Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.09.2012, 12:55   #21
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

No dobra, czas się na powrót udzielać i dobrym pomysłem będzie zacząć od forumowej gazetki, którą czytam zawsze jak się pojawi, a rzadko komentuję.
Swoją drogą, wiem jak to jest, kiedy człowiek się napracuje, a ktoś przeczyta i nie zostawi komentarza, także obiecuję poprawę :3

Zacznijmy więc od początku:
Wiadomości z forum.
Szczerze mówiąc nie było mnie tu tak dawno, że nawet nie wiedziałam, że była jakaś gala TS3 Jak dla mnie informacje były przydatne i pewnie wszystkim, którzy zaglądają na forum rzadko, też się przydadzą, jednak brakuje mi tu czegoś... Sama nie wiem, jakichś plotek czy sensacji. No ale weźmy też pod uwagę, że jeśli nic się nie dzieje, to o czym pisać, prawda?
Horoskop.
Więc tak, fajnie, że jest wersja szkolna, bo zwykły horoskop zrobił się już nudny. Mimo, że od dawna nie chodzę już do szkoły, to bardzo mi się spodobał
Świat w pigułce.
Bardzo zaciekawił mnie ten artykuł. Lubie takie historie, dlatego pochłonęłam go bardzo szybko, niestety pewnie również dlatego, że był dosyć krótki nad czym ubolewam
Trudne Sprawy.
Ciekawe spojrzenie na subkultury, artykuł dosyć udany
The Sims Polska ON TOP.
... no tak, wiem, że sporo ludzi czeka na zakończenie, niestety nie jest to takie proste jak by się wydawało, kiedy się pracuje i nie ma na nic czasu, no ale myślę, że jeszcze te kilka dni wytrzymacie
Ale ja nie o tym miałam xD
Ogólnie, w dużym skrócie, przedstawiliście w tym temacie wszystko co istotne, jednak znów skupiając się na gali TS3. Trochę szkoda, że nie poświęciliście trochę więcej uwagi działowi FS, no ale skoro od dawna nic się tam nie dzieje, to nie mogę mieć pretensji.

Tak od siebie dodam, że dział FS ucierpiał i to bardzo, od kiedy pojawił się dział OJSG, ale nie ma co ukrywać, że to nie tylko tego wina. Łatwiej jest skomentować krótką, zabawną historyjkę, niż ocenić długi odcinek. Jak wiadomo nie od dziś, im mniej komentarzy pod FS, tym mniejsze chęci autora do pisania, gdyż nieraz odnosi on wrażenie że nikt nie czyta tego, nad czym siedział kilka dni, tymczasem ludzie czytają, tylko nie komentują, bo komu chce się pisać jakiś przydługi, konstruktywny komentarz, który miałby zadowolić autora? No właśnie, mało jest takich osób. I nie mam tu na myśli bynajmniej swoich FS, ale FS innych dobrych autorów, którzy również się starają, by ktoś ich docenił. Gdyby to się zmieniło, dział FS na pewno częściowo by odżył. Dlatego taki mały apel ode mnie, jeśli coś czytacie, to KOMENTUJCIE. Bo to taki mały zapalnik dla autora, który popycha go do pisania

