Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.11.2012, 13:03   #31
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Cytat:
Napisał Rosemarie Zobacz post
Dobra, cofam. Kiedy moja simka była na festiwalu, nagle pojawiła się interakcja "poznaj" z ziomeczkiem, który wysłał do niej wiadomość. Trochę pogadali i pojawiło się wspomnienie "poznanie kogoś online jest takie ekscytujące!", coś w ten deseń.
Tak, u mnie to samo, szkoda, ze wiekszosc poznanych przez moja simke sa zonaci albo zajeci!! Po co oni w ogole zakladaja profile, jesli sa juz w zwiazku?
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.11.2012, 16:29   #32
Angela
 
Avatar Angela
 
Zarejestrowany: 29.06.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Czekając na grę, przeglądam różne filmiki i zauważyłam, że po porwaniu przez kosmitów nasz sim (mężczyzna, dla jasności) może wrócić w ciąży! Czy ktoś już to "przeżył"? Jak wrażenia?
__________________
"Milczenie to przyjaciel, który nigdy nie zdradza."
Angela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 16:44   #33
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Na DOTSim wyczytałam, że w kosmiczną ciążę podczas porwania może zajść zarówno Sim jak i Simka.

Moje pierwsze wrażenia: za długo nie pograłam ale już doświadczyłam minusów. Przy próbie podmiany parku na festiwalowy gra zawiesza się. W opcjach zniknęła możliwość zablokowania komunikatów o wspomnieniach na rzecz całkowitego ich wyłączenia, cóż z tego skoro ta nowatorska opcja nie działa i teraz mam i komunikaty i wspomnienia.
W edycji miasta nie da się umieścić klubu lodowego, wszystkie ikonki znikają gdy chcę go ulokować i to na kilku typach parcel publicznych.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 16:52   #34
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Strasznie bym chciała, żeby któryś mój mężczyzna zaszedł w ciążę i urodził kosmitę Simka niekoniecznie, nuda. Liczę na to, że jednemu z moich Simów trafi się wreszcie okazja porwania i zaoowocuje ono ciążą.
__________________
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 17:02   #35
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Ja bez problemów ulokowałam klub lodowy, chociaż muszę przyznać, że stawiałam pustą parcelę, bo jak na złość nie mogłam znaleźć żadnej wolnej 30x30. Ja wszelkie gotowe parcele publiczne z biblioteki ustawiam na "wstęp dla odwiedzających". Po ustawieniu budowli na takiej pustej działce, ona sama się przekwalifikowuje.

Już widzę buga... Moja laska jeździła na torze wrotkarskim i było OK, ale na lodowisku się blokuje, po chwili jazdy. Czas płynie, inne Simy normalnie funkcjonują, a ona stoi jak słup soli na lodowisku... Po anulowaniu czynności zjeżdża z lodowiska i wszystko z nią OK.

Ogólnie zima bardzo mi się spodobała, zaraz wstawię zdjęcia. Muszę jednak ustawić pory roku na 5 dni każdą, bo 3 to jednak za mało. Pora roku nie zdąży się rozkręcić, a już jest koniec...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 17:41   #36
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Jednym słowem? Super!!!
Alcioo :33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 18:37   #37
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Mojego sima porwało ufo. Po chyba jednym dniu zrobił się strasznie gruby,po 2 dniach urodził dziewczynkę. Pojawił się też nastrójnik,nie pamiętam dokładnie co było w nim zawarte,ale coś typu,że sim zgrubł,ciekawe co się stanie po tych 2 dniach
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 18:43   #38
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Cytat:
Napisał Bindi Zobacz post
Moje pierwsze wrażenia: za długo nie pograłam ale już doświadczyłam minusów. Przy próbie podmiany parku na festiwalowy gra zawiesza się.
Hmm, ja wcale nie zmieniałam parku na festiwalowy. Kiedy rozpoczyna się kolejna pora roku, to dzień po rozpoczęciu zaczyna się festiwal i samoistnie park staje się udekorowany np w zimie w lodowisko czy rampę do jazdy na snowboardzie.

zauważyłam, że ubranie wierzchnie zakładają Simy tylko wtedy jak jest temperatura poniżej 0 ;/ np teraz mam jeszcze zimę, ale 7 stopni na plusie i Simowie chodzą w codziennym ubiorze po śniegu o.O. Musiałabym teraz specjalnie edytować ubranie żeby miała kurtkę itd ale co z tego jak reszta mieszkańców SV będzie na letnio ubrana? dziwne ;/ powinno to być chociaż na tyle dostosowane aby zawsze automatycznie zakładali wierzchnie ubranie, kiedy jest zima.

Ostatnio edytowane przez Lady88 : 15.11.2012 - 19:30
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 20:39   #39
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Alyson, dawaj zdjęcia ;D

Wiem, że parki aktualizują się automatycznie ale mój wymagał podmiany o czym poinformował komunikat, to było w Moonlight Falls. Nie wiem czy miasto się zbugowało ale klubu też nie mogłam postawić, w innym otoczeniu wszystko poszło sprawnie.

Parasolki są niedopracowane, gdy się wypogodziło sim nadal z nią chodził dopóki nie kazałam mu jej schować.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2012, 20:42   #40
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 4 Pory Roku - wrażenia z gry.

Zdjecia postaram sie dac jutro!
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023