Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum > Kaganek Miłości
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.07.2013, 21:25   #51
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,087
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

@up: ładnie to tak screena nazywać?
W każdym razie miłego sprzątania xD
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.07.2013, 21:28   #52
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

Było bardzo miło <3 Po pierwsze, nigdy nie zapomnę tej awantury, a najbardziej tego, jak strasznie otwarłem się. Tzn, powiedziałem wiele, bez obawy czegoś xD Jak oceniam konkurs? Najzabawniejszy i najlepszy! Jednak 4ż i powietrza 4ever nigdy nie zapomnę. Jakie były prace? Strasznie zróżnicowane. Na miejscu Bjork załamałbym się. Ciężko było mi samemu wybrać, a co jury?
Nie zapomnę jak wczoraj pisałem z Apocalispą, i kłóciliśmy się o jej sygnę, po czym dzięki Bjork, po 15 min zjednoczyliśmy siły i zrobiliśmy tą pracę. Sądzę, ze większość z Was dobrze się przy tym bawiła <3 Konkurs jak każdy inny. Jest zwycięzca- w tym było sześciu (pozdro dla was :3), i przegrani. Jednak według mnie, w tym konkursie wszyscy byli zwycięzcami. Każdy wygrał, ponieważ dał się uspokoić, i zjednoczyć siły, ponieważ przestał być jak dziecko, uspokoił się (a w tym najbardziej JA XD), i popatrzył na to z innej perspektywy. Administracja z perspektywy userów, a my userzy na to jak administracja walczy, i chce dla nas dobrze. Pewnie większość z Was, jak dziś czytała te komiksy ubawiła się do łez. Polecam wejść teraz w tamten wczorajszy temat wojny. Tam również ubawicie się czytając te wypowiedzi. Zabawa super, organizatorka wiedziała jak zapewnić nagłą rozrywkę, i uspokoić rozgrzanych do czerwoności przeciwników. Osobiście prosiłbym o więcej takich konkursów, i dziękuję za jego zorganizowanie :*

Trzymajcie się, i serdeczne gratki dla zwycięzców! :3
Alcioo :33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2013, 21:33   #53
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,087
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

@up: No właśnie... A jeszcze wczoraj się tak wściekałeś! xD
Wreszcie coś fajnego się działo
Wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni, a ja mam fajną rangę :3
Bjork wiedziała, co wymyślić dla mnie
I tak wgl to mam nadzieję, że ten temat nigdy nie zostanie usunięty, chociaż znajduje się w niewłaściwym dziale...
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2013, 21:44   #54
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

Jako, że wszystko działo się bardzo szybko, a właśnie się dowiedziałam, że Gingers swój wkład w pracę miał, to dopisuję:

Gingers - Landrynka
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 03.07.2013 - 21:49
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2013, 21:51   #55
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Bjork

Cytat:
Gdzieś tam sobie notuję, co Wam mam do przekazania odnośnie poruszanych tutaj problemów. Obiecuję nie zostawić tego ot tak.
trzymamy wszyscy za słowo
mamy również nadzieję, że ankieta, którą daliście do wypełnienia również będzie brana pod uwagę

A teraz koniec, bo zaraz znowu mnie od zgryźliwych moherów zwyzywają
Bjork, podziwiam Cię naprawdę. Jak Ty to robisz, że za jednym ruchem, potrafisz uciszyć rozwścieczony tłum userów, który ma ochotę rozszarpać administrację na strzępy?
Mam nadzieję, że będziesz tu dopóki to forum będzie istniało, bo każdy może odejść, ale bez Ciebie już nigdy nie będzie tak samo.
Gratuluję wszystkim, jak napisał Alcio, każdy z nas jest zwycięzcą
Wszyscy jesteśmy userami tego forum, nieważne czy mamy pięć postów, czy pięćset i czy nasz kolor jest zielony, czerwony lub niebieski.
(choć nie będę ukrywać, że już mi się tęskni za zielonym, no ale odwrotu nie ma
Dziękuję za wszystkie miłe słowa dotyczące mojej osoby, nie spodziewałam się, że zostanę tak pozytywnie oceniona!
A teraz trzymajcie się kochani, niech moc będzie z Wami! <3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2013, 13:22   #56
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Simki by Bjork, czyli prezentacja prac

