Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.07.2008, 10:18   #11
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

Pewnie nie dali Czarownic, bo to temat poboczny, bonus i rzecz którą gracze sami mają odkryć czy coś takiego. Ciekawe jak wygląda przemiana w czarownicę? Wiem, że jeden Sim, może zamienić drugiego ze zwiastunów, ale jakoś najpierw trzeba mieć jednego "zarażonego". Albo jak z wampirami, że są NPC-wampiry, albo jak z wilkołakami: najpierw zarażasz w jakiś inny sposób, a potem przekazujesz. ^^
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.07.2008, 23:15   #12
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

Ja jestem ciekawa czy tylko kobiety moga zostać czrownicami, jak np. wielka stopa, czy jak mu tam, to zawsze mężczyzna. Fajnie by było gdyby był też jakiś czarownik czy coś w tym stylu, żeby po prostu pwstała męska wersja czarownicy;p
 
stare 23.07.2008, 23:59   #13
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

A tam czrownice ! JA CZEKAM NA KAMERDYNERA ! Potrzebuję go bardzo. Hehe.
Na pewno kupię ten dodatek. Sprzedam swoją ulubioną willę w Miłowie bo mam ochotę zamieszkać w ładnym penthousie tak abym nie musiał się przejmować więcej dbaniem o ogród.
Podejrzewam, że oprócz nowej formy mieszkania z sąsiadami ten dodatek jest połączeniem nowych elementów z częściowo tymi, które znamy z TS1 Gwiazda i TS1 Abrakadabra bo podobno to już ostatni dodatek do TS2.
 
stare 24.07.2008, 20:19   #14
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

Hmmm, fajnie by było gdyby z tym dodatkiem żeczywiście powróciło parę żeczy z ts1.
 
stare 24.07.2008, 21:01   #15
Zebra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

Zapowiada się interesująco
 
stare 17.08.2008, 00:21   #16
Szczur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

Cytat:
Napisał asiolek Zobacz post
Ja jestem ciekawa czy tylko kobiety moga zostać czrownicami, jak np. wielka stopa, czy jak mu tam, to zawsze mężczyzna. Fajnie by było gdyby był też jakiś czarownik czy coś w tym stylu, żeby po prostu pwstała męska wersja czarownicy;p
Z tego co pamiętam to na pierwszych prezentowanych filmikach z czarownicami był pokazany czarownik. Miał jakąś taką obrzydliwą, zieloną skórę. Więc raczej będzie opcja męska.
W tamtych filmikach było też prezentowane łóżko w kształcie serca. ^^
 
stare 18.08.2008, 09:10   #17
AMSTA
 
Avatar AMSTA
 
Zarejestrowany: 07.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 146
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

taaa to lozko bylo przesmieszne hahahah xD ciekawe zwiastuny....na pewno kupie dodatek
AMSTA jest offline  
stare 18.08.2008, 11:19   #18
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

Osiedlowe życie to będzie najwspanialszy dodatek jaki będzie w simach. Widzieliście kiedyąs tyle npowych obiektów, ineracji, ponadto wreszcie będą markowe sufity! Wow. Jusz się niemoge doczekać! Nareszcie maxis zaprezentuje jakieś fajne obiekty. Mi się najbardziej spodobało osiedle, gdzie ten facet spoktał tą miłość swego życia. Super extra bomba szał!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 22.08.2008, 14:00   #19
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zwiastun Osiedlowego Życia i Apartment Pets w polskiej wersji językowej!

Tu jest filmik pokazujący możliwości czarownic ;D
http://pl.youtube.com/watch?v=UcYZFz...eature=related

Ooh.
a tu jest pokazane jak czarodziej zamienia simke w czarownice http://pl.youtube.com/watch?v=Gptfd-...eature=related
octavessens jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023