Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.02.2004, 20:35   #111
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi też tak pisze ta słynna ewa, to pewnie jakiś podstęp twrców tej gry
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2004, 07:38   #112
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiem ze to nic dziwnego ale dla mojej kolezanki sim po wypiciu niebieskiego napoju zamienil sie w frankesteina o to fotka A rozne zabawne rzeczy mozna robic przy uzyciu kodu move_objects on nap. wsadzic sima w ubraniu do basenu i on wtedy zacznie plywac Albo... wsadzic do basenu polincjantke
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2004, 07:44   #113
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja nie korzystałem nigdy z move... bo nie lubię grać z kodami ale moje rodzeństwo (o! znowu o nich piszę często. Zdarzało się więc że ktoś stał w kiblu albo mył się na środku ulicy (bez wanny i prysznica). <_<
Apropo ja też mam tą sławną ewę A frankenstain jest po wypiciu innego napoju, chyba różowego ale nie jestem pewien... Niebieski jest na dobry humor
Windrider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2004, 11:45   #114
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tak różowy napoj to na pewno frankenstein
wszystko do czego sie dotknie zaraz rozwalone

a mieliscie kiedys w abrze tego wstrtnego ducha Molly (czy jakos tak)
to zly skutek zaklecia "wszystko dla domu" i ten duch jest chamski, nawet w łóżku mi sie położył......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2004, 14:05   #115
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miałam tego ducha, wredota jedna... Poniszczył mi rzeczy nawet chipsy zjadł kiedyś...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2004, 16:37   #116
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ops macie racje to rozowy napoj robi z sima frankestaina :unsure: A niebieski polepsza nastroj
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2004, 16:45   #117
Raf_use
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Ukash@Mar 1 2004, 01:45 PM
a mieliscie kiedys w abrze tego wstrtnego ducha Molly (czy jakos tak)
to zly skutek zaklecia "wszystko dla domu" i ten duch jest chamski, nawet w łóżku mi sie położył......
Ja tez mialem to cos <_< Zajelo łózko mojemu simowi i nie dalo sie go wykurzc, bezczelnie wzielo se jedzenie z lodowki, wzielo prysznic(i go zepsulo) i zdemolowalo wszystkie sprzety Kiedys nawet uzylem dla proby tego czaru kilka razy pod rzad...i mialem cale stado tych darmozjadow - koszmar <_< Osobiscie wole juz Frankensteina
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2004, 19:02   #118
Nai
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też użyłam kilka razy na raz tego zaklęcia i miałam mnóstwo dychów co nazywali się Wally Ognik i co jakiś czas któryś coś sprzatał ale głównie wszystkie stały za trzewami w rogu działki
ja tak raz sobie patrzę na te wszystkie duchy niby wszystko jest wporzo ale potem zaóważyłam że jeden z tych duchów ma oślą głowę a przecież sim co źle użyję zaklęcia piękna lub bestia ma oślą głowę

czy to nie dziwne?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2004, 14:59   #119
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Mi stała się kiedyś taka sytuacja - Ćwirowie mieli dziecko, kołyska stała w sypialni koło łóżka. Obok stał stół alchemika. Henryk zrobił napój miłosny wypił go, i pojawiła się bezdomna Dorota Kumpel Pocałowali sie, ale akurat przy kołysce była Majka Całowali się, całowali a Majka na to patrzyła karmiąc dziecko... Oczywiście potem była bójka
Windrider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2004, 15:11   #120
Sim_maniaczka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja miałam jakiegąś nadpobudliwą Simkę :lol: kiedyś zaprosiłam do mojego domu przyjaciela rodziny. Ten jadł sobie, pił [zepsuł ekspres do kawy]. W pewnej chwili moja Simka zaczęłą się całować z tym przyjacielem. Niestety, widział to jej mąż Podszedł do niej i ją spoliczkował. A ona mu oddała! Mi osobiście nigdy tak się nie zdarzyło... Zawsze albo płakali albo nic nie robili

Doszłam do wniosku, że mi nie przydarzają się takie sytuacje... mOje rodziny jakies spokojne są :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023