Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2011, 10:29   #41
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Liv, dzięki za odpowiedź, zaraz się za to zabiorę : )

Ja znowu mam dość dziwny problem. Jeden z moich dzieci bawił sie na dworze i troche o nim zapomniałam więc zamarzł. Szybko go rozgrzałam (to brzmi dziwnie) ale specyficzny kolor skóry pozostał. Na twarzy jest normalny a cała reszta ciała - sina. Nie schodzi mu to wogóle, zdążył stać się nastolatkiem a wygląda to brzydko Bawiłam się z przegrzaniem go żeby pojawiło się poparzenie a potem żeby zeszło razem z zasinieniem ale na nic. Jakieś pomysły? Byłabym wdzięczna
Poniżej zdjęcie jak to wygląda
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.07.2011, 13:36   #42
EmoAndRoll
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Może rzeczywiście się nie do końca rozumiemy . Przy instalacji jako "typowy użytkownik" wyskakuje ten komunikat,którego nie da się ominąc i który uniemożliwia dalszą instalacje. W oby dwóch przypadkach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2011, 13:43   #43
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Pozostaje Ci załatwić skądś podstawę i zainstalować wszystko na D
Dziwny problem...

@inouexd - próbowałaś zresetować Sima?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 16:53   #44
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up - nic nie dało
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 22:20   #45
emma147
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

inouexd: a zmieniałeś mu wygląd poprzez lusterko? Mój sim był kiedyś cały czarny(?!) i jak zmieniłam mu wygląd w lusterku wyglądał już normalnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2011, 08:24   #46
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

jasne że zmieniałam : (


I mam nowy problem. Nie wiem dlaczego ale za każdym razem jak jakikolwiek sim próbuje robić coś z tym zepsutym samochodem z Czasu Wolnego resetuje się. Sim w sensie. I tak dzieje sie w różnych rodzinach. Samochód stoi na pojeździe i wszystko powinno być ok. Czemu się tak dzieje i co zrobić żeby mogil z niego korzystać?

edit.: to znowu ja.. nie wiem dlaczego moja simka po zajściu w ciążę ma coś takiego:

zamiast tego w portrecie. nie da sie tego zmienić w lustrze (wygląda tak jak powinna). jak mogę to zmienić? jest to dość wkurzające

Ostatnio edytowane przez inoue : 03.08.2011 - 13:31
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2011, 17:24   #47
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Hm... a próbowałaś jej zmieniać wygląd? Jako, że nie wszystkie fryzury i dodatki (bo, z tego co wiem, ów uroczy kapelutek jest takim dodatkiem, który można znaleźć w kategorii "okulary") są dostępne dla Simek czy Simów w ciąży, czasem dzieje się coś takiego. Spróbuj tymczasem wybrać jej inną fryzurę i zdjąć kapelusz na czas ciąży.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2011, 21:08   #48
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up - napisałam że zmieniałam ale to już w sumie nieaktualne, ciąza minęła i no.

Bardziej mnie wkurza ten koleś mój parę postów wyżej i ten problem z samochodami
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2011, 06:38   #49
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Co do Simki: tak się dzieje przy niektórych fryzurach z neta - wiem, wkurzające, ale chyba nie da się nic z tym zrobić
(mam to samo)

Przy naprawie auta z CW resetują mi się tylko nastolatki. Może skombinuj sobie patcha?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2011, 09:58   #50
Nora
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam pewien problem z grą The Sims 2 i dodatkiem do niej The Sims 2 Cztery pory roku. Gra była zainstalowana na komputerze, jednak musiałam wymienić dysk twardy i jak to po takim ,,zabiegu" bywa, na komputerze nie było nic. Kiedy wgrałam Windows 7 Professional i zainstalowałam The Sims 2 wraz z dodatkiem gra działała na pierwszy rzut oka poprawnie, jednak po pewnym czasie zauważyłam, że co pewien czas monitor się wyłącza, a następnie pojawia się ikona oczekiwania i gra wraca do poprzedniego stanu. Nie byłoby to takie złe, gdyby nie fakt, że w końcu gra się zacina i nic, absolutnie nic nie da się zrobić. Trzeba wyłączyć komputer. Jest to bardzo uciążliwe. Zastanawiam się, czy kody mogły w ten sposób zepsuć grę. Macie jakieś pomysły? Możecie mi pomóc? Proszę
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023