Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.06.2012, 23:14   #131
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Jakim cudem nie zauważyłam nowego odcinka? Nie wiem czemu, ale ostatnie zdjęcie nie chce mi się za żadne skarby wyświetlić. Najwyraźniej mój Internet do końca się buntuje >__< ....... Nie, czekaj, jednak pokazał

Cytat:
Napisał Vip
Podłoga pokryta była dywanem w kolorze bordowym, który znakomicie pasował do marmurowych ścian i ciemnych ram od obrazów, które na nich wisiały Kobiety na nich przedstawione, były tak piękne, że trudno było oderwać od nich wzrok.
Kropka Ci uciekła

Cytat:
Napisał Vip
Pot spływał jej po pole i szyi.
Po czym?

Cytat:
Napisał Vip
Co to do cholery było? – Pomyślała, zapalając lampkę nocną. Kiedy jej blask rozjaśnił pokój, na pościeli zauważyła kolejna kopertę. Zamarła.
Cytat:
Napisał Vip
Drugą ręką planowała zapalić lampkę nocną[...]
To w końcu zapaliła ją wcześniej, czy nie? xD

Cytat:
P.s. Kłamstwo to wyjątkowo paskudny nawyk, nie sadzisz?
W szczególności, kiedy okłamuję się swoich bliskich.
''S'' z wielkiej litery (musiałam, wybacz )
Poza tym niepotrzebne ''ę'' w słowie ''okłamuje''.

Cytat:
Nie dobrze. Mam do ciebie przyjść?
Powinno być chyba razem, nie?

Cytat:
Napisał Vi
Wyciągnęła z torby list i przeczytała nagłos
jego treść, tak aby obaj słyszeli.
Niepotrzebnie przeniesione do następnej linijki, ale to tak przy okazji ;p ''Nagłos'', czy ''na głos''? Mam wątpliwości, jak to powinno być O,o

Cytat:
Napisał Vi
Dzisiaj będę mieć mało czasu, bo maja wrócić wcześniej z pracy, ale postaram się przeszukać mieszkanie.
Nie trzeba mówić, o co chodzi, nie?

Kurcze, robi się ciekawie ^___^ Klimat balu całkowicie wytrącił mnie z reszty fabuły. Na początku mi nie pasował, był jakiś taki... zbyt mroczny i tajemniczy niż inne sceny z ''Melodii...'' Niemniej jednak scena bardzo mi się podobała. Nie spodziewałam się, że to sen - ba, nawet nie przeszło mi to przez myśl. Z tymi kopertami jest coraz dziwniej. Na początku to rozumiem, jakoś się ktoś mógł dostać do jej pokoju, ale w nocy? Dodając do tego tajemniczego pana na balu, któremu błyszczały kiełki i dziwne ''zapewnienie'' gospodarza - myślę, że przy okazji ten cały szaleniec bawił się jej umysłem ;p Może chciał ją w jakiś sposób na coś naprowadzić. Znowu znak zapytania.
Rodzice Sanae to naprawdę jeden z trudniejszych wątków - można by tak powiedzieć. Jeśli nie pracują tam, gdzie mówią, to czym tak właściwie cały czas są zawaleni? Czemu mieliby oszukiwać własne dzieci, znajomych, może nawet innych członków rodziny? Ktoś musi coś o tym wiedzieć, więc myślę, ze teraz rozpocznie się niezłe śledztwo. Tylko jak to zniesie Sanae? Współczuje jej tylu problemów, tym bardziej że pewnie będzie chciała jak najdłużej trzymać to wszystko w tajemnicy przed Akirą.
Muszę przyznać, ze zazdroszczę jaj takich przyjaciół. A jeśli chodzi o Shun'a, dziewczyny (Malin, Silver) toż to nie mizianie ;p Po prostu przyjacielski uścisk w bardziej intymnej wersji Nie przesadzajmy ^^
Jestem ciekawa, co teraz zrobi Sanae i co będzie z uczuciem pomiędzy nią, a jej kumplo-chłopakiem. No i kiedy dowiemy się, kto podrzuca te listy. O Vincencie to nawet nie wspominam
Całkiem zapomniałam o tym gospodarzu. Faktycznie - Mark to to nie jest. Od tyły wygląda trochę jak Shun, ale jeśli ona jest wampirem, to... <facepalm> Pomieszało mi się wszystko Załóżmy, że nie jest Tak więc dochodzi trzecia osoba do naszego kręgu osób o niezidentyfikowanej tożsamości
Mark, podsyłacz listów i ten gospodarz. Chyba, ze któreś z tych postaci się pokrywają. Wtedy sprawa wyglądałaby inaczej. O Vincu znowu nie wspominam ;p
Silver, niektórym się chce, tylko najwyraźniej - jak ja na przykład - są ślepi i nie widzą kolejnego odcinka. Nie urażając nikogo, rzecz jasna
Pozdrawiam
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]

