Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.03.2006, 12:00   #1
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Moje Charakteryzacje

Nie widziałam jeszcze nigdzie takiego tematu. A konkursy na charakteryzację zachęciły mnie do przerabiania simów

1.Kasandra, Swatka, Kasia L., Lilianna P., Ogrodnik Leon-pod spodem
2.Swatka Gabriela Cień
[3.Daniel, Niania, Rose
3.Ludzie z WB
5.Blaszkowie

Nr.1-Kasandra Ćwir
Przed:[
Po:


Hmmm....trochę upodobniła się do mamusi

Nr;2-Swatka
Przed:
Po:

Nr.3 Kasia Langerak
Przed:
Po:

Nr.4-Lilianna Przyjemniaczek
Mam tylko po:

To charakteryzacja dla zabawy wiem że wyszła brzydla

Nr.5-Ogrodnik Leon



Inne charakteryzacje możecie zobaczyć w konkursach Niedługo dam więcej

Ostatnio edytowane przez Art : 16.03.2006 - 16:06
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.03.2006, 12:14   #2
Midey
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jest juz taki temat http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=28140 tu zamiesc te rzeczy uwaznie patrz czy byl juz taki temat
 
stare 04.03.2006, 12:45   #3
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

winklus, to są zupełnie różne działy, a poza tym to charakteryzacje istniejących simów.
 
stare 04.03.2006, 13:28   #4
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ładne... no może nie jakieś mega ekstra że weź, ale od razu lepiej wyglądają...Gratulejszyns
 
stare 04.03.2006, 14:28   #5
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

Kassy - wygląda mi zbyt bardzo na belle i nie lubię tej fryzury 6/10
Swatka - wygląda jak milionerka 9/10
Kasia - nie lubię gdy sim jest farbowany, w blondzie jej brzydko 5/10
Lilianna - Super ;p 9/10
Leon - nie podoba mi się 2/10

Zapraszam do mojego tematu Wszystko i nic (...)
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline  
stare 04.03.2006, 15:08   #6
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Kasandra Ćwir- ja tą fryzurę bardzo lubię (moja ulubiona z maxisowych , Kasandra fajnie w niej wygląda. Nie podoba mi się makijaż oczu- wolę, gdy cień jest nad, a nie pod okiem. Wygląda, jakby się rozmazał.
Swatka- świetnie! Najlepiej ci wyszła z tych charakteryzacji (przynajmniej moim zdaniem), bardzo mi się podoba.
Kasia Langerak- trochę sztuczna- albo blond, albo pieprzyk, bo dla mnie za bardzo wystylizowana. I ujęcie trochę za bardzo "ucięte"- nie widać całej fryzury.
Lilianna Przyjemniaczek- nie pamiętam, jak wyglądała przed zmianą. Tzn. pamiętam rude włosy. Ale nie wiem, czy to była ta buntownicza, czy ta druga. Chyba buntownicza. Taki wuzerunek jaki dałaś chyba bardziej jej pasuje niż ten maxisowy.
Ogrodnik Leon- ja na konkurs zrobiłam go podobnie (przede wszystkim ta sama fryzura), ale się rozmyśliłam. Piękne to to raczej nie jest, raczej na bal przebierańców albo coś.
Szkoda, że nie dałaś do ostatnich dwóch postaci zdjęć "przed". Naprawdę byłoby o wiele "porządniej". Jestem ciekawa Twoich kolejnych charakteryzacji.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
stare 04.03.2006, 16:53   #7
Orzech
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kasandra mi się nie podoba, ale za to Swatka jest boska!Demon seksu!
Ja z lilliany zrobiłem zakupocholiczkę, ale twoje też jest niczego sobie. Ogrodnik -> No comments!

Winklus -> to co tutaj odwalasz jest beznadziejne
 
stare 04.03.2006, 16:58   #8
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

THX bardzo za ocenki. Wiem że Leon okropny dałam go tylko żeby było więcej charakteryzacji.
Co do Kasandry i Belli to ta fryzura najbardziej jej pasowała i to również moja ulubiona. To że Kass wygląda jak Bella odkryłam dopiero przy wgrywaniu fotek na Imageshacka.
Jeśli chcecie całą Kasię Langerak to mam tylko jej zdjęcia z porodu:





No i nie na temat: córka którą urodziła jest śliczna :] myślałam że będzie tak brzydka jak bliźniaczki
 
stare 05.03.2006, 20:07   #9
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Na tym zdjęciu z porodu też niewiele twarzy widać. Myślę, że jest całkiem ok, choć ciemniejsze włosy chyba jednak bardziej jej pasują...
A co do córki... ładna, tylko za tą fryzurą nie przepadam. Ale to nei jest charakteryzacja do ocenienia. A o jakie bliźniaczki chodzi, do których mogłaby być podobna? Bo ja nie w temacie jestem. O Ninę i Dinę? Przyjemniaczki? Czy wcześniej jakieś miała? (nie znam rodzin z Miłowa)
Czekam na kolejne charakteryzacje.
Isi jest offline  
stare 05.03.2006, 20:39   #10
Patti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kasandra- nawet nawet. Ja też lubię tą fryzurkę . Ale fakt, teraz podobna jest do mamuśki . 9/10
Swatka- cudowna, piękna, śliczna, wspaniała.... zabrakło mi już słów . Ale to chyba chwilowe... 12/10
Kasia- nawet niezła. Nie wiem czemu wydaje mi się taka troszku sztuczna... o.O 8/10
Liliana Przyjemniaczek- niezbyt mi się podoba. Może ta fryzurka do niej pasuje... ale mi s\do gustu nie przypadła 4/10
Leon- też taki trochę...dziwny (jak dla mnie). Może to przez te okulary, albo fryzurę... nie wiem. 4/10

Apropos córki Kasi... do jakich bliźniaczek miałaby być podobna? o.O
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023