Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2017, 12:16   #1
ali2
 
Zarejestrowany: 28.04.2017
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Błąd- wymarzone podróże oraz studenckie życie

Hej. Mam taki problem otóż zainstalowałam ostatnio dodatki wymarzone podróże oraz studenckie życie. Włączyłam simsy i chciałam sprawdzić czy działają więc wysłałam sima do Chin i wszystko było okej. Później nie grałam przez jakiś tydzień. Potem włączyłam grę i chciałam znów wysłać go w podróż, więc "kupuje" tą podróż, bierze walizkę, jedzie, a potem nagle wyskakuje mi komunikat "ze względu na nieprzewidziane okoliczności planowana podróż musiała zostać anulowana" i jest zwrot kosztów podróży, a on stoi gdzieś na ulicy i wraca do domu. Tak samo mam z dodatkiem studenckie życie pakuje torbę, żegna się ze wszystkimi jedzie i po chwili ten sam komunikat wyskakuje i powrót do domu. Zdaje mi się, że gdyby to coś z dodatkiem było to chyba w ogóle by mi się nie włączał, ani nie mogłabym korzystać z mebli w danym dodatku oraz innych funkcji, a tak mogę wszystko oprócz tego. Próbowałam odinstalować i zainstalować jeszcze raz dodatki, ale to nic nie dało.
Może ktoś miał podobny problem, albo wie jak to rozwiązać?
ali2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023