Forum Mówi.
Ogólnie to lubię czytać ten dział, bo można się z niego dowiedzieć czegoś o userach :3
Jak dla mnie na plus. Jedyny dla mnie minus, to taki, że jest mało pytań
Polecane TS2/TS3.
Działu TS3 nie czytam, więc przejdę od razu do TS2. Fajnie, że można tym razem zobaczyć jesienne stylizacje dla uczniów, tych większych i tych mniejszych, dodałabym jednak coś więcej niż tylko ciuchy i fryzury, np. jakieś gadżety typu, torby, plecaki, dodatki, które nasze simy mogłyby nosić na sobie by podkreślić swój styl. Doceniam jednak to, że autorowi chce się wyszukiwać te wszystkie ciuchy i fryzury, co bywa niekiedy czasochłonne, dlatego również na plus
M jak Mieszkanie.
Podoba mi się ten artykuł, jest w nim dużo wskazówek, jak dobrze robić zdjęcia. Bardzo podoba mi się również wyróżnienie niektórych projektów, które są na prawdę dobre i godne polecenia. Jedyny minus, to taki, iż dział w całości poświęcony jest TS3, no ale można przymknąć na to oko, gdyż tekst jest dobrze napisany i bardzo pomocny!
Nowinki ze świata Simów.
Komuś może i wyda się już to oklepane, ale dla kogoś takiego jak ja, kto nie posiada TS3 i nie pasjonuje się "świeżynkami" na temat nowych odsłon tej części gry, artykuł jest bardzo pomocny. Każdy lubi być na bieżąco i wiedzieć, co nowego pojawi się w najbliższym czasie, nawet jeśli się tym nie jara, że się tak wyrażę A tutaj wchodzę, czytam i wiem wszystko co wiedzieć powinnam, nie tracąc czasu na szukanie tego po innych stronach. Wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu, co się chwali, jak dla mnie duży plus
Klawa Enklawa.
Pan Mroczny poruszył tutaj bardzo ciekawy temat, bo czasami faktycznie wystarczy tylko chcieć by móc sprawić żeby coś się działo. Artykuł dobry, jednakże wydaje mi się być trochę za poważny, a biorąc pod uwagę, że pisał go Chrupcio, to już w ogóle, brakuje mi tu kilku wtrąceń w postaci jego tekstów
Rankingi.
Fajna sprawa, bo można się dowiedzieć, komu się odmieniło (czyt. znudził nick) i przeszedł na inną stronę mocy (czyt. zmienił nick)
Jednakże, tak jak wspomniał Pink_Panther, brakuje mi tu innych rankingów, a chętnie takowe bym zobaczyła
Strefa Luzu.
Bardzo fajnie przemyślane miejsce, gdzie można przy okazji "wygrać" rangę na krótki okres czasu i przy tym się pobawić. Ogólnie na duży plus

Chcieliście obszernej informacji, więc proszę, póki co to tyle ode mnie :3
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 28.09.2012 - 13:03
rudzielec jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.09.2012, 14:49   #22
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Cytat:
Napisał αγάπη Zobacz post
Ponadto uważam że jak dobrze zepnie się poślady gazetkę w takiej postaci można przygotować w MAX. 3 tygodnie, a nie 2 miesiące.
Warto dodać, że niektórzy mają dużo zajęć pozalekcyjnych, a w weekendy dużo nauki, no sorry, ale nie wszyscy by się wyrobili. Poza tym, gdyby gazetka ukazywała się co trzy tygodnie, ile by osób ją w ogóle komentowało? Przeciez wszyscy wiemy, ze gazetka przez ostatni czas nie popisala sie komentarzami.
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 28.09.2012, 15:07   #23
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Cytat:
Napisał Kicaj Zobacz post
Lepiej byłoby się rozwodzić nad Twoją hiper aktywnością w kwestii ulepszania forum?
A czy ja gdziekolwiek napisałem o tym, że cała gazetka powinna być o mnie? ;o Chodziło mi o to, że wszystko skupiło się tylko na Gali, a na niczym innym. Na pewno wiele rzeczy się działo, chociażby w wiecznie przeglądanym offtopie.

αγάπη ma trochę racji, mnie też się wydaje, że FTSN ukazuje się zbyt rzadko. Na forum dzieje się za dużo, żeby gazetka była wydawana co 2 miesiące i np. w grudniu opisywała wyniki konkursu z początku października
Rozumiem, zajęcia pozalekcyjne, szkoła, studia, praca, ale naprawdę redaktorzy nie mają chwili wolnego czasu na napisanie artykułu? Czy rzeczywiście na 1 artykuł potrzeba 2 miesiące? Osobiście uważam, że każdy dałby radę napisać coś od siebie, gdyby FTSN wydawany był co miesiąc.
 
stare 28.09.2012, 15:25   #24
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Wiesz, PP, nie wszyscy siedzą 24/7 przy komputerze. Są ważniejsze rzeczy. FTSN i tak ukazuje się tylko i wyłącznie dzięki nieprzymuszonej woli Redaktorów, którzy poświęcają swój czas wolny po to, żeby napisać coś umilającego komuś innemu życie, a takie komentarze wcale nas (bo ja, jak widać, również jestem redaktorem i coś o tym wiem) nie zachęcają do dalszego pisania. Więc ja na twoim miejscu bym się nie czepiała i cieszyłą się z tego co jest. Bo kiedyś może zabraknąć tej rozrywki jaką jest FTSN. I wtedy będą jęki "ale dlaczeeego? Przecież ja to tak uwielbiałem!". Mhm, jasne.
__________________

Meryam jest offline  
stare 28.09.2012, 15:30   #25
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Ale ja lubię FTSN, enobaria, to naprawdę ciekawa rzecz. I dobrze wiem, że gdyby nie Wy, nic by z tego nie wyszło. Ja tylko rzuciłem opinią, wyraziłem swoje zdanie, zaproponowałem coś. Po co te nerwy?

