Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz żeby strefa luzu pozostała w gazetce?
Tak 24 92.31%
Nie 2 7.69%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.04.2012, 14:58   #11
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

Mi chodzi o ten tekst co do nangi lubie... A udział sam chciałem w tym brać, i nadal chcę... Czekałem na to 2 miechy, i na serio czekałem na te działy... Pozatym myślałem, że każdy tu może wyrazić swoją opinie.

@down - tak, ten numer gazetki wg. mnie jest lekko ochłapwy, dlatego, że jest taka krótka, i ten zwrot mnie lekko wyniósł z równowagi... Szkoda, że jeśli wyraże swoją opinię w odpowiednim dziale, potem jestem niestety najgorszy... ja jednak swoich słów nie żałuję, a Wy nie rozumiecie mojej wypowiedzi... (pewnie dlatego, że nie słyszycie mojego tonu głosy i nie widzicie mimiki...)
__________________

Ostatnio edytowane przez Kenny McCormick : 04.04.2012 - 21:27
Kenny McCormick jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.04.2012, 15:36   #12
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

Kenny - raz mówisz o całej gazetce, ze to "ochłap" ("Mam coraz większe wrażenie, że ta gazetka robi się ochłapem...") , a teraz się tłumaczysz, ze chodziło tylko o tekst... Pogrążasz się
__________________

Meryam jest offline  
stare 04.04.2012, 16:17   #13
Muse
 
Zarejestrowany: 31.12.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 249
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

Oj, Kenny, Kenny... Czasami trzeba pomyśleć dziesięć razy zanim się coś napisze.
Gazetka wyszła świetnie!
Mile czytało się Wiadomości z forum, nie zostałam zasypana suchymi informacjami, brawo!
Najbardziej przypadła mi do gustu rubryka Co w kinie piszczy?, wszystko ciekawie i luźnie napisane.
O, i nawet w rankingu się znalazłam!
__________________
No, your love's not what I need
So don't give it to me
Muse jest offline  
stare 04.04.2012, 21:04   #14
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

Ja też czuję lekki niedosyt, bo również czekałam na działy, których akurat nie ma, no ale mówi się trudno i żyje (czeka) się dalej (mam tylko nadzieję, że nie będę tego powtarzać również następnym razem ).
Nie będę ukrywać, że tak naprawdę najważniejszym dla mnie działem jest "Wiadomości z forum" - jako użytkowniczka tegoż forum, chcę wiedzieć, co się tutaj dzieje, bo nie we wszystkich tematach się udzielam, nie wszędzie zaglądam, więc nie wiem, czy mnie coś czasem nie omija gdzieś z boku. Są działy w gazetce, do których nie zaglądam w ogóle, bo od tego mam inne, ulubione portale. Ale, ogólnie mówiąc, cały pomysł "Newsletter'a" mi się podoba, żałuję tylko, że pojawia się tak rzadko (2 miesiące to jednak dla mnie trochę długo .

A co do tematu "ochłapów"... No cóż, użytkowników na forum jest wielu, a każdy z nas jest inny. To, co śmieszy jednego, niekoniecznie będzie bawić drugiego, podobnie jak jedni mają dystans do siebie, zaś inni niekoniecznie lubią takie "uwagi" pod swoim adresem. I problem w tym, że pisząc o kimś, nigdy nie wiadomo, na jakiego odbiorcę się trafi. Dlatego może trzeba by ująć temat w jakiś inny sposób, aby uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych spięć. Złagodzić nieco ton, ale jednocześnie nie rezygnować z tego przewrotnego żartu. Przecież to forum ma służyć rozrywce, a nie jakimś dziwnym, nerwowym sytuacjom. Po co te kwasy. Myślę, że lepiej ich unikać, niż potem się tłumaczyć.

btw.
Cytat:
Napisał Oxygen
(...) O, i nawet w rankingu się znalazłam!
A ja nie, chociaż też niedawno nick zmieniłam. Chyba jeszcze za krótko tu jestem.
Malin jest offline  
stare 04.04.2012, 21:11   #15
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

co do rankingu nicków, możliwe, że zmieniłaś nick po tym jak artykuł został zrobiony, lub nie było Cię na liście zmian (tutaj nie wiem, czemu miało by Cie nie być, więc stawiam na 1 opcje). I wcale nie wchodzi o to, jak długo ktoś jest na forum, jest oceniany każdy, nawet jakby ktoś zmienił 1 dzień po tym jak się zarejestrował
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  
stare 05.04.2012, 23:01   #16
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

Dolukałem się małego błędu: w wynikach FA, aniołek pisze się z małej

@motyka malutki błąd, ale poprawione. następnym razem wystarczy PM, ale też bez przesady
__________________

Ostatnio edytowane przez motyka : 05.04.2012 - 23:10
Kenny McCormick jest offline  
stare 08.04.2012, 20:49   #17
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

profesor parker i peter xavier to nicki, ktore nie moga byc oceniane w oderwaniu od siebie z oczywistych wzgledow
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline  
stare 26.04.2012, 20:06   #18
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

Gazetka ma przede wszystkim bardzo ładną oprawę graficzną, wszystko jest przejrzyste, dobrze że wreszcie zapanował ład, z którym były zawsze kłopoty xd I jest nawet wzmianka o mnie choć myślałam że już całkiem znikłam, heh, tak ostatnio udzielam się mniej, raczej wcale, przede wszystkim przez brak czasu, ale obiecuję poprawę, tylko po maturze :p Oprócz tego, że nie znam 3/4 userów (pewnie połowa pozmieniała nicki, paskudy jedne) brakuje mi nieśmiertelnej Chryzi. Poza tym wszystko mi się podoba i bardzo się cieszę że gazetka dalej działa
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023