Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.09.2011, 12:43   #31
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Chyba ostrzegali w opisie łatki, że będzie reset misji... Ja ze 3 dni testuję grę razem z dodatkiem Piraci i Bogaci, i nie mam jak na razie żadnych problemów.


Cytat:
Napisał Dziurawiec_Skąpolistny Zobacz post
Do uruchomienia gry potrzebna jest płyta, lecz gdy ją wkładam do napędu pojawia się okienko instalacji i komunikat odinstaluj swoją grę, aby ponownie ją zainstalować. Wówczas klikam anuluj i dopiero uruchamiam grę... Jest jakiś sposób żeby instalator TS Średniowiecze się nie włączał?
Wkładając płytę trzymaj klawisz SHIFT. Opatentowany sposób na wyłączenie auto-startu płyty....

Cytat:
Napisał Radegon Zobacz post
Witam odinstalowałem nie fortunnie Sims Średniowiecze i teraz przy ponownej instalacji ciągle wyskakuje mi takie okno:
http://img842.imageshack.us/i/beztyt...asdasdasd.jpg/
Czy ktoś wie jak temu zaradzić ?
Z tego co widzę, nie odinstalowałeś gry prawidłowo, prawdopodobnie po prostu skasowałeś pliki gry z dysku. Windows nadal myśli, że gra jest zainstalowana... Sposób aby temu zaradzić...

1. Pobierasz TEN PROGRAM.
2. Każesz mu wyczyścić rejestr.
3. Instalujesz grę od nowa.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.09.2011, 16:24   #32
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Po 2 dniach mam już dość tej gry, nie mogę spełniać misji gdzie trzeba zebrać rośliny takie jak wilcza jagoda, anielskie ziele i nocny cień. Na początku grania czarodziejem mogłam zbierać wszystkie rośliny, ale po włączeniu do rozgrywki medyka, na tych roślinach pojawia się szary kursor bez jakichkolwiek opcji i potem także mój mag nie mógł ich zbierać. To na pewno nie wina zbyt niskiego poziomu postaci, bo medyk jest na poziomie 5 a mag 9. Zainstalowanie łatki z Piratów i Bogatych nic nie zmieniło.
Są na to jakieś sposoby czy tylko reinstalacja?

Przeinstalowałam Średniowiecze ale problem nie ustąpił, w profesji szpiega też nie można zbierać w/w roślin. Ktoś miał podobny problem?

Ostatnio edytowane przez Chloé : 22.09.2011 - 20:34
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2011, 14:45   #33
Ewell93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Witam nie wiem czy to problem techniczny, ale po zainstalowaniu gry i włączeniu jej wyskoczyła informacja "Uwaga: zidentyfikowanie sprzętu nie powiodło się. Gra nie zdołała zidentyfikować twojego sprzętu. Skontaktuj się z obsługą klienta. Konieczne może być ręczne dopasowanie ustawień grafiki w celu uzyskania optymalnej jakości i wydajności". nie mam pojęcia co to znaczy, mógłby mi ktoś pomóc? Gra ogólnie ładuje się, jednak kiedy probuje cos zmienic w opcjach zmiany nie chcą się zapisać, a gdy przechodze do gry, zacina się przy wchodzeniu w narzedzie tworzenia sima i dalej nie idzie. Mam laptopa asus k52f ex1080 z zintegrowaną karta graficzna Intel gma hd i najnowsze sterowniki do niej. Ktoś wie co mogę zrobić?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2011, 16:22   #34
Cloudy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Ewell: nie znam się za bardzo, nawet nie mam tej gry , ale może masz do niej za małe wymagania graficzne?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2011, 18:40   #35
Ewell93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Raczej wymagania są w porządku, mam wszystkie czesci ts3 i działają bez problemu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2011, 18:27   #36
jan.12345678
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

ja mam problem bo nagle z nikąd mam tylko opcie tryb krulestwa i tyle żadnej innej co zrobic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2011, 17:31   #37
Pan_Sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nie można rozpocząć nowej gry oraz darmowy dodatek...

Długo nie grałem w The Sims Średniowiecze. Postanowiłem pograć trochę. Zaktualizowałem grę, włączyłem ją, założyłem nowe królestwo i... nagle dostaję informację o tym, że mam dodatek Bogaci i Piraci!!?!?!
No nic, gram dalej. Nazajutrz włączam grę - informacja o nowym patchu. Instaluje go, potem patrze jaką mam wersję i stwierdzam, że gra w ogóle się nie zaktualizowała
Po długich, bezskutecznych męczarniach postanowiłem ominąć patch i włączyłem grę. Nie mogłem założyć nowego królestwa a mój poprzedni save został usunięty...
Proszę o pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 17:06   #38
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Chyba ostrzegali w opisie łatki, że będzie reset misji...
1.Ja nie ściągam łatek
2.The sims historie też zresetowali

No ale OK, przeszłam ambe (sama, bez siory, bo ona zabiła mi siódmopoziomowego medyka) na złoto.
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2012, 20:55   #39
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

Nie wiem, czy pytać tutaj, bo to taki tylko połowicznie problem techniczny.

Wykonuję misję związaną z gangami z Kostrzynu (Cel królestwa: imperialna dominacja, muszę podbić wszysckie inne kraje, żeby mieć platynę) (tak, muszę skończyć z platyną, już mam złoto i nie będzie mi się chciało grac od nowa). Jak wszystkich innych bandytów, mój bardzo groźny władca skazywał ich na dyby. Problem polega na tym, że Strażnik Dobromił (ten gruby) zaciął się przy dybach i ani on nie może mi wrzucać innych niedobrych mieszkańców królestwa do padołu, ani ja nie mogę ukończyć misji, bo w dybach siedzi postać potrzebna w misji -_- ani szpieg, ani król nie mogą jej uwolnić. Nie mogę również pogadać sobie ze strażnikiem. On cały czas kręci głową, jak gdyby nigdy nic, ale nie odchodzi. Co robić? Istnieje jakiś kod na przeniesienie sima poza budynkami albo "restartowanie" go? Nie chcę porzucać misji T_T
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2012, 10:42   #40
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Problemy techniczne

A działa resetsim w średniowieczu? (nie mam, więc nie wiem)
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 9 (0 użytkownik(ów) i 9 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023