Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.08.2013, 17:14   #1
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie xheyanna's sims

Na wstępie przepraszam za krzywe krawędzie, które mogą być na niektórych screenach. Niestety, jestem zmuszona grać na niskich detalach

KIRA ZANE
[czyt. zejn - zaczerpnięte z serialu 'Suits']

Dorosła simka. Zamieszkuje Isla Paradiso. Ma męża o imieniu Matthew oraz nastoletniego syna Paul'a.
Ukończyła studia na kierunku sztuk pięknych. Pracuje jako kucharka 5-cio gwizdkowa. Uwielbia malować.










edit:


Chyba moja najpiękniejsza simka jaką kiedykolwiek stworzyłam. Mogłabym tak wyglądać w następnym wcieleniu <3
__________________

Ostatnio edytowane przez xheyanna : 29.01.2014 - 16:36
xheyanna jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.08.2013, 12:01   #2
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

Te 'bugi' z paznokciami wyglądają okropnie na tym pierwszym zdjęciu :/ Simka ma okropną szminke, to białe coś a'la błyszczyk jest zbyt.. biały, kolor mógłby być zbliżony do koloru reszty ust Oprócz tego są mega za wielkie i nieproporcjonalne do reszty twarzy. Nosek jest strasznie śmieszny - taki trochę mały kulfon. Oczy natomiast ma bardzo ładne, tylko kolor na jaśniejszy bym zrobił no i włosy - fryzura spoko, kolor trochę dziwny (szczególnie to bordowe 'coś' na włosach opadających na pierś). Szkoda, że nie dałaś zdjęcia całej postaci
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig
Love jest offline  
stare 11.08.2013, 00:17   #3
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

Cytat:
Napisał Love Zobacz post
Simka ma okropną szminke, to białe coś a'la błyszczyk jest zbyt.. biały, kolor mógłby być zbliżony do koloru reszty ust
na ustach ma błyszczyk, a błyszczyki (przynajmniej większość) mają to do siebie, że się błyszczą (stąd to 'białe coś', co ma dawać efekt dużego połysku)
Cytat:
Oprócz tego są mega za wielkie i nieproporcjonalne do reszty twarzy. Nosek jest strasznie śmieszny - taki trochę mały kulfon.
Chciałam, żeby ta simka miała takie trochę jakby 'murzyńskie korzenie', stąd taki kształt nosa (taki trochę jak Rihanny ^^) i takie dosyć duże usta, które moim zdaniem na pewno nie są 'mega za wielkie' i bardzo jej pasują
Cytat:
Oczy natomiast ma bardzo ładne, tylko kolor na jaśniejszy bym zrobił no i włosy - fryzura spoko, kolor trochę dziwny (szczególnie to bordowe 'coś' na włosach opadających na pierś).
Co do włosów, to faktycznie, jak się przyjrzeć to trochę dziwnie to wygląda tutaj.
Niedopatrzenie przy zmianie fryzury, bo wcześniej miałam maxisową i na tamtej wyglądało ok
Cytat:
Szkoda, że nie dałaś zdjęcia całej postaci
Już zedytowane

Podsumowując, kwestia gustu, ja jestem mega zadowolona z tej simki, nie zmieniłabym w niej niczego.
No, mogłabym się jedynie nad tym kolorem włosów zastanowić...
__________________
xheyanna jest offline  
stare 11.08.2013, 01:14   #4
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

