Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.12.2013, 21:49   #711
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Trykuu.

Witaj Trykuu! Nadrabiam od 34 strony czyli tam, gdzie lata świetlne temu skończyłam komentować:

Agatha - kiedyś pisałam, że stworzyłeś simkę podobną do siostry mojego chłopka. Ta to cała jego kuzynka Jak Ty to robisz? Całkiem fajna simka. Ma taką porcelanową cerę.

Lilith - fajne zestawienie. Uważam, że jest ładna, a bardziej podoba mi się w rudych włosach.

Acaila - bardzo ładna. Ma taką hollywoodzką urodę

Carmen i Josh - simka jest ładna, podoba mi się, ale sim wygląda mi na jakiegoś zmęczonego życiem ćpuna

Simy z 25.05.2012 - simka mi się nie podoba - wydaje się baaardzo niegrzeczna. Sim ogólnie ok, nie powala urodą, ale kojarzy mi się z jakimś Skandynawem

Simki różniące się skinem - całkiem fajnie to sobie obmyśliłeś Nawet mi się podobają

Sim w okularach z zielonymi oprawkami - dość specyficzny Ale ma fajny skin, no i sweterek z jelonkiem

Simka z 05.06.2012 - faktycznie w pomieszczeniu oczy simki wyglądają o niebo lepiej, ale moim zdaniem są one zbyt szeroko rozstawione.

Simka z 10.06 - bardzo udana. Nie podobają mi się te kolczyki obok ust.

Simka z 13.06 - całkiem fajna, ale ma jakiś taki wrogi wzrok. Nie potrafi umalować ust, bo brakuje szminki w kącikach ust No i niepotrzebna, moim zdaniem, ta skaza koło oka.

Simka z 18.06 - byłaby genialna, gdyby nie tusz odbity na powiekach, krzaczaste brwi, kolczyki w ustach i nawyk palenia

Sim z 24.06 - pasuje mi jako takie popychadło czarnego charakteru w japońskich filmach o sztukach walki

Simka z 29.06 - świetna jest, bardzo mi się podoba ta pieguska Ma piękną fryzurkę

Sim z 16.07 - nie mój typ, ale na pewno w innej fryzurze prezentowałby się zachęcająco

Simka z 19.07 - nie podoba mi się. Zapewne ze względu na nos i wołające o depilację brwi

Simka z 26.07 - jest po prostu śliczna... z twarzy, bo tatuaże ma okropne i odejmują jej uroku.

Simka z 03.08 - hm... skojarzyła mi się z Katarzyną W. ;| Trochę taka (jak ja to określam) ślimakowata. Oczka ma ciut za małe.

Simka z 24.08 - ta sukienka już była! A simka byłaby całkiem fajna, gdyby ktoś jej tak twarzy nie oszpecił ;p

Simka z 11.09 - i znowu paskudne blizny ;/ a przecież simka jest śliczna.

Bliźniaki-wilkołaki - ciachowi są I'm lovin' them!

Simka z 30.09 - no fajna jest, ale niepotrzebne są te udziwnienia na jej twarzy.

Simka z 06.10 - znowu będę nudna, ale simka jest prześliczna, a szpeci ją ta okropna szrama - niepotrzebna moim zdaniem.

Simka z 10.10 - nawet ładna, ale nosek ma chyba za krótki. Ciekawa fryzurka.

Sim z 21.10 - skojarzył mi się z Chesterem z Linkin Park Jest bardzo fajnie zrobiony i nawet realistyczny.

Simka z 28.10 - to chyba najlepsza simka z wyżej ocenianych. Jest prześliczna. I ciuszki te mi podobają się

Sima z 03.11 - ma jakaś taka zbyt podłużną głowę. Nie podoba mi się, niestety.

Simka z 09.12 - ale dziunia... ale podoba mi się! Świetny fryz

Simka z 27.12 - ta mi się nie podoba. Ma straszne worki pod oczami - lub coś na ich podobieństwo.

Simka z 06.01.2013 - przecież to cała Scarlett Johanson w wersji bad Nawet fajna, chociaż ja za urodą Scarlett nie przepadam

Simka z 19.03 - a ta mi się skojarzyła z Rihanną z czasów jej początków muzycznych. Simka bardzo ładna, ale ciuszki do wymiany

Chris Levine - druga fryzurka jest dla niej bardziej korzystna. Ma świetny sweterek (też taki chcę)

Wytrwałam!
Zauważyłam, że przeszedłeś konkretną zmianę w produkcji simów - teraz są takie jakieś niegrzeczne, z bliznami, które upychasz na silę. Ja wolę te grzeczniejsze No i nadawaj im imiona!
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2013, 22:16   #712
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: By Trykuu.

Trykuu, tworzysz bardzo wyraziste simki.

Są bardzo ładne, choć przeładowane dodatkami z neta. Aczkolwiek Twój temat od zawsze zwracał moją uwagę.

Jest niestety jedna rzecz, która mnie razi. Po prostu jestem bardzo uczulona na tym punkcie. Kilka Twoich simek ma bluzki, topy, legginsy z "BOY - LONDON".
Pewnie nie wiesz i uważasz, że to tylko simy, ale na mnie ta firma działa jak płachta na byka. Orzeł, który jest logiem firmy, jest inspirowany nazistowskim orłem, który był niegdyś dumnie noszony przez oficerów i wyznawców hitlera, teraz zaś szczycą się nim te całe szafiarki. Po prostu rani to, że ludzie używają czegoś, nie wiedząc co to, bądź się tym po prostu nie przejmując.

Nic do simek nie mam, musiałam dorzucić tylko swoje trzy grosze.
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2014, 20:21   #713
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie By Trykuu x2

Moj poprzedni temat zostal zamkniety, a szkoda
Wczoraj z nudow odpalilem simsy i oto co z tego wyszlo
Jennifer:
http://i1057.photobucket.com/albums/...psffffcafa.png

http://i1057.photobucket.com/albums/...pse59f57bb.png

http://i1057.photobucket.com/albums/...ps24d42540.png

http://i1057.photobucket.com/albums/...ps8027917a.png

http://i1057.photobucket.com/albums/...ps61c73459.png


@Kędziorek: Za duże zdjęcia

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 18.04.2014 - 22:06
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2014, 21:25   #714
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Trykuu.

Nie podobają mi się usta i nos, dość przeciętna simka, ale pewnie ze względu na długą przerwę Czekam na więcej!
Ma śliczne włosy, zdjęcie z plaży mega <3
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2014, 23:00   #715
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Trykuu.

pierwsza postac jaka zrobilem po dluuugim okresie czasu, dzieki za opinie Yuki
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2014, 16:13   #716
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Trykuu.

A mnie się podoba Ma fajny makijaż. Skojarzyła mi się z Sabiną z Pierwszej miłości
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2014, 16:45   #717
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Trykuu.

Dziekuje Searle, milo, ze zajrzalas
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2014, 18:06   #718
Isabell
 
Zarejestrowany: 02.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: By Trykuu.

Ładna simka. Nie podobają mi się jej tatuaże. Ogólnie jest śliczna.
Isabell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simki, simowie, simy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023