Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.04.2006, 11:49   #21
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niemowlę i małe dziecko nie może umrzeć - kiedy jest np. strasznie głodne, czy ma czerwony nastrój, przychodzi po nie opieka społeczna.
Ja nigdy nie mam problemów z opiekunką, dlatego jeżeli nie mam simów z aspiracją rodzinną, zawsze ją zatrudniam ; P
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.04.2006, 19:32   #22
Lady Shadow
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Eee... Nie da się zabić dziecka przez śmierć głodową, bo jak już ktoś wspomniał, przychodzi Opieka Społeczna. Moja opiekunka, nawet OK wychowuje dzieci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2006, 10:47   #23
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z moją opiekunką też jest wporządku W dodatku nie ogląda telewizji tylko cały czas sprząta. A nawet pare razy zrobiła obiad
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2006, 10:53   #24
Lady Shadow
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Niania jest O.K

U mnie najwyżej zje ciasteczka, ale potem sprząta. Jak przychodzi to odrazu karmi dziecko i kładzie do kojca i sprząta butelkę Raz nawet zrobiła obiad mojej Simce, która wróciła z pracy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2006, 12:44   #25
Evan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Opiekunki moich simów są dziwne.Wiele razy przyjeżdżają nie wtedy kiedy trzeba,nie raz zapominają o nakarmieniu dzieci,a zajmują się własnymi sprawami.Zdarza mi się też,że niańka nie może wrócić do siebie i mdleje mi w domu.Dlatego ich nie lubię i staram się niekorzystać z ich usług.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2006, 14:46   #26
Anka18
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał SYLVANA
Opiekunki kładą dzieci na podłodze jak się ma mebelki dla dzieci z netu ściągnięte.
Nieprawda wcale nie!! Ja mam mebelki dla dzieci pościągane z netu i mi ani razu nie położyła na podłodze. A tak to też nie lubię opiekunek. Jeden raz jedyny zrobiła moim simom homara, obydwoje byli w pracy. Coprawda musieli dobie ugotować go do końca ale chociaż ten jeden raz byłam zadowolona z niańki. Ale mnie najgorzej deerwuje Gast, stara idiotka. Raz dziecko wyło 2 godziny w kojcu zanim ta stara idiotka raczyła przyjść i się nim zająć.
Cytat:
Napisał Lady Shadow
Ja zawsze ją zatrudniam na cały czas i nie ma problemu, chociaż, zawsze jak już mam małe dziecko to je uczę chodzić i mówić i wspaniałym kodem boolProp testingCheatsEnabled true przyśpieszam mu wzrost (Już wiem, czemu mleka w domu wogle nie było!)
Aha, lady shadow, jaką opcję wybierałaś po wstukaniu kodu?? To trzeba wpisać i kliknąć z shiftem na dziecko i są opcje tak?? A które to są??
Cytat:
Napisał Evan
Opiekunki moich simów są dziwne.Wiele razy przyjeżdżają nie wtedy kiedy trzeba,nie raz zapominają o nakarmieniu dzieci,a zajmują się własnymi sprawami.Zdarza mi się też,że niańka nie może wrócić do siebie i mdleje mi w domu.Dlatego ich nie lubię i staram się niekorzystać z ich usług.
Jak mdleje, to ją WYKASOWAĆ!! Albo jak się zagnieździ w domu simów i będzie mieszkać, to użyć kodu moveobjects on, złapać starą za fraki w trybie kupowania i sprzedać mendę jedną (za 0 simleonów ale zawsze)
Cytat:
Napisał Perełka-13

Robie moim simom ragę złotą rangę robotyka i Sługus sie opiekuje dziećmi xD
A jak zrobić złotą rangę żeby się nie narobić perełko?

Ostatnio edytowane przez Anka18 : 01.05.2006 - 14:57
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2006, 19:34   #27
Evan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Poradnik do rang http://www.forum.thesims.pl/showthre...ight=kod+rangi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2006, 20:28   #28
airam
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje opiekunki są dziwne o_O Jakby nie bardzo wiedziały po co przyszły do domu mojej simki/sima. Zajmują się swoimi sprawami, blokują mi lodówkę, komputer, telewizor, łazienkę, a nawet dostęp do dziecka. Trzymają je tylko na rękach, pomimo, że dziecko jest glodne, albo ma mokro w pieluszce. Dlatego ostatnimi czasy z usług opiekunek nie korzystam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2006, 15:51   #29
Danehya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja wogóle nie zatrudniam opiekunki. Kiedyś zatrudniłam i wyszłam simem do pracy. Przez CAŁY czas baba se siedziała przed telewizorem (raz poszła do barku i piła przez godzinę) a dziecko leżało w kojcu i "cuchnęło". Nigdy więcej nie zatrudniłam opiekunki. Ostatnio jak moja simka urodziła dziecko, to po prostu zrezygnowałam z pracy. A szkoda, bo byłam już gwiazdą sportu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2006, 20:21   #30
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Danehya
Ja wogóle nie zatrudniam opiekunki. Kiedyś zatrudniłam i wyszłam simem do pracy. Przez CAŁY czas baba se siedziała przed telewizorem (raz poszła do barku i piła przez godzinę) a dziecko leżało w kojcu i "cuchnęło". Nigdy więcej nie zatrudniłam opiekunki. Ostatnio jak moja simka urodziła dziecko, to po prostu zrezygnowałam z pracy. A szkoda, bo byłam już gwiazdą sportu
Nie korzystam z uslug opiekunek tylko wykorzystuje dni urlopu rodzicow a czasami i dziadkow. W ostatecznosci rodzice chodza do pracy na zmiane ryzykujac wywalenie, ale jak do tej [pory na ostrzezeniu sie konczylo
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023