Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.09.2017, 14:23   #1
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Björk odchodzi

BJÖRK OPUSZCZA ZAŁOGĘ THESIMS.PL



***Z żalem musimy zawiadomić, iż po ponad dziewięciu latach działalności na forum, Björk zdecydowała się zrezygnować z tytułu głównego administratora i odejść z załogi forum.thesims.pl oraz SimsWeb.PL.

***Björk była najdłużej działającym moderatorem, a później administratorem forum. Zaledwie w rok po zarejestrowaniu, w dniu 9 listopada 2008 roku Oazis nadała jej prawa super moderatora, natomiast 18 maja 2009 roku awansowała do rangi administratora. Pilnowała porządku jeszcze gdy reszta z obecnej załogi była tylko zwykłymi, irytującymi użytkownikami, którzy łatwo dostawali ostrzeżenia (a także bany ). Sądzę, że nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że to dzięki Björk nasze forum tak długo się utrzymało jako jedno z największych społeczności The Sims w Polsce. To dzięki niej forum odzyskało dawną świetność, gdy uno musiał zrezygnować z dalszego wspierania serwera, a Shooters.pl pozostawiło nas byśmy sami upadli. Björk znana była nam jako admin-kumpel. Zawsze łagodziła spory i starała się znaleźć balans między porządkiem a miłą atmosferą. Gdy powstawały wszelkie kłótnie (słynne "gównoburze"), zawsze pierwsza podawała pomocną dłoń tym użytkownikom, którzy czuli się pokrzywdzeni aktywnością nazbyt uporczywej moderacji. Krótko mówiąc, działalność Björk na naszym forum była najdłuższa, najbardziej owocna, najlepsza.
***Tym bardziej więc jestem zasmucony i zaniepokojony tą decyzją. Wydaje mi się, że odejście Björk zamyka pewien okres w dziejach historii forum. Wraz z Björk żegnamy epokę renesansu TheSims.PL. Przed nami pozostaje już tylko niepewna przyszłość i ciemne chmury na horyzoncie.

***Od siebie jeszcze dodam, że krótki okres, gdy pracowałem z Björk, był z pewnością moim najprzyjemniejszym z całego pobytu na forum. Gdy potrzebowałem jakiejkolwiek pomocy, zawsze mi była udzielana. Razem też myśleliśmy nad najróżniejszymi sposobami na ożywienie forum i naprawę wielu funkcji, które ze względu na brak konserwacji z biegiem czasu przestały poprawnie działać. Nasza współpraca tchnęła w przestarzałe już forum pewien powiew świeżości (naprawiony edytor tekstu, nowa szata graficzna, opcja polubień itp.). W tym miejscu chciałbym podziękować Björk za wszystko, co zrobiła dla mnie i forum.thesims.pl oraz życzę wszystkiego dobrego i wielu sukcesów w przyszłości.
***

Ostatnio edytowane przez Caesum : 09.09.2017 - 15:25
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.09.2017, 22:11   #2
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

Trudno się z tym pogodzić, bo Björk była na forum na długo zanim tu przyszłam i sądziłam, że będzie jeszcze długo po mnie. Zawsze na miejscu, zawsze miła, zawsze gotowa rozluźnić napiętą atmosferę poprzez wymyślanie minikonkursów i innych podobnych, za co ją bardzo podziwiałam.
Aż mi słów zabrakło, a to dość niecodzienne. W sprawach forumowych zawsze była dla mnie autorytetem, jej słowo zwykle przesądzało sprawę w różnych kwestiach.
Co tu dużo mówić, wszystkiego dobrego, Björk
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.09.2017, 22:51   #3
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

Kiedy po raz pierwszy zalogowałam się na FTS, Björk była już Administratorem. Zawsze miła, zawsze chętna do pomocy (nawet wtedy, gdy z uporem maniaka męczyłam o jakąś sprawę ). Niezwykle szanuję ją za to opanowanie, które potrafiła wnieść do największej kłótni. Podziwiam jej kreatywność, po mistrzowsku rozładowywała napięcie poprzez konkursy lub humorystyczne posty.
W pracy Administratora zawsze była dla mnie autorytetem. Często stawiałam ją za wzór idealnego admina.
Björk,strasznie żałuję, że rezygnujesz, czuję jakby kończyła się pewna epoka.
Dziękuję za wszystko i życzę wielu sukcesów

