Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.04.2009, 18:08   #11
UsBuzzer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Oczywiście. Już teraz istnieje przecież możliwość zmiany stylu, więc będzie trzeba wybrać po prostu "Default Style". Ale o stylu jeszcze niepostanowione, to tylko przypuszczenia .
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.04.2009, 06:05   #12
DamianQ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Teraz macie potwierdzenie, że TSP istniało tylko i wyłącznie dzięki P_auli :]. Kryzys dotknął dwie strony, co będzie jak się połączą ? Poczekamy, zobaczymy ;x
 
stare 10.04.2009, 10:17   #13
Matti93
 
Avatar Matti93
 
Zarejestrowany: 25.06.2007
Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 242
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Mi się i tak ten pomysł nie podoba
Matti93 jest offline  
stare 10.04.2009, 12:08   #14
Krerkus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Mam pytanko... dlaczego P_aula odeszła z TSP? Bez niej strona nie ma żadnych szans na dalszy rozwój.
 
stare 10.04.2009, 15:06   #15
UsBuzzer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

P_aula jest już dorosła i niestety ma inne sprawy na głowie. Teraz wyjeżdża chyba gdzieś do pracy za granicę, potem studia (czy tam odwrotnie ). Kompletny brak czasu.
 
stare 11.04.2009, 14:14   #16
DamianQ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

No jeszcze jest inny powód dla którego odeszła, ale on powinien zostać w tajemnicy.. No nic, poczekamy... xD
 
stare 11.04.2009, 14:33   #17
UsBuzzer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

No właściwie tak . Nowe info: nowy theme forum będzie na pewno . Będzie on ustawiony jako domyślny, utrzymany w stylu nowej wersji serwisu, a weterani forum będą mogli bez problemu powracać do starego stylu.
 
stare 11.04.2009, 16:45   #18
reas1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Czemu to wszystko tak wolno idzie?
 
stare 11.04.2009, 18:28   #19
UsBuzzer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

To nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Do tej pory baardzo dużo działów nie działało, a dwie trzecie wszystkich screenów etc. znajduje się na innym serwerze. Chcemy, żeby w dniu otwarcia działały w s z y s t k i e działy, żeby wszystko było na swoim miejscu. Ponadto chcieliśmy przekazać wam oryginalne, ładne i funkcjonalne działy, a na to trzeba czasu.

Więc trzeba się zastanowić: chcemy marnej jakości, ale jak najszybciej, czy jakości bardzo dobrej, lecz trzeba byłoby dłużej poczekać? Sytuację można też porównać do tworzenia gry. Można wypuścić ją we wczesnym stadium rozwoju, graczom ona ruszy, ale będzie zawierała mnóstwo błędów.
 
stare 17.04.2009, 20:17   #20
Bartel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Jak dla mnie to super strona i zgadzam się z UsBuzzerem (tak w ogóle to Hey, pamiętasz mnie?) tworzenie strony wcale nie jest takie łatwe i wymaga dużo czasu, szczególnie jeśli zaczyna się od nową lub jak w przypadku mojej aktualnej strony atakami hakerów... (Strona jest o Van, tak to ta co zagrała w High School Musical) Ale już z breaka (tak przynajmniej mówi się na przerwowe strony wśród stron o gwiazdkach pop). Poza tym eSims.pl posiadało wiele fajnych rzeczy dla odwiedzających np. poczta simowa... Jak dla mnie takie połączenie to super sprawa i jak to mówią co 3 głowy to nie jedna! (w tym przypadku chodzi o ilość stron wchodzących w skład )

Pozdro dla fanów simów i Nessy xD
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023