Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.06.2008, 03:03   #1
Muciek
Guest
 
Postów: n/a
Question cukiernia, kwiaciarnia

wiec mam od wczoraj? wszystkie simsy ;p i mam pytanko jak robic kwiaty i slodycze (ciasta itp) i o co chodzi z kasjerem prosze jasno tylko ;p
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.06.2008, 07:47   #2
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: cukiernia, kwiaciarnia

Witaj Nowy użytkowniku

Żeby robić kwiaty musisz zakupić specjalny sprzęt (taki stół kwiaciarski), który znajduje się w hobby > różne obok stanowiska do robienia robotów i zabawek. Potem w trybie życia klikasz na ten stół i każesz swojemu simowi robić bukiety stokrotek (pamiętaj, żeby mieć trochę pieniędzy na koncie, bo żeby utworzyć bukiet musisz najpierw "kupić" kwiaty, a to kosztuje). Jeżeli zaznaczysz opcję > stwórz bukiet stokrotek > 1 to wtedy, jak sim skończy układać kwiaty w wazoniku możesz na nie kliknąć i pojawi się opcja sprzedaj.
Jeżeli zaznaczysz opcję > stwórz bukiet stokrotek > wiele, to stokrotki będą przechowywane w "plecaku" sima (plecak znajduje się obok panelu nagród aspiracji i w każdej chwili będziesz mógł te stokrotki z niego wyjąć).
Im więcej stokrotek twój sim będzie układał, tym zdobędzie większą wprawę i wkrótce będzie mógł układać bukiety róż, tulipanów, polnych kwiatów, różnych kwiatów i bukiety lwich paszczy (polecam te ostatnie). Wiąże się to z rangami, które zdobywasz układając długo kwiaty.
Jeżeli chcesz stworzyć kwiaciarnię, to albo otwierasz biznes w domu (ta opcja znajduje się w telefonie - TYLKO NIE ŚCIĄGNIĘTYM Z NETU!!!), albo kupujesz parcelę publiczną (również za pomocą telefonu) i stawiasz półki, na których będą ustawione bukiety oraz kasę (no i oczywiście co chcesz - toalety, grilla itp). Wyjmujesz bukiety z plecaka i układasz na półkach, a za pomocą takiej metki cenowej - to narzędzie znajduje się w prawym, górnym rogu ekranu przeznaczasz kwiaty na sprzedasz...
Czekasz na klientów i sprzedajesz im kwiaty, a jak widzisz, że stoją w kolejce do kasy, to klikasz na kasę i zostajesz kasjerem...
Możesz także kasjera zatrudnić, a wtedy klikasz na zatrudnionym simie wybierasz opcję zarządzanie > przydziel pracę > kasjera.
Podobnie z robotami, zabawkami, jedzeniem...
A ciasta można piec klikając na lodówkę lub kuchenkę > przygotuj wiele > desery > ciasta
One też będą chowane do "plecaka" sima...
Mam nadzieję, że pomogłam...
Pozdrawiam
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 08.06.2008 - 07:56
Björk jest offline  
stare 16.04.2009, 21:50   #3
cherrie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: cukiernia, kwiaciarnia

Bjork, podziwiam Cię, mnie by się tak nie chciało...
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023