Ostatnio edytowane przez Kethael : 07.06.2012 - 23:24
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.06.2012, 15:44   #132
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

W końcu dotarłam ! Tęskniłaś ?
Świetny odcinek, piękne zdjęcia . Czego chcieć więcej?
A ja wiem kto stał na balu z tym kieliszkiem ...
Doskonale też pamiętam, jak domyśliłam się, czym zajmują się rodzice Sanae po samym przeczytaniu prologu, który mi podrzuciłaś . Znaczy po tym, co kiedyś było prologiem .
Właściwie nigdy nic nie miałam przeciwko Shunowi , choć wiadomo, że zdecydowanie wolę Vinca .
Czekam na więcej !
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2012, 11:02   #133
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Cytat:
Napisał Vipera Zobacz post
Ciepło? Z której strony?
Nooo u mnie przynajmniej jest ładnie ^^
Cytat:
Napisał Nesye Zobacz post
Po prostu przyjacielski uścisk w bardziej intymnej wersji
Haha xD zabiłaś mnie tym, ale ja swoje wiem! To nie przypomina przyjacielskiego uścisku"
Cytat:
Napisał Nesye Zobacz post
Silver, niektórym się chce, tylko najwyraźniej - jak ja na przykład - są ślepi i nie widzą kolejnego odcinka.
Ja tylko podałam przykład, a tobie kupię okulary
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2012, 00:36   #134
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

No i teraz się zacznie ciekawsza część programu
Sanae miała już sen, który będzie bardzo znaczący w jej dalszym życiu. Swoją drogą, kiedy czytałam to po raz pierwszy, to już wiedziałam, że to, co jej się śniło... a dobra, nie będę zdradzać, w swoim czasie sami zobaczycie
A co do Shuna, to powiem tylko, że jest dobry jako przyjaciel, nie jako facet :3

Czekam na next, bo teraz będzie już coraz ciekawiej
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2012, 12:18   #135
Avis
 
Avatar Avis
 
Zarejestrowany: 01.01.2012
Skąd: łódź na bezkresnym oceanie
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Ten sen jest... niepokojący. Ogólnie rzecz biorąc robi się coraz bardziej tajemniczo i niepokojąco... i fajnie, że jest tak a nie inaczej, bo niewątpliwie jest ciekawie. A jak dla mnie najciekawsza jest sprawa z rodzicami Sanae. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka... czyli jak zwykle.
Przepraszam, że tak późno, ale... problemy techniczne i ślepota się nałożyły.
__________________
Avis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2013, 21:44   #136
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Hej!
Chcę poinformować, że FS zostanie wznowione jakoś w najbliższym czasie. Musze się uporać z warsztatem i zrobić postaci do nowych zdjęć. Miałam za duży problem i braki w tych starych, więc postanowiłam zrobić nowe. Od razu mówię, że niestety posiadam tylko 4 postaci, dlatego cała reszta będzie się różnić, a te które mam zostaną nieco odpicowane.
Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze zainteresuje tym tematem

@down

Załamałam się jak zaczęłam sprawdzać dalszy ciąg >.<
Trzy lata temu naprawdę pisałam tragicznie... Zdałoby się Melodie napisać całą od nowa, bo poziom ma kiepski.
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad

Ostatnio edytowane przez Vipera : 07.02.2013 - 11:50
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 09:53   #137
Lira
 
Zarejestrowany: 17.06.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 119
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Ja cały czas czekam, stoję na straży i nie straszne mi nic! Nawet to, że znów będę musiała czytać od początku, żeby przypomnieć sobie dokładnie co i jak...
Myślę, że na pewno znajdzie się więcej wytrwałych
Lira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 10:29   #138
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Jak wiesz, ja na pewno będę czytać . Cieszę się, że zdecydowałaś się na wznowienie Melodii. No i na pewno zbierze się trochę czytających .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 13:23   #139
Lexi
 
Avatar Lexi
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Skąd: Wyspa Demonów
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 113
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Wcale nie jest tak źle. Sama raz pisałam do ciebie czy Melodia jeszcze jest na forum, ale niestety wtedy została usunięta, bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam, że wstawiasz ją od nowa. Pisz, pisz, najwierniejsi fani czekają na ciąg dalszy
__________________


One hell of a butler <3
Lexi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 19:41   #140
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Ciesze się ^.^
Postaram się poprawić najlepiej jak się da - ogólnie przydałoby mi się napisać to od nowa, no ale...
Wrzucę na dniach, bo muszę zrobić postaci. Niestety okazało się, że mam ze wszystkich swoich FS, ale nie z Melodii. Możliwe, że są gdzieś na starym kompie w rodzinnym domu, ale będę jechać dopiero za tydzień lub więcej. Sanae i Akira są gotowi, a że ini mi są tylko potrzebni do następnego odcinka to będzie na dniach.


Odcinek pojawi się do 20.02
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad

Ostatnio edytowane przez Vipera : 14.02.2013 - 17:26
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023