Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Kreatorzy > Björk's corner
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.09.2008, 18:49   #1
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Grin ul. Piękna 5 by Bjork

Witam.

Daję Wam kolejną parcelę mieszkalną.
Kamienica składa się z 10 mieszkań (6 kawalerek, 2 apartamenty, 2 apartamenty dwupoziomowe z tajemnymi pokojami . Na parceli znajduje się też mały plac zabaw i parking na 6 samochodów.

Nazwa: ul. Piękna 5

Typ parceli: apartamentowiec.

Rozmiar parceli: 50 x 30

Ceny wynajmu mieszkań: 1 680$, 3 122$ i 5 832$

Wymagane gry: The Sims 2, Na studiach, Nocne życie, Własny Biznes, Rozrywka Rodzinna, Szyk i elegancja, Zwierzaki, 4 Pory Roku, Impreza, Moda z H&M, Podróże, Młodzieżowy Styl, Czas Wolny, Kuchnia i Łazienka, Ikea Urządza Dom, Osiedlowe Życie.

Jeżeli nie masz któregoś z dodatków możesz zainstalować parcelę w grze za pomocą programu Sims2Pack Clean Instaler do pobrania z tej strony:

http://sims2pack.modthesims2.com/Sim...ller_v1514.exe

Po zainstalowaniu programu kliknij na spakowaną parcelę prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie "Otwórz za pomocą..." > Sims2Pack Celan Installer

Parcelę możesz pobrać z tego miejsca:

POBIERZ

Miłej rozgrywki

__________________________________________________

Ponieważ skonczyły mi się pomysły na meblowanie, więc nie pokażę Wam wszystkich pomieszczeń(jak ktoś jest zainteresowany jednak ich obejrzeniem zapraszam do poniższego tematu:http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=46422

Szczególnie salony i łazienki są identyczne
Dodałam wbudowane szafy w przedpokojach i dwóch łazienkach, a także recolory są ciut inne niż w poprzednich prezentacjach (ale nieznacznie) <wstydzę się>
Jednak
po wprowadzeniu rodziny sami i tak sobie dobierzecie meble.
No a sąsiedzi będą mieli wtedy standardowo

Przepraszam Was za to



Oto jak wygląda cała kamienica z widoku otoczenia:



Z bliska:







Plac zabaw:



Tył budynku:



Wejścia do mieszkań:



Kawalerka:





Aneks kuchenno - jadalniany (jadalny :





Kącik wypoczynkowy:





Kącik sypialniany:





No i standardowa już łazienka:





Kuchnia w większych mieszkaniach:





Salony:







Wyjście na taras w największym apartamencie:



Oraz tudzież tajemny pokój - w sam raz dla czarowników:





Na koniec rzuty
:













__________________________________________________ __________

Wszystkie mieszkania, jak już zaznaczyłam są umeblowane, więc chodząc w odwiedziny do sąsiadów zapewnicie simom rozrywkę

Pozdrawiam wszystkich oglądających i pobierających

BJORK

__________________________________________________ __________

WAŻNE: Nie pozwalam na kopiowanie prezentacji w jakielkolwiek części lub całości bez mojego pozwolenia.

Tyczy się to również poprzednich prac
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 27.01.2012 - 14:28
Björk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.09.2008, 19:13   #2
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

Pinkne ^,^

Eleganca,luksusowa,ze smakiem i gustem...jak inne Twoje prace

10/10 i zasyssam
 
stare 18.09.2008, 19:20   #3
Callineck
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

Piękny rozkład pomieszczeń, chyba najładniejszy jaki do tej pory widziałam w apartamentach

I bjork jak zwykle praktyczna - parking i plac zabaw

Umeblowanie - nie dość, że w moim guście to jeszcze pięknie podobierane kolory i jednorodne style. Hmm, chociaż juz pisałam o tablicy w przedpokoju...

Duży plus za tajemny pokój.

