Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.04.2014, 16:29   #21
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Wielkie dzięki za komentarze, wciąż jeszcze nie do końca załapałem CAS w trójce, ale się uczę i w sumie zaczynam się przyzwyczajać do wyglądu simów. Do tego skądś muszę wytrzasnąć fryzury z teksturami pooklet(moje ulubione). Może z czasem się coś znajdzie.

Tęczówki już poprawiłem, nie wiedziałem w ogóle, że taki suwaczek istnieje. Kolor włosów również zmieniłem i może postaram się znaleźć jakiś retex w stylu pooklet. Nos to mój słaby punkt zarówno w TS2 i 3, nie bardzo umiem zrobić, żeby wyglądały ładnie(a przynajmniej znośnie). Aczkolwiek będę się starał. No i jeszcze raz dzięki za słowa pomocy, są dla mnie bardzo ważne.

A teraz kolejna próba, tym razem chciałem zrobić bardziej okrągłą twarz, ale bez wrażenia puddingu jak przy domyślnych simach.








Ostatnio edytowane przez Caesum : 22.04.2014 - 16:45
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.04.2014, 17:23   #22
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,090
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Przyznam, że nie spodziewałam się, że kiedyś wstawisz jeszcze jakieś swoje zdjęcia z trójki.
Angie - ładna, chociaż taka zwykła. Wiele jest simek tego typu w internecie. Ogólnie sympatyczna, ma fajną fryzurkę.
Janine - ta już mniej mi się podoba, ale jest okej. Najbardziej spodobały mi się w niej oczy, ładny kształt i makijaż.
Chętnie obejrzę więcej prezentacji. ;D
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2014, 19:42   #23
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

W Janine podobają mi się oczy i usta Jest taka subtelna i nieplastokowa. Najbardziej z ubioru podoba mi sie naszyjnik, jak serce oceanu z Titanica Jest super, dodaje jej tajemniczości Według mnie nos jest ładny, ja napewno ładniejszego bym nie zrobiła, więc nie moge powiedzieć złego słowa
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2014, 22:56   #24
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Dzięki za komentarze. Poniżej kolejna próba. W ogóle mam wrażenie, że chyba zrobiłem już więcej simek w trójce niż dwójce. W dwójce jest więcej przydatnych suwaczków, chociaż trójka ma takie cuda jak przesuwanie kapeluszy czy okularów, co też by się przydało. W każdym razie:









Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2014, 18:14   #25
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,090
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Przypomina mi Janine. Nawet bardzo.
Ładna, ale tak jakoś bez szału. Uroczo wyszła na ostatnim zdjęciu. Póki co moim zdaniem najlepsza była Mary Anne. ;D
PS. Jak robisz takie fajne kolorowe tła za simkami? D: Ja mam u siebie w grze to, ale tło jest tylko takie białe, trzeba je potem kolorować w programie graficznym. Jeśli to jest takie kolorowe to poproszę o linka, przydałoby mi się coś takiego. :{
Chyba, w tym co ja mam da się jakoś zmienić kolor, ale nie mam pojęcia jak xD
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2014, 18:34   #26
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

^ Podobna? Może to z powodu ust, albo pozycji simki na screenach, nie mam zbyt dużego wyboru animacji. Cała reszta była całkowicie zmieniona, simka przechodziła wiele transformacji z Barbie do hippiski, aż w końcu do obecnego wyglądu. Zmieniałem kształt twarzy i szerokość, nos, szczękę, oczy, usta też. No i makijaż, oczywiście.

Co do tła, używam dokładnie tego samego co Ty. Po prostu używaj CASta do zmiany tła. Co do Mary Anne, ostatnio sprawdzałem ją w skrzynce simów, ale zrezygnowałem z jakichkolwiek zmian z powodu dziwnych błędów z oświetleniem. No i jakoś usta jej się rozmazują przy podbródku, nie wiem co jest tego powodem.
A właśnie, czy ktoś wie może, czy opcja robienia zdjęć w TS3 rozciąga jakoś obraz? A i albo mi się wydaje, albo jest jakiś limit skinów w grze. Ktoś coś o tym wie?

Ostatnio edytowane przez Caesum : 29.04.2014 - 18:45
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2014, 18:54   #27
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,090
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

CASt, no przecież... Dziękuję za oświecenie.
Co do opcji robienia zdjęć, u mnie nie rozciągają (chociaż kto wie, może na innych ustawieniach coś się zmienia). Z tym limitem skinów to nie wiem, mam tylko kilka z internetu. Jak najedzie się na to okienko po rozsunięciu listy ze skinami to można przesuwać tą listę kółkiem od myszki. Chociaż ostatnio po pobraniu skina miałam wrażenie że go nie ma i nie mogłam go zlokalizować, muszę to sprawdzić jeszcze raz.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2014, 19:11   #28
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Simka może nie powala, ale nie jest też zła, bo dość niebanalna. Nie podoba mi się jej makijaż, jest nijaki. Nie jestem też przekonana do skinu.

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
...z powodu dziwnych błędów z oświetleniem. No i jakoś usta jej się rozmazują przy podbródku, nie wiem co jest tego powodem.
A właśnie, czy ktoś wie może, czy opcja robienia zdjęć w TS3 rozciąga jakoś obraz? A i albo mi się wydaje, albo jest jakiś limit skinów w grze. Ktoś coś o tym wie?
Opcja robienia zdjęć ich nie rozciąga, przynajmniej na moim komputerze. Co do rozmazywania się ust, to może wina skinu albo jakiś suwaków? Ja na przykład mam skin, który panom rozmazuje dolną wargę, co dość nieciekawie wygląda i muszę im fundować pomadki. A tu można pobrać panel do skinów.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.04.2014, 20:53   #29
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

Jeanette - wg mnie jest piękna, wygląda na taką ciepłą i serdeczną. Ja nic bym w niej nie zmieniał, dla mnie jest idealna. A no i świetnie dobrany skin i włosy, jak na TS3 wygląda bardzo realistycznie. ^^

Janine - może jej uroda już nie trafia tak bardzo w moje gusta, ale podoba mi się, że jest taka naturalna, przez co również zyskuje na realistyczności. Chyba przypomina mi kogoś mamę. Ogólnie jest bardzo dopracowana i jak dla mnie jest duuuużo lepsza od Angie, która wygląda trójkowo. Zmieniłbym tylko ubranie, to jakoś niekoniecznie mi się podoba. ;p
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.04.2014, 16:20   #30
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy Caesuma

W Jeanette najbardziej podobają mi się włosy Uwielbiam loczki. Jest naturalna i ładna, wygląda na spokojną "osobę"
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023