Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2013, 16:16   #1
Chameleon001
 
Avatar Chameleon001
 
Zarejestrowany: 17.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Simki Chameleon001

Witam Jestem nowa na forum i chciałam zaprezentować swoje simki.
Mam nadzieję, że się spodobają.

1. Rachel









2. Claire







Ostatnio edytowane przez Chameleon001 : 18.06.2013 - 16:20
Chameleon001 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.06.2013, 16:24   #2
madzia926
 
Zarejestrowany: 18.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Wink Odp: Simki Chameleon001

Bardzo ładnie lecz mogłabyć dać większe zbliżenie na ich twarze
madzia926 jest offline  
stare 18.06.2013, 16:26   #3
Chameleon001
 
Avatar Chameleon001
 
Zarejestrowany: 17.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Cytat:
Napisał madzia926 Zobacz post
Bardzo ładnie lecz mogłabyć dać większe zbliżenie na ich twarze
No wiem właśnie, przy następnej simce będą większe zbliżenia.
Chameleon001 jest offline  
stare 18.06.2013, 18:38   #4
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Simki ogółem mi się podobają, szczególnie Clarie, ma bardzo ładny kształt twarzy, ale tło zdjęć jest.... Słabe lepiej byłoby gdyby zdjecia były wykonane w jakimś ogrodzie czy coś w tym stylu, popatrz na prace innych
Cytryśnia jest offline  
stare 18.06.2013, 19:25   #5
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Widać szczędzicie sobie dobrych rad...

Po pierwsze, oświetlenie zdjęć. Staraj się je robić o tej samej porze dnia i z włączonymi światłami w pokoju.
Po drugie, zdjęcia prezentacyjne dobrze jest robić print screenem, a nie simowym aparatem.
Po trzecie, zbliżenia twarzy, ale również pokazanie simek od stóp do głów.
Po czwarte, ciekawe tło. Byle nie za ciemne.
Po piąte, szczególnie przy zdjęciach twarzy przy dużym zbliżeniu, żeby simka się nie uśmiechała ani nic z tych rzeczy.
Po szóste, poseboksy i to, żeby pozy mieściły się w kadrze.
Po siódme, robienie zdjęcie simce, która się akurat drapie (i to jeszcze w takim miejscu! xD), jest co najmniej nieprzyzwoite ;]

Co do samych simek, Rachel ma za długą grzywkę i dziwnie wydłużoną twarz. Makijaż mi się również jakoś nie widzi. To samo mogę powiedzieć w przypadku Claire.
Ogólnie wydają mi się takie nijakie, nudne. I możesz się spodziewać, że nie dostaniesz w 100% pochlebnej opinii od kogoś, kto od lat tworzy simów i zyskał uznanie wśród oglądających.
Jeśli nie bardzo rozumiesz, zajrzyj np. do tematów założonych przez Malin, Intenso, albo, że tak nieskromnie powiem, przejrzyj moje zdjęcia z gry.

Ostatnio edytowane przez Liv : 18.06.2013 - 19:27
Liv jest offline  
stare 18.06.2013, 19:52   #6
Chameleon001
 
Avatar Chameleon001
 
Zarejestrowany: 17.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Widać szczędzicie sobie dobrych rad...

Po pierwsze, oświetlenie zdjęć. Staraj się je robić o tej samej porze dnia i z włączonymi światłami w pokoju.
Po drugie, zdjęcia prezentacyjne dobrze jest robić print screenem, a nie simowym aparatem.
Po trzecie, zbliżenia twarzy, ale również pokazanie simek od stóp do głów.
Po czwarte, ciekawe tło. Byle nie za ciemne.
Po piąte, szczególnie przy zdjęciach twarzy przy dużym zbliżeniu, żeby simka się nie uśmiechała ani nic z tych rzeczy.
Po szóste, poseboksy i to, żeby pozy mieściły się w kadrze.
Po siódme, robienie zdjęcie simce, która się akurat drapie (i to jeszcze w takim miejscu! xD), jest co najmniej nieprzyzwoite ;]

Co do samych simek, Rachel ma za długą grzywkę i dziwnie wydłużoną twarz. Makijaż mi się również jakoś nie widzi. To samo mogę powiedzieć w przypadku Claire.
Ogólnie wydają mi się takie nijakie, nudne. I możesz się spodziewać, że nie dostaniesz w 100% pochlebnej opinii od kogoś, kto od lat tworzy simów i zyskał uznanie wśród oglądających.
Jeśli nie bardzo rozumiesz, zajrzyj np. do tematów założonych przez Malin, Intenso, albo, że tak nieskromnie powiem, przejrzyj moje zdjęcia z gry.
Kurcze, o lampach zapomniałam. :p
A co do 7, to ona się nie drapała, tylko taka poza była. :>
Dzięki za konstruktywną krytykę, przynajmniej wiem mniej więcej co i jak. ;>
Przy kolejnych zdjęciach postaram się zachować kilka rad.

Okej, no to kolejne kilka zdjęć. Tym razem na pierwszy ogień idzie simka numer 3, czyli Megan.









Teraz trochę na tzw. przystanku. Trochę wybrakowanym, bo bez ławek ;[

Ostatnio edytowane przez Libby : 18.06.2013 - 20:04
Chameleon001 jest offline  
stare 18.06.2013, 20:21   #7
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Cytat:
Przy kolejnych zdjęciach postaram się zachować kilka rad.
Nie po to pisałam ich tyle, żebyś się stosowała do kilku ;]

Co do "drapania" - wiem, że to poza Ale zrobiłaś zdjęcie, które wywołało takie, a nie inne skojarzenia (wystarczyło pokręcić trochę kamerą, zmienić kąt itd., i może by wyszło z tego coś innego ;])

Zazwyczaj źle odbieram prezentacje zrobione niedługo po napisaniu przez kogoś "mądrego" posta, bo oczywiste jest, z autor simek nie zastosuje się do wszystkiego.
No i jak zwykle mam rację.