Wybacz, ale dla mnie prawie cała jej twarz jest do wymiany. Z góry piszę, że paznokcie mi się nie podobają, bo jak dla mnie nie pasują do niej + brzydko się zbugowały na pierwszym zdjęciu. Kształt twarzy ma filigranowy, a resztę jakby nadmuchaną. Gdybyś nie przesadziła z suwakami, byłoby nieźle. Przesadziłaś trochę z pudrem na policzkach (a może mi się wydaje? moje simki praktycznie go nie używają).
Oczy - bardzo ładne, ale zmniejszyłabym je, bo są trochę nienaturalnie okrągłe. Kolor na plus. Trochę za długie rzęsy, ale dzięki fajnemu podkreśleniu kredką wyglądają zupełnie inaczej. Wydaje mi się jednak, że za bardzo nad nimi się nie starałaś. Chyba podniosłaś tylko powieki i je powiększyłaś. No, ale to tylko moje wrażenie.
Nos - czy aby nie za mocno zagłębiłaś mostek? Wydaje się być wklęsły na pierwszych trzech zdjęciach, szczególnie widać to mocno na drugiej fotce - mam wrażenie, że pomiędzy jej brwiami jest guz. Niestety, ten nos nie kojarzy mi się z murzyńskimi korzeniami, a już w ogóle z Rihanną. Jest za okrągły i pyzaty. Nos to twardy orzech do zgryzienia w TS3, zwykle to na nich się opieram, kiedy oglądam simy, a ten wygląda bardzo nie naturalnie. Jakby był spuchnięty po nieudanej operacji.
Usta - nieproporcjonalne do reszty twarzy, jakby Kira przesadziła z botoksem. Do tego ten błyszczyk. Kiedy simce daje się specjalne takie duże usta, nie powinno się ich podkreślać niczym błyszczącym, bo efekt jest przeciwny - zamiast ładne i okrągłe, wydają się napompowane i nienaturalne. Kształt jest całkiem ładny, ale są zdecydowanie za duże. Szminka moim zdaniem powinna być tu lekko różowa, żeby je delikatnie podkreślić.
Ogólnie rzecz, ujmując, simka mogła być nie zła, ale ma wszystko za duże. Podoba mi się jej imię, bo tak nazywa się córka jednej z bohaterki serialu Orphan Black. Bardzo fajny fryz, ale kolor coś mi nie pasuje. Ślicznie jest za to ubrana, zakochałam się w tej sukience. ]
Poleciało trochę krytyki, ale wiem, że z czasem się wprawisz w tworzenie simów i złapiesz tego bakcyla w rękę. Wtedy będzie ci zdecydowanie łatwiej i simy będą wychodzić o wiele ładniejsze i bardziej naturalne.
Tymczasem czekam na następne.
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline  
stare 11.08.2013, 12:33   #5
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

Cytat:
Napisał muffindance Zobacz post
Nos - czy aby nie za mocno zagłębiłaś mostek? Wydaje się być wklęsły na pierwszych trzech zdjęciach, szczególnie widać to mocno na drugiej fotce - mam wrażenie, że pomiędzy jej brwiami jest guz.
Wydaje mi się, że to może być też kwestia oświetlenia, które było nad nią i stąd takie wrażenie, ale możliwe też, że za bardzo przesadziłam z suwakiem. Tak samo mogło być z pudrem na policzkach.
Cytat:
Podoba mi się jej imię, bo tak nazywa się córka jednej z bohaterki serialu Orphan Black. Bardzo fajny fryz, ale kolor coś mi nie pasuje. Ślicznie jest za to ubrana, zakochałam się w tej sukience. ]
Co do imienia, to stąd właśnie się wzięło, uwielbiam ten serial i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.
Co do koloru włosów to jak wyżej pisałam, niedopatrzenie przy zmiany fryzury, a co do sukienki to jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że muszę ją mieć
Cytat:
Poleciało trochę krytyki, ale wiem, że z czasem się wprawisz w tworzenie simów i złapiesz tego bakcyla w rękę. Wtedy będzie ci zdecydowanie łatwiej i simy będą wychodzić o wiele ładniejsze i bardziej naturalne.
Tymczasem czekam na następne.
Przeważnie w simsach skupiałam się na grze - tworzyłam jednego i nim cały czas grałam, dopiero ostatnio stwierdziłam, że co jakiś czas będę sobie tworzyć nowe simy na drugim save'ie, co by mi się nie znudziły.
Jak już pisałam, kwestia gustu co komu się podoba.
Następnym razem postaram się zadowolić zarówno siebie, jak i Was

Spróbowałam sobie wziąć uwagi do serca i tak oto powstała najprawdopodobniej przyszła partnerka syna Kiry, Paul'a :

SHAYNA WATSON











Tak jak wyżej pisałam, starałam się zastosować do rad, jednocześnie tak, by podobało się to też (a właściwie przede wszystkim) mi, nie wiem czy mi to wyszło, dlatego śmiało komentować, krytykować, chwalić czy cokolwiek
__________________

