Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.06.2007, 17:04   #21
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie

Ta A Co Do Cococzka(i Nie Mowie Tego Zeby Go Obrazic)to On Zeczywiscie Robi "super" Domy W Ts2 Bo Ma Niektore Oceny Az 5/10 I Jesli Ktos Napisze Zebym Sama Dala Dom Na Forum To Odrazu Mowie Ze Nie Trzeba Umiec Budowac Zeby Oceniac A Ts2 Strasznie Mi Sie Tna

PS zmienilam nick ten post na gorze moj

Ostatnio edytowane przez monika19965 : 28.06.2007 - 10:29
Vegeta jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.06.2007, 21:15   #22
Maxsel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dom zewnątrz:
Fajniej by wyglądał żeby nie ta ściana, wystająca, ale jest też bez ogródka i bez basenu po prostu brak słów

Ocena zewnątrz 4/10

Dom wewnątrz: Bez komentarza jedna wielka ... brak słów

Ocena wewnątrz 2/10

Ocena ogólna 3/10 ( dobra rada naucz się sprawdzać wszystko porządnie a jak grasz bez kodów buduj do tylko z pokojem i łazienką a w pokoju umieśc wszystko co jest najwarzniejsze i bez przesady sciągnij rzeczy z netu i może lepiej używaj kodu Rosebud !;!;!;!;!;!;! )
 
stare 02.08.2007, 17:05   #23
semus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: mała chtka

A mi się podoba. Mnie osobiście odrzucają domki z całą masą powpychanych z neta dodatków i lubię takie biedne z kilkoma rzeczami, takie są na temat.
 
stare 05.08.2007, 14:39   #24
Adigos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: mała chtka

wiesz ten dom jest niezbyt ładny wcale nic w nim ładnego a jakie simsy masz????wiesz ja nie wiem ale nie moge pobrać tych dodatkow z neta ale i tak ładniejszy dom zrobie niz ten
 
stare 05.08.2007, 17:05   #25
semus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: mała chtka

No ja mam ogółem wszystkie simsy jakie do tej pory wyszły .
 
stare 07.08.2007, 15:32   #26
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: mała chtka

Nie chcę Cię krzywdzić, ale dom jest paskudny. Co to w ogóle ma być? Telewizor na środku pokoju, wystająca ściana. 0 drzew. Oblecha. Najgorszy dom jaki widziałem w życiu. To ja, gdy miałem 7 lat i dostałem w łapy TS, to starałem się chociaż, żeby był jakiś kwiatek i zlew. A tu nic. O boże, co ja robie w tym temacie... Jak już tu jednak jestem, to ocenię to coś, lekko mówiąc, ten 'nieudany domek'. No to, jak myślisz? ... 1,5/10. Za (jak już ktoś wspomniał) dach, okna i drzwi. Ooo, nawet drzwi są! Tak mnie zaślepiło, że nie zauważyłem.

Nie miej mi za złe tego posta, nie chcę Cię zniechęcać ani obrażać. Po prostu sobie zażartowałem. Nie masz do tego smykałki po prostu. Ale mam dla Ciebie bardzo przydatną radę: Jak zabierasz się za domek i chcesz go poddać ocenie na forum, to postaraj się chociaż trochę, na tyle na ile Cię stać. Spróbuj się na tym bardziej skupić. Wyobraź sobie idealnen wnętrze i zrób! Korzystaj z wyobraźni, bo to ona jest odpowiedzialna za efekt! A nie robić kilka ścian i pokazywać. Uważam, że zbytnio się nie napracowałeś...

Edit: O, właśnie. Może napisz, ile czasu Ci zajęło zbudowanie tego domku. Jak będę wiedział, że np. 15 min, to może zawyżę trochę ocenkę i może inni też .

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez mario : 07.08.2007 - 20:46
mario jest offline  
stare 08.08.2007, 09:06   #27
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: mała chtka

Zgadzam się z Felgusiem-możesz wyobrazić sobie że budujesz dom sobie.Będziesz w nim mieszkał całe życie.W tedy będzie Ci łatwiej coś sobie wyobrazić! :papa:
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline  
stare 09.08.2007, 11:31   #28
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: mała chtka

ohhh mój boże ..... :x to nawet nie dom tylko jakaś kanciapa! xP
 
stare 12.08.2007, 18:11   #29
Caroline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: mała chtka

fuuj ;o
postaraj się następnym razem
 
stare 12.08.2007, 18:58   #30
cysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: mała chtka

Popracuj trochę.Nie musisz ściągać dodatków,tylko możesz dać ozdoby np.kwiatki itp.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023