Jeszcze większy plus za clean

Po dłuższym zastanowieniu i obejrzeniu Twoich prac postanowiłam dokupić Ikeę oraz Kuchnię i Łazienkę - dopiero wtedy będę downloadować (nie wyobrażam juz sobie tych apartamentów w innej wersji...)
 
stare 18.09.2008, 19:38   #4
Woltuwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

Hmm... Nie podoba mi się, że "standardowa juz łazienka" jest za każdym razem taka sama. Może innym to nie przeszkadza (Zamiłowanie do łazienki??) jednak mnie to irytuję... Jest dużo stron, z których można pobrać ładne zestawy łazienek Jak chociażby SiP, MTS2 (polecam to pierwsze, nie polecam TSR, bo nie można załączać obiektów.)

Cytat:
Napisał Redystrybucja
Sims in Paris - można załączać do domów; można recolorować obiekty, ale nie można załączać wtedy ich meshy

jeśli dodatek, który chcemy załączyć do Sima lub domu, albo mesh, który chcemy wykorzystać do wykonania własnego dodatku, pochodzi z jakiegoś forum internetowego (polskiego albo zagranicznego, np. http://modthesims2.com/, http://www.insimenator.net/, http://www.sapphiresims2.com/ czy innego) - nie ma rady: musimy ustalić, kto jest autorem (jeśli nie wiemy) i napisać do niego prywatną wiadomość z pytaniem, czy możemy załączyć dodatek. Czasami autor zamieszcza informację o tym w temacie ze swoim dodatkiem albo w innym miejscu (jak np. na SimsWeb.pl kreatorzy mają w swoich działach tematy pt. "Redystrybucja", a na ModTheSims2 twórcy dodatków czasem zamieszczają takie informacje w swoim profilu). Najczęściej jednak żadnej informacji nie ma i musimy pytać.
Reasumując polecam, jeśli chodzi o łazienki polecam http://simsinparis.com/ oraz http://www.modthesims2.com/ lecz jak napisano w cytacie na MTS2 sytuacja, co do załączania obiektów jest wątpliwa :/

Aczkolwiek cały budyneczek bardzo mi sie podoba

Pozdrawiam
Woltuwa
Woltuwa jest offline  
stare 18.09.2008, 20:13   #5
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

normalnie szyk i elegancja! bjork, ile ty budujesz takie cóś? 10/10 i zaczynam sie denerwować bo za każdym razem muszę Ci dać tyle samo punktów! pożyczysz mi troche talentu? prosze
Vanitas jest offline  
stare 18.09.2008, 20:16   #6
Woltuwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

Cytat:
Napisał dominik12 Zobacz post
[...]zaczynam sie denerwować bo za każdym razem muszę Ci dać tyle samo punktów! [...]
Może trochę negatywnych opinii dla odmiany? xd
Na przykład, że skoro osiedle jest symetryczne to na balkoniku po lewej powinny być leżaki, tak jak na balkonie po prawej (2 zdjęcie) Xddd
Woltuwa jest offline  
stare 18.09.2008, 20:26   #7
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

Woltuwa to nie jest zły pomysł tylko Bjork wszystko buduje tak że trudno znaleść jakies niedociągnięcie. Bjork a co z tym twoim talentem o którym napisałem wcześniej?
Vanitas jest offline  
stare 18.09.2008, 20:33   #8
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

Wszystkim dzięki

Dominik - pożyczam Ci trochę talentu (a kiedy oddasz?)

Naprawdę mi głupio, bo wiem, że wszystko już wykorzystałam i się powtarzam. Jedynymi nowościami są tajemne pokoje i składane łóżko.
No i kawalerki (to z myślą o Kubussie zrobiłam On lubi takie małe cuś.

Callineck - ten spokojnie możesz pobierać, bo ma tylko jedną szafkę w łazience z IKEA.
Wiele nie stracisz
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 18.09.2008, 20:52   #9
Callineck
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

W takim razie parcela pobrana, dziękuję bardzo

Podkreślę jeszcze raz trudno mieć nowe pomysły na łazienki korzystajac tylko z Maxisa. Nawet im sie skończyly pomysły
 
stare 19.09.2008, 07:32   #10
legolas
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ul. Piękna 5 by Bjork

Sorry ,że to powiem al;e to sie powtarza ale nawet fajnie nowe kolory i tajemne pokoje Fajne ale za to ,że sie powtózyło to daje 8/10
 
Zamknięty Temat

Tagi
bjork, download, mieszkania, osiedlowe, życie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023