Ostatnio edytowane przez xheyanna : 11.08.2013 - 12:49
xheyanna jest offline  
stare 12.08.2013, 21:01   #6
carineesz
 
Avatar carineesz
 
Zarejestrowany: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 110
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

Shayna jest śliczna Bardzo podoba mi się nos. Zielone oczka są czarujące, zwłaszcza w połączeniu z ognistymi włosami. Świetny makijaż, według mnie, bardzo do niej oraz jej stroju pasujący. Jedyne co mi trochę nie pasuję to podbródek, może jest za mało "wystający", ale nie wiem dokładnie.
carineesz jest offline  
stare 12.08.2013, 23:05   #7
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

O! Teraz jest ładnie! Uwielbiam jej fryzurę i kolor włosów. Ma bardzo ładne oczy. Jedynie czego mogę się przyczepić to brwi i buty na ostatnim zdjęciu(jakieś takie krzywe). Bardzo podoba mi się jej sukienka. Pobaw się trochę pose playerem, efekty mogą być jeszcze lepsze
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig
Love jest offline  
stare 12.08.2013, 23:56   #8
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

Cytat:
Napisał carineesz Zobacz post
Jedyne co mi trochę nie pasuję to podbródek, może jest za mało "wystający", ale nie wiem dokładnie.
Początkowo zrobiłam wystający, aż za bardzo moim zdaniem i chciałam to zniwelować... Możliwe, że za długo siedziałam w suwakach i już miałam zaburzoną ocenę, czy coś w tym rodzaju
Cytat:
Napisał Love Zobacz post
Jedynie czego mogę się przyczepić to brwi i buty na ostatnim zdjęciu(jakieś takie krzywe).
Właśnie chyba będę musiała poszukać jakichś nowych brwi, bo te które mam teraz nie do końca mnie zadowalają, ale boje się, że jak zacznę szukać to się nie będę mogła powstrzymać ze ściągiem
Co do butów to zgadzam się, też to zauważyłam, są za bardzo wycięte od spodu, ale później stwierdziłam, że szkoda czasu się tym przejmować
Cytat:
Pobaw się trochę pose playerem, efekty mogą być jeszcze lepsze
A co do Pose Playera, to właśnie próbowałam to ogarnąć, ale znalazłam tylko wersje niby do zwierzaków, a do rajskiej nic... To ma jakieś znaczenie? Bo trochę dziwne, że wszyscy używają, a nigdzie nie mogę wyczaić

I ogólnie to cieszę się, że jest lepiej, dzięki za komentarze
__________________
xheyanna jest offline  
stare 13.08.2013, 00:01   #9
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

myślę, że na modthesims.info powinien znajdować się 'najaktualniejszy' Pose Player, aczkolwiek pewien nie jestem, bo sam gram na Osiedlowym Życiu, więc trudno mi powiedzieć

A i zapomniałem dodać, zapraszam do siebie :-)
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig
Love jest offline  
stare 13.08.2013, 11:40   #10
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: xheyanna's sims

No to ja.
1. Coś mi się nie zgadza w kształcie twarzy Shayny Może kształt szczęki powinien być bardziej kwadratowy? Róż jest ok.
2. Jej dolna warga jest tyć za gruba. Poza tym kolor szminki nie podoba mi się, ale przynajmniej pasuje do kiecki. Poza tym usta mi się podobają.
3. Nos jest b. dobry, o wiele lepszy od tego Kiry.
4. Paczadła ładne, ich make up też ok. Ale za to brwi mi nie pasują, wyglądają jakby ktoś zamiast nich narysował dwie proste linie i lekko zaokrąglił przy końcach No dobra, może trochę przesadzam, ale naturalnie brwi są bardziej wygięte.
5. Fryzura, rude włosy + jasna karnacja i piegi ładnie się komponują.
6. Co do ubioru: ładna kiecka, buty też ok, ale mogłyby mieć inny kolor, a kolczyki trochę mi nie pasują.

Ogólnie Shayna jest na plus
__________________
Hebe jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023