to ja się też wypowiem ;p

po pierwsze: podziwiam Bjork, ze wpadła na tak świetny pomysł. to dowód na to, że jest ona świetnym adminem i pasuje tu najbardziej z nas wszystkich. no bo gdyby nie ona, to konflikt by trwał i trwał, team wściekły na 'te małe bąki nieznośne', użytkownicy na 'to cholerne nieróbstwo'

przykro mi, że zbytnio się nie wykazałam w konkursie, najwięcej odwalił Maqrƴǁ. przepraszam i równocześnie graty bo odwalił dobrą robotę. [no, jak z resztą każdy tutaj, przyznam, że nieźle się uśmiałam przy pracach ] w ogóle myślałam, że to bedzie rzeź - takie połączenie dwóch pyskaczy, to mogło sie źle skończyć. ale ostatecznie powiem, ze było miło

co do mnie, hmm. może to i fakt, ze czasami jestem francowata. ale mogę przysiąc, ze gdyby ktoś napisał do mnie z prośbą, pytaniem czy pogadać, postarałabym się pomóc na ile potrafię i to [o dziwo ] grzecznie i miło. ogólnie to mam juz odruchowo wpojone - jak ktoś jest miły dla mnie, ja jestem miła dla niego ;p
co do niewidzenia mnie - ja bardzo często jestem, tylko właśnie w trybie ninja. jeśli to jest bardzo upierdliwe to ok, uwidaczniam się
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2013, 09:35   #57
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Simki by Bjork, czyli prezentacja prac

Cytat:
Napisał Apocalypsa Zobacz post
to ja się też wypowiem ;p

po pierwsze: podziwiam Bjork, ze wpadła na tak świetny pomysł. to dowód na to, że jest ona świetnym adminem i pasuje tu najbardziej z nas wszystkich. no bo gdyby nie ona, to konflikt by trwał i trwał, team wściekły na 'te małe bąki nieznośne', użytkownicy na 'to cholerne nieróbstwo'

przykro mi, że zbytnio się nie wykazałam w konkursie, najwięcej odwalił Maqrƴǁ. przepraszam i równocześnie graty bo odwalił dobrą robotę. [no, jak z resztą każdy tutaj, przyznam, że nieźle się uśmiałam przy pracach ] w ogóle myślałam, że to bedzie rzeź - takie połączenie dwóch pyskaczy, to mogło sie źle skończyć. ale ostatecznie powiem, ze było miło

co do mnie, hmm. może to i fakt, ze czasami jestem francowata. ale mogę przysiąc, ze gdyby ktoś napisał do mnie z prośbą, pytaniem czy pogadać, postarałabym się pomóc na ile potrafię i to [o dziwo ] grzecznie i miło. ogólnie to mam juz odruchowo wpojone - jak ktoś jest miły dla mnie, ja jestem miła dla niego ;p
co do niewidzenia mnie - ja bardzo często jestem, tylko właśnie w trybie ninja. jeśli to jest bardzo upierdliwe to ok, uwidaczniam się
A ja jeszcze się wypowiem, że miałam zaszczyt pracować z Apokalypsą w pierwszej edycji czterech żywiołów i bardzo miło to wspominam
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2013, 10:33   #58
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki by Bjork, czyli prezentacja prac

teraz gdy poprzestawialiście statusy na widoczny, wydaje mi się że właśnie taką małą rzeczą zdziałaliście bardzo dużo. bo teraz wchodząc na główną stronę FTS można w aktywnych użytkownikach zobaczyć inne barwy niż tylko niebieskie. a pamiętajcie że większość ludzi jest wzrokowcami. sam fakt że widać was jako widocznych (masło maślane) działa na podświadomość: oho są na forum, fajnie. zapewne się czymś zajmują. a tak jak was nie było widać to wiara myślała że was najnormalniej na świecie nigdy nie ma.
mówiąc prościej. nam owszem, ale wam nie wypada być na niewidoku
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023