Ostatnio edytowane przez Charionette : 11.09.2017 - 17:21
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2017, 00:51   #4
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,430
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

Strasznie ciężko mi z tym, że Bjork odchodzi... Pamiętam ją jeszcze ze starych czasów, gdy wstawiała na forum cudowne domki. Zawsze pomocna, uśmiechnięta i miła. Chyba najżyczliwsza osoba jaką znam. Jako administrator ideał. Zawsze opanowana, skłonna do pomocy... zazwyczaj to ona opanowywała afery. Miałam nadzieję, że ta chwila nigdy nie nadejdzie
Wybaczcie, nie umiem pisać pożegnań, brakuje mi słów. Bez Björk będzie po prostu pusto... Do kogo się zwrócę ze swoimi administratorskimi dylematami?
Björk, dziękuję za rady i wiarę we mnie, za wszystko i życzę dużo szczęścia!
__________________

Ostatnio edytowane przez Libby : 11.09.2017 - 14:57
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2017, 17:20   #5
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

Dziękuję Wam bardzo :*
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2017, 19:52   #6
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

JESZCZE JA
NIE GODZĘ SIĘ NA ODEJŚCIE BJORK! Kapitan powinien utonąć ze swoim statkiem i resztą załogi!
Nie no żarty żartami ale jest mi smutno, dzięki Bjork na foro zawsze jakoś tak milej i rodzinnie, a jak jakiś dym był to zawsze jak mama potrafiła próbować pogodzić swoje dzieci :c Na zawsze Bjork naszą forumową mame Milusia, chętna do pomocy ALE ALE! Jak trzeba było to stanowczo i zdecydowanie rozstawiła nas wszystkich po kątach i zarządziła spokój
Pamiętam jaka była świetna jak ją poznałam podczas 4 żywiołów, gdy byłam z nią w grupie, wtedy poznałam ją lepiej i zobaczyłam, że jest dobrym ziomkiem
Ej zrobiło mi się smutno tak jakby w ogóle odchodziła albo umarła :v, ale zaraz zaraz, przecież Bjork nadal z nami będzie na forum (i nie tylko ) więc ja się tak nie żegnam znowu, nadal może nam służyć dobrą radą i ciepłym słowem! :3
Mam nadzieję, że forum jednak odżyje, a razem z nim Bjork wpadnie tu spowrotem, jak burza, wspierać nas choćby nawet swoją obecnością z rangą super admina
Jestem kupowym pismakiem w kwestii przemówień na różne okazję, dlatego też chcę podziekować Bjork za bycie mega adminem na forum i jeszcze bardziej mega człowiekiem :3
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 11.09.2017 - 19:59
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2017, 23:40   #7
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

Dzięki za wspaniałe adminowanie, Björk! Do dziś czasem wspominam, jak wprowadzałaś miłą atmosferę na forum. Pamiętacie Kaganek Miłości?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2017, 01:17   #8
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

Eh kurczę :o Jestem trochę zaskoczona, zawsze sądziłam, że wszyscy będą adminami już zawsze xD Ale choć Bjork opuszcza ekipę to, mam nadzieję, nadal będzie się pojawiać gdzieś na forum/simswebie, i nie opuści nas tak do końca Więc po prostu dzięki za lata znoszenia naszych humorków i udanej przyszłości już nie jako admin, choć w naszych forumowych serduszkach zawsze admin
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2017, 13:21   #9
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

Cytat:
Napisał Charionette
Kiedy po raz pierwszy zalogowałam się na FTS, Björk była już Administratorem
Musiałaś mieć długą przerwę od forum w takim razie, bo ja pamiętam, że Bjork była s.modem kiedy mi przyznano uprawienia (ale fakt, niedługo potem się zaczerwieniła).

Szefowo, dzięki za wszystko Przede wszystkim za to, że mogłam Cię poznać, dzielić z Tobą pasję i współpracować. Dzięki za wyrozumiałość i ciągłe dawanie mi kolejnych szans - myślę, że w rzeczywistości nauczyłam się od Ciebie więcej niż mi się wydaje. Obyś wśród ludzi poza forum cieszyła się przynajmniej takim samym uznaniem, szacunkiem i sympatią jak tutaj! Wszystkiego najlepszego I z dwudniowym wyprzedzeniem gratuluję 10 lat na FTS (nie wierzę, że nie zaglądasz nawet jako niezalogowana)
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023