Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.02.2012, 22:59   #11
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 12[14]

***


W tym nowym roku postanowiłem nieco wzbogacić, a raczej lekko zrewolucjonizować „Nowinki ze Świata Simów”. Pierwszą dokonaną przeze mnie zmianą jest nowa nazwa – „SimNews”. Poza tym podzieliłem dział na kilka kategorii. Zobaczcie sami.



The Sims 3: Zostań Gwiazdą
Data Wydania: 9 marca 2012r.
Ikona:

Główne Cechy:
Dodatek wprowadza nowe kariery m.in. akrobaty, magika i wokalisty. Ponadto zostanie dodana możliwość rozgrywki w pewnym stopniu online np. będziemy mogli wymieniać się swoimi simami z drugim graczem bezpośrednio przez grę. Zostań Gwiazdą zainstaluje nową okolicę – Starlight Shores.
Okładka:


The Sims 3: Luksusowy Wypoczynek
Data Wydania: 27 stycznia 2012r.
Ikona:

Główne Cechy:
Piąty z kolei zestaw akcesoriów do The Sims 3 nazywany trójkową wersją „Szyku i Elegancji”. Pakiet pozwala urządzić nasze wnętrza z nutą smaku i wyrafinowania dzięki ekskluzywnym meblom. Pozwól poczuć się twojemu Simowi jak światowy milioner.
Okładka:




Walentynkowe prezenty w TheSims3Store
Na oficjalną stronę serii The Sims 3 przybyło kilka nowych pakietów dodatków, co dziwne – trzy z nich są darmowe. Twórcy gry oddają nam w swoje ręce m.in. zestaw strojów dla simów ”Szczęśliwych Walentynek 2012”, chiński ”Rok Smoka” oraz zupełnie nowy samochód marki Renault. Obiektów jest dość mało, ale trzeba się cieszyć tym, co nam zaoferowali. Nie można jednak zapomnieć o tych płatnych. W tym miesiącu możemy pobrać zestaw "Więcej Magii", "Życie pełne przygód" oraz kolekcję "Afrykańskie Inspiracje".

Szybsze tempo wydawania dodatków
Zespół The Sims, jak pewnie zauważyliście, coraz szybciej wysyła nowe gry na sklepowe półki. Jeszcze w marcu, kiedy wychodzi dodatek Zostań Gwiazdą, znajdziemy zupełnie nowy zestaw akcesoriów. Niestety, nie ma dużo informacji na ten temat, lecz powinny one pojawić się pod koniec miesiąca. Zazwyczaj każdy pack wydawali z dość dużymi odstępami czasowymi i zawsze wg schematu: 2 dodatki i 2 akcesoria/rok. Cóż, może to w pewien sposób potwierdzić plotki o jak najszybszym zakończeniu TS3 i rozpoczęcia prac nad TS4. Jednakże to wciąż plotki.

Simowy Rozruch
18 lutego bieżącego roku fani serii The Sims rozpoczynają tzw. „Bojkot The Sims3”. Jest to akcja próbująca wytłumaczyć twórcom gry, że od dłuższego czasu stawiają szybki pieniądz nad jakość rozgrywki, co niestety, ale wszyscy mogliśmy zauważyć. Każdy dodatek, każde akcesoria przynoszą nowe błędy. Mógłbym rzec, iż to [i]błędne koło[/b], bowiem wraz z wydaniem każdej nowej aktualizacji/dodatku bugi się naprawiają, lecz i na ich miejsce wchodzą dziesiątki następnych. Bojkot ma rozpocząć się między innymi od zaprzestania kupna ich gier. Czy przyniesie to jakiś skutek? O tym się niebawem przekonamy.



The Sims 3: Luksusowy Wypoczynek


Najnowszy pakiet akcesoriów został wydany w piątek, 27 stycznia 2012r. Wprowadził między innymi nowe meble do sypialni i łazienki, a także rozmaite dekoracje oraz stroje i fryzury dla Simów. Po zainstalowaniu gry spodziewałem się czegoś naprawdę dobrego. Po dość udanym Miejskim Życiu czy Imprezie w Plenerze miałem nadzieję na to, że i tym razem się nie zawiodę. Niestety, mam mieszane odczucia. Pakiet jest stosunkowo skromny. Nie znalazłem w nim niczego naprawdę zaskakującego. Mimo to jednak mogę stwierdzić, iż armatura łazienkowa stanowi najlepszą część dodatku. Pamiętacie dwójkową Kuchnię i Łazienkę? Jeśli chcieliście czegoś lepszego, możecie się zawieść. Starych, dobrych mebli z KiŁ nic nie przebije.

Ocena: 5,5/10

Skala Oceniania:
10-8 – warta inwestycja
7-6 – warta inwestycja pomimo…
5 – inwestycja godna przemyślenia
4-3 – mało opłacalna inwestycja
2-1 – inwestycja bezwartościowa
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023