nie piszę z wywyższaniem się. ale nie wiem, może niektórzy to tak odczuwają w internecie. nie wiem czy to przez to, ze czasem nie użyję emotek w jakimś "śmiesznym" zdaniu [bo niektórzy tak to odbierają, ze jak ktoś nie używa uśmieszków to znaczy, że jest jakiś zły czy coś. kiedyś się o to nawet z koleżanką pokłóciłam, wiec nie dziwi mnie to xD]
uprzedzenie do userów? na jakiej podstawie? z wszystkimi mogę rozmawiać tak samo, serio nie wiem nawet co mam odpowiedzieć na to bo nie wiem na jakiej podstawie to jest wzięte ;d a to, że nie gadam ze wszystkimi to tylko dlatego, że - uwaga szok - się wstydzę. mam 20 lat i jestem nieśmiała xd staram się z tym walczyć ale z reguły wychodzę z założenia, że to ze mną nikt nie chce gadać [albo nikogo nie obchodzi moje zdanie] i rzadko się odzywam. i jak ktoś będzie chciał to przyjdzie sam porozmawiać.

Cytat:
Porywczosc
fakt, tu przyznaję, że jestem bardzo porywcza, zarówno na forum jak i w życiu. i nawet nie wiecie jak się z tym ciężko zyje momentami ;_; ale mozecie mi wierzyć lub nie, staram się z tym walczyć [a jest to trudne, szczególnie jak sie jest cholerykiem xd]

Cytat:
stronniczosc
przykład? bo jeśli chodzi o coś konkretnego to nie wiem. jak o konflikty na linii admini-userzy to każdy bronił swoich racji, no nie? chociaż może faktycznie czasem lepiej by było "oficjalnie" stanąć po stronie userów, jeśli się ma odmienne zdanie. tylko czy to by nie wywołało wtedy fali krytyki na całą administrację, ze jesteśmy niezgodne? może właśnie dlatego odczuwacie tę, hm, stronniczość. bo nie chcemy (przynajmniej ja) usłyszeć, że przez taką np. Rainbow jesteście niezgodne. [tyczy się to w sumie wszystkich komentarzy w których gdzieś się pojawiło, ze któraś z nas jest stronnicza]

Cytat:
RP tylko czeka, by wlepic komus warna
nieno nie przesadzajmy, Libby jest gorsza , zdarzało się tak, że machnęłam ręką na wyprawiane tutaj wydziwianki i cudaczki [i też jeszcze apropo stronniczości - czasami zdarzało mi się też kogoś bronić w rzeźni ]

Cytat:
Ma poprostu nieco ciezszy charakter
z tym się muszę zgodzić, w ogóle straszna sprzeczność cech i to strasznie uwiera w życiu :/


no i trochę mimo wszystko muszę sie przyczepić do tego [choć nie złośliwie czy coś, żeby nie było. prędzej ze hm, smutkiem?] :
Cytat:
Wprowadzenie nowych emotek i pilnownaie porządku na forum doceniam, ale ustępując miejsca Szlachcicowi ta pierwsza zasługa traci na znaczeniu.
to akurat było przykre, bo brzmi jak "narobiłaś się, doceniam, ale spadaj już". Liv, to, że widzisz na forum tylko emotikony nie znaczy, że przez resztę czasu siedziałam z założonymi rękoma i dłubałam w uchu, nie robiąc nic więcej.

Cytat:
przetłumaczyła ogromną część forum z języka angielskiego
nie wiedzielibyście dopóki bym wam nie powiedziała

Co do reszty komentarzy na temat administracji:

Cytat:
Ludzie zaczęli mieszać się z błotem, a Wy milczeliście
faktycznie może to nie była zbyt dobra strategia, ale podczas każdej kłótni gdy próbowałyśmy się wypowiedzieć to w międzyczasie doszło miliard stron i nikt by się nie przekopał, poza tym nie chciałyśmy żeby wyszła z tego jeszcze większa zadyma [szczególnie jeśli ja bym się wypowiedziała i nagle skoczyłoby mi ciśnienie to już w ogóle... xD]

