Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.01.2010, 13:04   #121
first
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wersja i patch 1.8/2.3

A masz aktywowany twoj klucz seryjny w EADM bo jak nie to moze ci nie działac nalezy sie tez zarejertrowac.Mi na kazdej aktualizacji działał
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2010, 13:51   #122
Miczka
 
Avatar Miczka
 
Zarejestrowany: 06.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 61
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Mam problem,
wczoraj chciałam zainstalować the sims 3 wymarzone podróże, jednak okazało się, że nie mam potrzebnych aktualizacji. Nie mam zarejestrowanej gry, ponieważ na komputerze, na której mam grę nie posiadam internetu. Chwilowo mam wersję 1.2.7. Do jakiej wersji trzeba zaktualizować grę, żeby dodatek poszedł? I skąd tą aktualizację można wziąć?
Miczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2010, 14:11   #123
Kurczaczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wersja i patch 1.8/2.3

Cytat:
Napisał first Zobacz post
A masz aktywowany twoj klucz seryjny w EADM bo jak nie to moze ci nie działac nalezy sie tez zarejertrowac.Mi na kazdej aktualizacji działał
MAM LOL chcę tylko wiedzieć jaka wersja powinna być w lewym dolnym rogu >_>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2010, 14:12   #124
skrzacik31
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Może ktoś miał podobny problem? Zaktualizowałam grę do ostataniej aktualizacji (2.3.33 chyba) i teraz gdy uruchamiam the sims 3 podróże to gra uruchamia się Ok ale potem gdy mam wybrać miasto itp nie ma nic tylko pojawiają się jakieś cyferki :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2010, 14:33   #125
okruszek
Guest
 
Postów: n/a
Mad Odp: Błąd aktualizacji...

Cytat:
Napisał Miczka Zobacz post
Mam problem,
wczoraj chciałam zainstalować the sims 3 wymarzone podróże, jednak okazało się, że nie mam potrzebnych aktualizacji. Nie mam zarejestrowanej gry, ponieważ na komputerze, na której mam grę nie posiadam internetu. Chwilowo mam wersję 1.2.7. Do jakiej wersji trzeba zaktualizować grę, żeby dodatek poszedł? I skąd tą aktualizację można wziąć?
Aby dodatek sie wgrał zaktualizuj do wersji 1.7.9 a po wgraniu dodatku do wersji 2.2.8
Przeciez tu wszystko pisze http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53512
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2010, 12:01   #126
Kurczaczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wersja i patch 1.8/2.3

Cytat:
Napisał Kurczaczek Zobacz post
chcę tylko wiedzieć jaka wersja powinna być w lewym dolnym rogu >_>
powie ktoś?


PS. nie mam dodatku podróże.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2010, 16:21   #127
okruszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

kurczak 2.3 jest do Podróży a Ty ich nie masz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2010, 11:53   #128
Zebra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Zainstalowałam tą nową aktualizację, najpierw problem z uruchomieniem gry. Później gdy udało się ją włączyć to zamiast parku, domu mojej rodziny, paru innych domów były puste niebieskie pola.
Co mogę z tym zrobić? Lub czy to problem suwaków? W takim razie jak je odinstalować ponieważ mi nie wychodzi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2010, 18:04   #129
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

polecam ten program http://www.modthesims.info/download.php?t=387006 ,usuwa wadliwe pliki i do tego przyspiesza gre,jak nie pomoże,to usuń seyva,którym grasz i zacznij grę od nowa,a poza tym już jest temat na forum o niebieskich parcelach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2010, 16:23   #130
Excel38
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Ściągnąłem path aktualizujący grę. Mam wersję 2.3.33.003002

Przy włączaniu gry pojawia się komunikat:"Twoja gra podstawowa the sims 3 jest niezgodna z aktualnym dodatkiem do the sims 3. Zaktualizuj grę w programie startu gry."

Oczywiście wiem że aktualizacja powinna pomóc, ale jest problem... Nie mam internetu na komputerze (tylko w komórce) i pozostaje mi ściągnąć jeszcze jakiś path aktualizujący.

Nie jestem pewny ale wynosze z tego komunikatu że muszę zaktualizować grę podstawową.

Znalazłem path 1.8.25 czy on wystarczy?? Czy trzeba mieć nowszy?? Jak nowszy to może dajcie link do tego patha.
Z góry dzięki

P.S swoje pytanie skopiowałem z innego forum zaraz dodam właściwe pytanie, to co teraz zamieściłem to tylko do informacji...

Dodane:
Usunąłem wszystko, zainstalowałem podstawę i instaluję wszystkie łatki po kolei, narazie zatrzymałem na 1.2.7 bo jak instaluję 1.7.9 to wyskakuje błąd "znaleziono nieprawidłowy plik" , a do 1.4 i 1.6 będę miał dostęp dopiero jutro , więc się jutro okaże czy mi się uda stopniowo zaktualizować samą podstawę. Potem zainstaluję WP i go zaktualizuję. Jutro się wszystko okaże.
^to też do informacji^

Pytanie:
Czy jak zainstaluję 1.3.24 to 1.4.6 pójdzie?? bo narazie wypada błąd "invalid file found" czyli po polsku "znaleziono nieprawidłowy plik", czyli mam zły patch, amerykański, ale już założyłem temat z prośbą o wersję worldwide, czyli dla krajów z poza USA. Czy pójdzie ten patch ??

Edit: dobra sam sobie poradziłem, ale nie ciągnęło was żeby mi pomóc :/

Ostatnio edytowane przez Excel38 : 25.01.2010 - 21:43 Powód: Dorobienie posta
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023