Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.12.2013, 02:54   #1
Xillei
 
Zarejestrowany: 17.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Xillei's workshop

Hej.

Oprócz licznych rezultatów nudy moją grę zaludnia nieco mniejsze grono mieszkańców pewnego uniwersum. O ile w pierwszym przypadku zazwyczaj pozwalam sobie na drobne niedociągnięcia, ci drudzy muszą perfekcyjnie (well, perfekcyjnie jak na możliwości TS3...) oddawać wygląd moich postaci.

A ponieważ nie wiem, co właściwie powinnam poprawić... well, opinie?

Lida, wiedźma. Próba czwarta, z której chyba jestem zadowolona, w każdym razie wygląda bardziej jak Lida, w przeciwieństwie do poprzednich wersji. Super wczesne stadium.


PLUS: coś przyjemniejszego dla oka niż bezrzęsny, wyblakły WIP, czyli pozostałe dziewczyny:
Acme
Opaque

(W linkach, bo zdjęcia są duże, a ja zbyt leniwa. Komentarze również mile widziane.)

Ostatnio edytowane przez Xillei : 18.12.2013 - 03:07
Xillei jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.12.2013, 09:31   #2
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Wow! Super nosek, podoba mi się. Fajne też brwi i oczy(soczewki, nie kształt ). Simka ogólnie jest ładna ale pospolita. Usta wyglądają na standardowe, kształt głowy również. No i kształt oczu - też jak jeden z tych podstawowych.

Co do reszty simek: Acme jest ładna (lubię kobiety z tą łysą fryzurką ), tylko te soczewki - okropne :/ Brwi znowuż za cienkie :/ Mimo to - ładny nosek, znów
Co do ostatniej - za cienkie brwi, zbyt rozciągnięte soczewy. Ona w ogóle cała jest taka jakaś rozciągnięta.

W każdej simce masz fajną szminkę. Mogłabyś zapodać skąd masz? No i zapraszam na przejrzenie moich Simów!
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig
Love jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2013, 16:14   #3
Xillei
 
Zarejestrowany: 17.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Ale Opaque nie ma rozciągniętych soczewek! O.O Naprawdę, jako jedna z niewielu nie ma.
Za opinię o Lidzie piękne dzięki, zaraz wracam do pracy. :3
Xillei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2013, 16:34   #4
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Chodziło mi o tęczówki/gałka oczna/łotewa - nazywam to wszystko soczewkami, bo dla mnie to soczewa

Miałem na myśli taki efekt:
Prowizorycznie, w Paincie . Po lewej normalna, okrągła tęczówa, po prawej u Opaque.

No i ponawiam pytanie o szminki - skąd masz?
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig

Ostatnio edytowane przez Love : 18.12.2013 - 16:39
Love jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2013, 13:18   #5
yrvie
 
Avatar yrvie
 
Zarejestrowany: 13.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Opaque, co za imie Ale bardzo mi się podoba, ladna twarz nos ;d Szczególnie fajnego klimatu daje jej kolor wlosow! + za brwi, podobają mi się Zapraszam do skomentowania u siebie ;p
yrvie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2013, 13:28   #6
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Cóż, Lida jest niczego sobie, ma naturalną, nieprzesadzoną twarz, myślę jednak, że lepiej by jej było w jakimś delikatnym makijażu, ale skoro jest jeszcze nieskończona, to się nie czepiam.
Acme i Opaque też są niezłe, ale myślę, że w Acme mogłyby zostać zmienione brwi. Wydaje mi się, że w przypadku Opaque zdjęcie zostało źle wykadrowane przed zmniejszeniem, dlatego nie wygląda dobrze.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2013, 18:27   #7
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Twoje simki są bardzo realistyczne. Brawo!

Najbardziej z tych trzech simek podoba mi się Opaque.

Lida jest całkiem niezła - zobaczymy jak pokierujesz jej urodą.

Z Acme jest fajna kosmitka
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2013, 21:42   #8
Xillei
 
Zarejestrowany: 17.12.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Love, przepraszam za brak odpowiedzi, kompletnie zapomniałam o pytaniu. XD Wszystkie szminki, których używam, są od IN3S, ale dziewczyna jakiś czas temu usunęła bloga. Gdzieś po Tumblrze krąży chyba link z MEGA, ale nie jestem w stanie go znaleźć, sorry.
Co do tych soczewek... wiem, o co ci chodziło, tylko że ona naprawdę normalnie nie ma takich. Może minimalnie. (Albo jestem ślepa i tego nie widzę.)

yrvie: imię Opaque i jej wygląd były zainspirowane utworem "Opaque" Amethystium. To zresztą nawet nie jest jej prawdziwe imię.

Mlecyk: toż ona nawet rzęs na tym zdjęciu nie ma! I co, na bogów, masz na myśli, mówiąc "kadrowanie"? Co ma kadrowanie do wyglądu? I jakim zmniejszaniem, zdjęcie jest nietknięte, gdyby było, nie dawałabym go w linku.

Searle, Acme nie jest kosmitką. Naprawdę.

Dzięki wszystkim za komentarze. :3
--------------

A oto mój WIP z makijażem i normalną fryzurą. Nawiasem mówiąc, ciągle nie widzę w niej Lidy, to chyba przypadek beznadziejny. :/













Ostatnio edytowane przez Xillei : 20.12.2013 - 22:11
Xillei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2013, 12:03   #9
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

No i bardzo fajny efekt końcowy. Ta simka skojarzyła mi się z Michaliną z Top Madl Nie wiem dlaczego Ma piękne oczy, ale trochę ten kolor tęczówek jakiś taki nienaturalny.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2013, 12:14   #10
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Xillei's workshop

Pierwsza simka mi się za bardzo nie spodobała, dlatego nie skomentowałam. Jest trochę zbyt zwyczajna, no i nie podobają mi się jej brwi. Czemu ją tak okrutnie potraktowałaś?:< Kilka dobrych dodatków i mogłaby być naprawdę fajna. :< Ale ok, to są skutki odwzorowywania. :/
Łysol - wygląda jak kosmita, nie jest złą simką, po prostu mi się nie podoba. Nie lubię łysych, kosmicznych simek i tyle. Mimo wszystko ma charakter i to na plus.
Opaque - imię... pasuje do niej jak ulał. Ma świetne włosy, usta i rzęsy. Gdybym miała jeszcze na kompie trójke mogłabym grać taką simką. Pasuje mi do dużego miasta, gdzie sztuka jest na pierwszym planie. Taka aktorka, Nowy Jork, Broadway.
I ostatnia - w ogóle nie przypomina Lidy, ale to na plus. Ma świetny make-up i włosy, wygląda dziewczęco, ale przy tym wszystkim ma pazura. Zdecydowanie bardziej podoba mi się ta wersja.

Poza tym masz świetną grafikę.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023