Cytat:
Należy pamiętać, że jest się takim forumowiczem jak każdy innym, który po prostu pełni dodatkowe funkcje i dopuszczony jest do używania dodatkowych funkcji. (...) kontakt z "szarakami" powinien pozostać niezmienny. (...)
- wynikiem tego może być czasami nadużywanie przez Was władzy
tylko, że wydaje mi sie [MI RAINBOW ], że jest na odwrót i to niektórzy użytkownicy odbierają nas tylko jako takich adminów, co to przyjdzie taki party killer i już wieje sandałem a dodatkowo jest potem "a bo admin to zrobił to czy tamto" ;p

Cytat:
Urzędowy styl to już nawyk naszych administratorów.
a to? :
Cytat:
user X wyraża chęć rozmowy, pogadania, a ona pisze (o 23) że idzie gotować pomidorówke >D
jak dla mnie to to fajne było, nie wiem co wy chcecie xD

ogólnie to smutek, że tak mało z Was się wypowiedziało w ankietach może lepiej będzie pozostawić ją otwartą, żeby każdy miał okazję jeszcze dorzucić 5 groszy jak nabierze odwagi?
więcej grzechów nie pamiętam
możliwe że coś zapomniałam, pominęłam czy coś to mi przypomnijcie albo dopiszę jeszcze
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 07.03.2015 - 22:30
Rainbow jest offline  
stare 07.03.2015, 17:25   #5
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,430
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Ankieta - PODSUMOWANIE

Najpierw chciałabym podziękować wszystkim, którzy zauważyli plusy w moim adminowaniu. Miło jest przeczytać, że coś robię dobrze.
Odniosę się również do postawionych mi zarzutów.

- zdarza jej się być niezdecydowaną i magluje różne tematy w nieskończoność - fakt, zdarza mi się. Po prostu wolę przeanalizować różne sprawy po 5 razy, żeby wszystko było sprawiedliwie.

- niejednoznaczna w adminowaniu - niestety nie wiem, o co chodzi dokładnie i tutaj by przydał się jakiś przykład, żebym wiedziała co poprawić.

- czasami w jakiś konfliktowych sytuacjach wydajesz się być trochę zdenerwowana - mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko subiektywne odczucie. Bywam nadpobudliwa, ale na forum zawsze staram się wszystko załatwiać na spokojnie, a już zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Jeśli czasem jest to odbierane inaczej, to przykro mi.

- słaby kontakt z użytkownikami - na forum utrzymuję kontakt z różnymi osobami. Nie jestem osobą, która zagaduje do wszystkich pierwsza. Nie zawsze potrafię. Jednak jeśli ktoś zagada, nigdy nie odmówię.

- przy banowaniu kieruje się swoimi uprzedzeniami, brak dystansu, z założenia widzi tylko swoje zdanie, nie bierze do siebie krytyki i pomimo wielokrotnych skarg użytkowników na jej zachowanie nie zmienia się; jednak niektóre napisane rzeczy były łudzącymi oszczerstwami, które do tej pory nie zostały przez nią wyprostowane, a rozmowy z nią kończyły się na ''nie mam za co przepraszać, nie mam co wyjaśniać." Libby cechuje się arogancją, kieruję nią myśl, że bez niej forum by upadło, a naprawdę jak dla mnie jest zbędna w administracji. Sieje zamęt i niejednokrotnie starała się wywrzeć na kimś presję i pokazać swoją siłę(?) - Ta wypowiedź jest dla mnie bardzo krzywdząca. Mało dałam banów podczas swojego moderowania/adminowania. Nikt nigdy nie dostał ode mnie bana za darmo, bez powodu, a już na pewno nigdy nie kierowałam się swoimi uprzedzeniami. Nawet gdybym jakieś miała, to nie mają one związku z tym, co zrobił potencjalny zbanowany. Każdy sam pracuje na swoją nagrodę/karę. Dodatkowo każdą decyzję analizuję po 5 razy, sprawdzając wszystko z każdej strony tak, żeby było sprawiedliwie i aby nikogo nie skrzywdzić.
Nigdy nikogo nie oczerniłam. Jeśli bym to zrobiła, to bym przeprosiła. Nigdy nie byłam arogancka i nie sądzę, żeby forum beze mnie upadło.Niejednokrotnie zastanawiałam się nad odejściem. Jednak sentyment do forum do tej pory wygrywał. Nigdy nie starałam się na nikim wywrzeć presji lub pokazać swojej siły. Jeśli ktoś odebrał to inaczej, poproszę o przykład, żebym mogła nad tym popracować.

