Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.08.2004, 21:04   #271
Domcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

karolinaaa no o te meble co masz w swoim domku jak mozesz to podaj adresy stron z tymi meblami
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2004, 18:55   #272
Mandarynka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Domcia@Aug 13 2004, 10:04 PM
karolinaaa no o te meble co masz w swoim domku jak mozesz to podaj adresy stron z tymi meblami
Domcia tu wkleja sie zdjątka Jak poszukujesz jakiejs rzeczy zajrzyj na "o musze to mieć"..

Jestem w Trakcie wykańcznia swojego domku...Niedługo wam pokarzę....Pytanko do Justy lub Vegi czy jest gdzieś instrukcja jak wklejac zdjadka??? ^_^
 
stare 14.08.2004, 20:05   #273
Domcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

boshe mam wyklejac 100 zdjec <_< z ta prozba byla skierowana do karolinaaa zyby podala odresy stron z ktorych ma te meble w domku :lol: czy to tak trudno zrozumiec -_- a nie schodzac z tematu to bardzo mi sie podobaja wasze domku
 
stare 15.08.2004, 02:28   #274
Nana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie


.................................................. ............:~ KOMUNIKAT ~:...............................................

Wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z nami swoimi pomysłami na dom lub fotostory zapraszamy od dziś do nowo otwartej <span style='color:blue'>Fotogalerii, gdzie można umieszczać swoje zdjęcia w osobnych tematach.

Userzy, którzy dotychczas zamieścili tu swoje zdjęcia, jeśli zechcą, mogą przenieść* je do nowych tematów w Fotogalerii, w których również można wyrażać swoje opinie na ich temat.
</span>
Serdecznie zapraszamy !
==============================================

Przypominam również, że do wszelkich pytań o strony, z których pochodzą zamieszczone na zdjęciach dodatki mamy specjalnie przeznaczony na to dział <span style='color:darkblue'>OOoo, muszę to mieć, w którym szaleją nasi eksperci.</span> :lol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*Przenieść zdjęcia czy całą treść swojego postu jest bardzo prosto - wystarczy użyć opcji Edytuj w prawym górym rogu ramki posta, skopiować jego treść i wkleić całość do treści posta w nowym temacie.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023