Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.11.2014, 10:11   #411
Iliada115
 
Avatar Iliada115
 
Zarejestrowany: 30.07.2009
Skąd: tam, gdzie serca są z lodu
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

1. To mi coś się zacięło, czy ogólnie skałki nie odnawiają się w okolicach parku w Oazie?
2. Czy wpadniecie w blokadę twórczą w końcu stało się wykonalne?
Iliada115 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.11.2014, 10:31   #412
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Moje Simy dostają podwójną emeryturę (pojawiają się dwa komunikaty, wpada dwa razy więcej $). To u mnie się coś sknociło czy to wszyscy tak mają?

Ostatnio edytowane przez Effie : 09.11.2014 - 11:18
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2014, 13:12   #413
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Effie Zobacz post
Moje Simy dostają podwójną emeryturę (pojawiają się dwa komunikaty, wpada dwa razy więcej $).

Nie wiem, czy wszyscy tak, mają, ale ja bym się cieszyła na Twoim miejscu, sama bym chciała dostawać podwójną rentę


Ja sama też mam pytanie. Co prawda gry nie posiadam, ale jak się sprawdzają te baseny? Bo skoro już są, to mogłabym się powoli grą interesować. Tylko jeszcze jakieś tekstury zamienne, żeby nie było My Little Ponny i może dałoby się już grać... No i zdecydowanie przydałyby się jakieś ładniejsze skórki dla samych Simów, bo niezbyt ciekawie wyglądają na oryginalnych.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2014, 15:29   #414
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Iliada115 Zobacz post
2. Czy wpadniecie w blokadę twórczą w końcu stało się wykonalne?
Mi się udało, kazałam simce ćwiczyć pisanie (bo wtedy sim robi to bez przerwy), no i im wyższą ma umiejętność pisania, tym dłużej trzeba pisać, żeby dostać blokadę.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2014, 17:10   #415
plague9277
 
Zarejestrowany: 04.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

wie ktoś może jak wywołać u sima gniew? oprócz interakcji "podłe"...w kolejnym etapie życiowej aspiracji mam punkt, że muszę wywołać 10 bójek w stanie gniewu i nie mam pojęcia jak to zrobić. moja simka po każdej podłej interakcji jest pewna siebie
plague9277 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2014, 18:48   #416
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Na osi wspomnień Sima (czy jak to tam zwą) możesz ustawić wspomnienie jako "wspomnienie gniewu". Wtedy każesz Simowi wspominać tą chwilę i wpada w odpowiedni nastrój. Tą oś wspomnień znajdziesz w zakładce z kamerką po prawej na górze.
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2014, 13:36   #417
olusiak
 
Avatar olusiak
 
Zarejestrowany: 07.08.2006
Płeć: Kobieta
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób na przyjęciu urodzinowym zrealizować cel, dotyczący pochwalenia jubilatki? W interakcjach nie mam takiego wyboru :/
olusiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2014, 14:05   #418
KąsaczPL
 
Zarejestrowany: 02.10.2013
Skąd: Szczytna
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 43
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

To jest interakcja "Pochwal". Powinno się tam chyba pojawić.
KąsaczPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2014, 14:31   #419
Effie
 
Zarejestrowany: 11.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 84
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

U mnie podobnie. Na kilku przyjęciach miałam to zadanie, ale odpowiedniej opcji nie znalazłam. Próbowałam "pochwal strój", ale nie zaliczało celu.
Effie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2014, 23:50   #420
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Wiecie może, czy jest jakiś logiczny powód, dla którego nie można szczepić roślin? Miałam bazylię (czystą, bez szczepki) - chciałam na niej zaszczepić szałwię, bo wtedy otrzymujemy pietruszkę przy okazji. Robiłam tak jak zawsze przy szczepieniu, a tu animacja wykonuje się poprawnie (to machanie rękami Sima), ale ani krzak nie maleje, ani nie ma informacji o zaszczepieniu innej rośliny, ani też szczepka nie znika z wyposażenia. Próbowałam potem z innymi oszczypkami, ale jest to samo (na bazylii). Podobnie miałam przy śmieciowym krzaku, ale stwierdziłam, że to widocznie specyfika tego krzaka nie pozwala na zaszczepieniu mu innych roślin, ale niby czym ma się bazylia wyróżniać?
Co ciekawsze - po simowym dniu, naokoło i nieco powyżej (ok, pół kratki) tej felernej bazylii, wyrosło kilka krzaków pietruszek (prawdopodobnie tyle, ile razy "zaszczepiłam" ją - inne oszczypki nie wyrosły). Nie mogę ich rozdzielić - podnoszę bazylię, podnoszę też te latające w powietrzu pietruszki. Bazylię, tak ozdobioną, mogę sprzedać za 150 simoleonów O.o mogę też ją pielić, podlewać itd., ale jeszcze nie sprawdziłam, czy pietruszkę z tych latających krzaków zerwę (jeszcze nie wydały "owoców").

I ponawiam pytanie - orientuje się ktoś z was, czy został naprawiony błąd z jednym najlepszym przyjacielem? Aspiracja "Przyjaciel świata (?)" wymaga posiadania 5 takich przyjaciół, a mimo zielonego paska na maksa, nie mam nadal możliwości poproszenia o bycie najlepszym przyjacielem...

anie_1981 - a jak dokładnie mają się sprawdzać? Możesz je wstawić w ziemi, możesz na piętrze i je oszklić, mogą w nim Simowie pływać, ochlapywać się itd., nie zauważyłam, by były zawody we wstrzymywaniu oddechów (chyba, że wśród dzieci?), ale Simowie mogą za to rozmawiać w trakcie pływania (a przynajmniej moi nie wychodzili, żeby rozmowne interakcje wykonać).
Berbeci dalej nie ma, ekrany wczytywania nadal są, gram bez "progresu", więc nie wiem, jak to się sprawdza (a pewnie kiepsko, skoro rodziny w zamyśle mają wymierać i być zastępowane nowymi), więc może się jeszcze zastanów?
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023