Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.04.2009, 07:20   #21
UsBuzzer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Pewnie, że pamiętam .

Muszę powiedzieć, że mamy lekkie problemy i prace stanęły w miejscu, ale już weekend, można się zabrać ostro do pracy .
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.04.2009, 12:36   #22
Bartel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Na mojej stronie będzie gra o Vanessie która ma przypominać The Sims w wersji na przeglądarkę... Jeśli chcecie Wasza strona może zostać jednym z partnerów gry, gdyż chcemy aby jakaś strona simowa nim została Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej (tyczy się redakcji strony) to piszcie na maila [email protected] lub na gg: 13895767
 
stare 19.04.2009, 16:20   #23
fisz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Chciałbym poinformować że ponieważ pracy nad nową wersjią jest jeszcze bardzo dużo nie wyrobimy się do końca kwietnia ;< Jednakże żeby strona wciąż nie była zamknięta najprawdopodobniej już dzisiaj wieczorem przywrócimy poprzednią wersje TSP
 
stare 20.04.2009, 16:01   #24
Krerkus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Wiedziałem że tak będzie.W tym tempie to do końca roku się nie wyrobicie... Lepiej się pospieszcie bo nikt nie będzie dłużej czekał.
 
stare 21.04.2009, 08:01   #25
andriu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

A kiedy najprawdopodobniej będzie premiera nowej strony ?
 
stare 21.04.2009, 15:28   #26
fisz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

na pewno przed premiera ts3 ;] zapewniam.
 
stare 22.04.2009, 17:00   #27
Krerkus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Chciałem zapytać po co przyrwacać starą wersję skoro i tak nie piszecie żadnych newsów? UsBuzzer zrobiłeś największy błąd łącząc TSP z eSims. Nawet jeśli już zrobicie nową wersję (chociaż wątpię że to szybko nastąpi..) to i tak będzie zastój bo na eSims też tak było. Mogliście się połączyć z Happy Sims, ale oni połączyli się z Sim Creative. U nich przynajmniej są zawsze najnowsze wiadomości.Zrobiliście największy błąd łącząc TSP z eSims! Może zyskacie lepszą grafikę (ale przecież TSP miało bardzo dobrą grafikę) ale nic pozatym.
 
stare 23.04.2009, 15:20   #28
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Szkoda że dopiero 20 %

Ale mozolnie idzie :/
kubuss jest offline  
stare 23.04.2009, 16:49   #29
fisz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

Cytat:
Napisał Krerkus Zobacz post
Chciałem zapytać po co przyrwacać starą wersję skoro i tak nie piszecie żadnych newsów? UsBuzzer zrobiłeś największy błąd łącząc TSP z eSims. Nawet jeśli już zrobicie nową wersję (chociaż wątpię że to szybko nastąpi..) to i tak będzie zastój bo na eSims też tak było. Mogliście się połączyć z Happy Sims, ale oni połączyli się z Sim Creative. U nich przynajmniej są zawsze najnowsze wiadomości.Zrobiliście największy błąd łącząc TSP z eSims! Może zyskacie lepszą grafikę (ale przecież TSP miało bardzo dobrą grafikę) ale nic pozatym.
nie rozumiem tylko po co oceniasz cos czego jeszcze nie ma? newsow nie ma bo nie mamy tymczasowo dostepu do systemu newsow. wiec zanim zaczniesz oceniac i mowic jak jest/bedzie, lepiej zainteresuj sie tematem ;]
 
stare 24.04.2009, 14:05   #30
TrapMuzik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TSP i eSims

A ja mam takie pytanie... Czy TVS wróci? ;]
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023