Odnoszę wrażenie, że simki są zrobione na jedno kopyto, a Ty nie próbujesz udowodnić, że jest inaczej. Oczy te same, a przynajmniej bardzo podobne, skin ten sam u wszystkich, długi nos, wyraz twarzy ("jestem nijaka, ale zachwyć się mną!") no i pozy! Nr 1 - poprawia sobie warkoczyk, chociaż nie wiem, co na tym odcinku jest w nim do poprawiania (btw, ona jest blondynką czy rudzielcem?), nr 2 - "MOJA GŁOWA!!!", nr 3 - "matko, ileż można czekać?" (w domyśle na autobus, skoro sesja "przystankowa"; efekt byłby jeszcze fajniejszy, gdybyś pokombinowała z mimiką simki ) nr 4 - simka kelpie (masuje?) się po swoim płaskim, pikselowatym brzuchu, wskazując jego walory estetyczne.

Próbuj przerabiać zdjęcia nie korzystając z gotowych szablonów czy ustawień.
No i zastosuj się do wszystkich moich rad, jeśli chcesz wyjść na tym naprawdę dobrze

5/10

PS: przystanek zahacza o krawężnik - to chyba gorsze od braku ławek
Liv jest offline  
stare 18.06.2013, 20:30   #8
Chameleon001
 
Avatar Chameleon001
 
Zarejestrowany: 17.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Nie po to pisałam ich tyle, żebyś się stosowała do kilku ;]

Co do "drapania" - wiem, że to poza Ale zrobiłaś zdjęcie, które wywołało takie, a nie inne skojarzenia (wystarczyło pokręcić trochę kamerą, zmienić kąt itd., i może by wyszło z tego coś innego ;])

Zazwyczaj źle odbieram prezentacje zrobione niedługo po napisaniu przez kogoś "mądrego" posta, bo oczywiste jest, z autor simek nie zastosuje się do wszystkiego.
No i jak zwykle mam rację.

Odnoszę wrażenie, że simki są zrobione na jedno kopyto, a Ty nie próbujesz udowodnić, że jest inaczej. Oczy te same, a przynajmniej bardzo podobne, skin ten sam u wszystkich, długi nos, wyraz twarzy ("jestem nijaka, ale zachwyć się mną!") no i pozy! Nr 1 - poprawia sobie warkoczyk, chociaż nie wiem, co na tym odcinku jest w nim do poprawiania (btw, ona jest blondynką czy rudzielcem?), nr 2 - "MOJA GŁOWA!!!", nr 3 - "matko, ileż można czekać?" (w domyśle na autobus, skoro sesja "przystankowa"; efekt byłby jeszcze fajniejszy, gdybyś pokombinowała z mimiką simki ) nr 4 - simka kelpie (masuje?) się po swoim płaskim, pikselowatym brzuchu, wskazując jego walory estetyczne.

Próbuj przerabiać zdjęcia nie korzystając z gotowych szablonów czy ustawień.
No i zastosuj się do wszystkich moich rad, jeśli chcesz wyjść na tym naprawdę dobrze

5/10



PS: przystanek zahacza o krawężnik - to chyba gorsze od braku ławek
Generalnie te zdjecia byly robione w tym samym czasie co poprzednie, po tej sesji nie odpalałam już the sims.

Niestety na grafikę nie mam juz wplywu, wzielam ustawienia na najwyzsze, ale i tak efekt nie jest zadowalający. Byc moze jak juz zainwestuje w komputer, a nie laptopa to będzie lepiej. Jutro, gdy wrócę z wycieczki sprobuje zrobić zdjecia printscrinem, bo nigdy nie robilam ;> a nos dlugi nie jest, tylko maski.
Chameleon001 jest offline  
stare 19.06.2013, 11:14   #9
yrvie
 
Avatar yrvie
 
Zarejestrowany: 13.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Simki sa dosc ladne, ale jak dla mnie nie powalaja Pobaw sie swiatlem, postaw kolo simki lampe jakas w nocy, porob zblizenia i juz masz fajny efekt Jak sie oglada te zdjecia to ma sie wrazenie ze nic sie nie dzieje
Rachel mi sie najbardziej podoba, tylko to co sie dzieje za nia jakos nie wspolgra z sama simka, mam takie wrazenie Ona osobno i tlo osobno, lekko bez klimatu
Ale nie jest az tak zle, z checia zobacze jakies inne zdjecia, na krorych sie cos zadzieje
yrvie jest offline  
stare 19.06.2013, 15:09   #10
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simki Chameleon001

Faktycznie, wszystkie simki wyglądają bardzo podobnie, co zdecydowanie odbiera im uroku. Ja w swoich simach próbuję zawsze wyszukać jakiś indywidualnych cech i je podkreślać. Dzięki temu simy stają się bardziej realistyczne, unikatowe, no i ciekawe na swój sposób. Mógłbym powiedzieć, że ostatnia simka jest kopią pierwszej, różni je jedynie nos. Kształt ust, oczu jest taki sam + powtarzający się skin. Fajnie by było jakbyś następnym razem pokazała coś innego. A i twarze twoich simek jakoś bardzo przypominają mi maxisowe, ale może to tylko moje odczucie...
FresH jest offline  
 

Tagi
simki, the sims, the sims 2


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023