Jeśli natomiast chodzi o to, że podczas ostatniej afery tylko ja zabrałam głos, nie jest to do końca prawda. Wszystkie ważniejsze sprawy wspólnie analizujemy w rzeźni. Ciężko było nam cokolwiek napisać w Księdze Skarg i Zażaleń z powodu natłoku postów, więc zebrałyśmy nasze argumenty w całość i wstawiłam je do tematu.
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 07.03.2015 - 21:56
Libby jest offline  
stare 07.03.2015, 18:06   #6
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: Sprawy ogólne

Czas na podsumowanie uwag odnośnie mojej pracy. Większość z was jest zadowolona z nowego wyglądu forum - i bardzo mnie to cieszy! Ci, którzy wolą stary wygląd nie mają się co martwić, ponieważ mam zamiar wspierać zarówno stary jak i nowy skin forum.
Kilka osób wspomniało, że powinienem dostać pełnego admina, jednak zapewniam Was, że nie ma takiej potrzeby. Bjork udostępniła mi praktycznie wszystkie opcje do zajmowania się stroną techniczną forum, a nawet użyczyła mi kilku funkcji moderatorskich, mimo że moje obowiązki ich nie obejmują.
Ktoś również napisał, że nie zawsze jestem miły - i ojej, ileż w tym prawdy! Obawiam się, że jestem złośliwą osobą. Mogę z miejsca podać przynajmniej jedno czy dwa przykłady z tego forum. Jednakże teraz, jako że mam czerwony nick, postaram się powściągnąć komentarze.
Podobno nie udzielam się w dyskusjach na forum. Nie wiem, czy będę mógł wiele na to poradzić. Przebywam głównie w dziale "zdjęcia z gry" i w offtopicu, czasem napiszę coś w dziale TS1 i TS2. Czas na forum poświęcam przede wszystkim na obmyślanie co nowego można by dodać, co zmienić, co naprawić/poprawić. Resztę czasu poświęcam na studia.
Na koniec dodam, że powyższe wypowiedzi zostały przeze mnie zanotowane i postaram się poprawić. Dziękuję za wasze uwagi.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 07.03.2015 - 22:45
Caesum jest offline  
stare 08.03.2015, 19:44   #7
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Ankieta - PODSUMOWANIE

Można się tu wypowiadać? Jak dla mnie to większość odpowiedzi to zwykłe wymówki, a nie podsumowanie.
Ja to widzę tak - mówię, że nie podoba mi się coś u Szlachcica, a ten zamiast coś z tym zrobić pisze długiego posta ze swoim usprawiedliwieniem. Rly..? (nick przypadkowy) Nie widzę tu żadnych postanowień do zmian, ani konkretnych decyzji jedynie wymówki. Ja rozumiem, że nie będziecie zmieniać swojego charakteru, bo nam, userom, się nie podoba, ale takie posty jak te wyżej moglibyście sobie jednak darować, bo nie wnoszą nic. Dla mnie to nie jest podsumowanie. Jedynym sensownym postem wydaje się być ten nade mną.
Btw - jesli chodzi o dyskusje w rzeźni. Musicie się zamykać w jakimś tajnym dziale, nie lepiej włączyć się w dyskusje w której każdy może wziąć udział? A dopiero DECYZJE podjąć gdzieś na PW. My (ja) chcę znać wasze zdanie i nie jako całej administracji, ale każdej z was. I naprawdę korona z głowy nie spadnie, gdy zaczniecie każda mówić za siebie (nie tylko w rzeźni)
Na resztę postów w sumie mogłabym odpowiedzieć, cytować i te pe, ale nie wiem czy to ma sens? Albo dostane bana za rozpoczynanie sporów i gównoburzy. W każdym razie pozdrawiam i na przyszłość radzę napisać coś więcej niż "nie mogę bo to, tamto, sramto", może jakieś faktyczne podsumowanie.
__________________

La Tortura jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023