Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.01.2015, 20:53   #371
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Słodki Pan Ciastek Zobacz post
Niedość, że jak było wspomniane pierdyliand razy nikt się nie udziela i dziennie jest najwyżej dwie strony postów to lecie ban po banie i niewiadomo do kogo napisać. Prośba do administracji o danie szansy konfie =l
Regulamin i konsekwencje jego nieprzestrzegania obejmuja kazdego i nie ma tutaj znaczenia, czy ktos sie w ogole udziela, czy moze pisze miliony postow w offie

Z jednej strony rozumiem bulwers ogolu, ale z drugiej nie sadze, by administracja opierala zarzuty jedynie na podstawie jakiegos mitycznego screena. Przypomina mi sie niedawna dyskusja Meryam, gdzie juz zarzucala zbanowanym osoba multikonta i wtedy mowila, ze administracja nic nie robi z wzgledu na sladowa ilosc dowodow. Widocznie cos sie musialo zmienic w tej sprawie.

Osoba postronnym w tym "konflikcie" radze wziac na wstrzymanie i poczekac na ewentualne wyjasnienia z strony Administracji
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 20.01.2015 - 20:56
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.01.2015, 20:54   #372
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

No nie wierzę, te bany to jakiś żart? xDD Banujecie najaktywniejszych użytkowników i jednocześnie się dziwicie, że forum powoli upada. Wybaczcie, ale takim działaniem sami działacie na jego szkodę. :/
Z resztą jak już ktoś wspomniał jeden screen to nie żaden dowód, każdy mógł go łatwo podrobić, wystarczą podstawowe umiejętności graficzne.

I tak samo jak Pink Panther zastanawiam się czemu akurat teraz Meryam zapragnęła wysłać to zdjęcie dopiero teraz? Jakiś nagły ból dupy czy coś? A może chciała wywołać gównoburzę swoją osobą, nie wiem. :o Sam czasami rozmawiałem z osobami zbanowanymi na gg i nie zauważyłem przez ten czas nic, co wzbudzało by we mnie jakieś podejrzenia o oszustwie w konkursach na FTS.
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 20:54   #373
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Jak przysłowie rzecze "Kłamstwo ma krótkie nogi". Tyle ode mnie.
Pozdrawiam
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 20:54   #374
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Widać, jak administracja przejmuje się całą sytuacją. Najlepiej wypiąć tyłki i olać wszystko, bo przecież jedna osoba wysłała NIEPODWAŻALNE screeny. Maryam równiez była w konfie, również robiła gównoburze, a teraz tak nagle obraziła się i znów ma czyste konto. no proszę... zanim zaczniecie coś działać, proponowałabym sprawdzić, czy Maryam faktycznie jest taką świętoszką, za jaką się podaje... ciekwe, czy gdyby któryś z uczestników konfy wysłał PODROBIONE screeny na Martę, to czy konsekwencje byłby takie same... no nie sądzę, bo przecież to taka wielka przyjaciółka adminów.
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 20:55   #375
Skylinn
 
Avatar Skylinn
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 312
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Generalnie rzadko wchodzę na forum, jednak utrzymuję realny kontakt z niektórymi osobami z konfy. Bardzo niefajna sytuacja wynikła teraz na linii konfa-administracja. Pomijam, że oni podtrzymują to UMARŁE forum przy życiu, ale to oni tworzą lepszą społeczność, mają więcej serca litości i samej lojalności niż nasza administracja. Przykro patrzyć na forum, na które wchodziłam kiedyś z uśmiechem, a dziś, ludzie, którzy powinni świecić przykładem sieją nienawiść i zamęt.
Trzymam kciuki za całą społeczność tego forum, żeby zjednoczyła się i jednogłośnie powiedziała co myśli!
__________________
Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.
Skylinn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 21:01   #376
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Ata
Dzięki Livka za mądre słowa i za wsparcie, choć wątpie żebyśmy ja i lodzik wyszły na swoje w tej dyskusji, wątpie że nasze bany znikną, choć warto spróbować. ;p
Ja po prostu uważam za absurd banownaie pożytecznych userów, tym bardziej, że przecież jest znaczna poprawa w Waszym zachowaniu na forum.
Pomogę Wam wyjść na swoje, bo wierzę, że jesteście w porządku.

Poza tym sprawa z tzw. konfą jest dość przedawniona i zakończona (bany dla rudzielca i alcia), hm? Po kij znowu do tego wracać?
Administracjo, proponuję na razie zostawić odnośnik do "Zbanuj użytkownika" i zająć się wyjaśnieniem tej całej sprawy na łamach tego tematu. Bardzo nie podoba mi się Wasze milczenie - i nie, nie przemawia do mnie tłumaczenie, że teraz jest zamęt w temacie. Jest on wywołany brakiem Waszej reakcji.
Cytat:
Nie ma co się bawić w jakieś listy, petycje, wnioski formalne i inne oficjalne pisemka, bo nie jesteśmy tym samym FTS, co np. podczas "wojny" o rangę dla autorów OJSG.
Podobno administracja w końcu dogadała się z użytkownikami...
Cytat:
Zresztą - skoro Meryam o tym wiedziała tyle czasu, czemu teraz to wywleka?
Otóż to.

Ostatnio edytowane przez Liv : 20.01.2015 - 21:03
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 21:04   #377
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Genesis Zobacz post
ale z drugiej nie sadze, by administracja opierala zarzuty jedynie na podstawie jakiegos mitycznego screena. Przypomina mi sie niedawna dyskusja Meryam, gdzie juz zarzucala zbanowanym osoba multikonta i wtedy mowila, ze administracja nic nie robi z wzgledu na sladowa ilosc dowodow. Widocznie cos sie musialo zmienic w tej sprawie.
Tylko szkoda, że Meryam tak nagle oświeciło po paru miesiącach. Zamiast bawić się w "uczciwą" osobę i przerobić te screeny od razu, postanowiła sobie poczekać i tak z dupy je wrzucić... nie wiem czy chciała się dowartościować, żeby admini całowali jej podeszwy, bo "czyści forum" czy jak.
Nawet czas wprowadzania tego hejtu na konfe wydaje się być podejrzany, bo dlaczego by nie zrobić tego na poczatku?
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 21:12   #378
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Oswiecilo nie oswiecilo, skoro byla na waszej konfie, to moze zdradziliscie jej pare sekrecikow... a ze potem sie zrobil kwas, to was postanowila wydac... Ot, taka prosta, Sherlockowa hipoteza

Zartuje oczywisice, nie znam sprawy od poszewki, dlatego tez nie czuje sie powolany, by zabierac glos w tejze materii, jednakze Meryam duzo by ryzykowala, gdyby przerobila screeny; przerobke z tego co wiem da sie wykryc O ile byla by robiona w PS'sie.

@edit, perplex wyczul afere
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 21:14   #379
Windchimes
 
Zarejestrowany: 20.03.2014
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

powiem tylko tyle wielkie propsy Meryam za tę akcję .
Windchimes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2015, 21:15   #380
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Genesis Zobacz post
Oswiecilo nie oswiecilo, skoro byla na waszej konfie, to moze zdradziliscie jej pare sekrecikow... a ze potem sie zrobil kwas, to was postanowila wydac...
Wiedziała kupę czasu, ale nie reagowała. To nie jest fair. Jak już ktoś chce być taki porządny, to niech będzie od początku. Na forum nie można być koronnym.. XD

@up A Pan tu czego szuka?
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023