@down Dowaliłaś... -.- Czemu zawsze moje wypowiedzi muszą mieć ukryty sens? Ja już lepiej nie będę w tym temacie nic pisał ;/

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 28.09.2012 - 16:01
 
stare 28.09.2012, 15:53   #26
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

PP, przejdź od razu do sedna sprawy, odnoszę wrażenie, że chodzi Ci o coś innego.
Co mam na myśli? Gazetka wychodzi za rzadko, bo redaktorzy sie nie wyrabiają, więc weźmy nowych. Oczywiście kogo? No jasne, Ciebie.
Co do Gali, no była ona jedną z atrakcji na forum, dzięki temu coś się działo... Czemu to pominąć? ;p
Cytat:
tylko właściwie po co i tak większość użytkowników przewija ten post, zatrzymując swój wzrok jedynie na zdjęciach
mów za siebie? Ja z chęcią przeczytałam, pierwszy raz o tej miejscowości słyszę i akurat ten artykuł mi się bardzo podobał.
 
stare 28.09.2012, 16:01   #27
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Niby piszesz, że rozumiesz, ale wcale nie rozumiesz, bo gdybyś rozumiał, to nie byłoby żadnego ale. Twoje narzekanie jest po prostu bezpodstawne i tyle, bo przygotowanie artykułu, przynajmniej u mnie, to nie tylko sama treść, ale też obróbka graficzna, a niekiedy bywa i tak, że w szkole siedzę do 16, później mam angielski, a na lekcje też muszę znaleźć czas. Od razu uprzedzam, że to nie są nerwy, tylko uzasadnienie.
__________________
Rosemarie jest offline  
stare 28.09.2012, 16:53   #28
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Cytat:
Szkoda, ze ktos o czyms zapomnial
AAAAAAAA, nie śmierć zapomniałem :< Biję się po trzykroć w pierś i błagam o przebaczenie.

Cytat:
Pan Mroczny poruszył tutaj bardzo ciekawy temat, bo czasami faktycznie wystarczy tylko chcieć by móc sprawić żeby coś się działo. Artykuł dobry, jednakże wydaje mi się być trochę za poważny, a biorąc pod uwagę, że pisał go Chrupcio, to już w ogóle, brakuje mi tu kilku wtrąceń w postaci jego tekstów
Dlaczego za poważny? Starałem się wpleść kilka rzeczy, które zrozumieją tylko wtajemniczeni

A o Gali jest dużo, bo to ważne


Dziękuję za wszystkie opinie o numerze
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 28.09.2012, 18:13   #29
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Cytat:
Napisał αγάπη Zobacz post
Zamiast tego wolałbym przeczytać wywiad z użytkownikiem który spędził tu dużo czasu, jakie są jego spostrzeżenia i wgl [...]
spoko, od nastepnego numeru wywiady beda juz przeprowadzane regularnie ;p
Cytat:
Napisał Pink Panther
Rozumiem, zajęcia pozalekcyjne, szkoła, studia, praca
zapomniales o zyciu prywatnym
i nie, nie rozumiesz.
Cytat:
ale naprawdę redaktorzy nie mają chwili wolnego czasu na napisanie artykułu?
chocby sama nauka zajmuje czas, przynajmniej jakas jego czesc. niektorzy maja zajecia dodatkowe, musza dluzej zostac itp., liczyc dojazdy, jak jest czas to spotkac sie z przyjaciolmi czy pozytkowac ten czas wolny na cos jeszcze innego. tez musicie to zrozumiec.
pozdrawia uczen hardcorowego liceum zawalony nauka ; )
 
stare 28.09.2012, 19:00   #30
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Pozdrawia również tegoroczna maturzystka, ja naprawdę mam ważniejsze sprawy na głowie niż gazetka. Poza tym, np. mój dział by ucierpiał na częstym dodawaniu artykułów, ponieważ najzwyczajniej w świecie co 3 tyg. nie miałabym o czym pisać.

Dziękuję wszystkim za szczere i porządne opinie!
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.

Ostatnio edytowane przez Meggie : 28.09.2012 - 21:31
Meggie jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023