Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.04.2015, 07:55   #11
x3Kitty
 
Avatar x3Kitty
 
Zarejestrowany: 25.10.2014
Skąd: Poznań
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

@nitroglicerynka co do bara-bara nawet ja już zakładałam osobny temat, ponieważ to nie jest problem który przyszedł z dodatkiem "Witaj w pracy" tylko z marcową dużą aktualizacją. Problem ten zaczął występować dłuugo przed dodatkiem i mamy nadzieję, że zostanie naprawiony w następnej aktualizacji. Co do porwań kosmitów.. moją simkę porwali tylko raz, sima jeszcze nie, chociaż mam wrażenie że w The Sims 4 łatwiej o porwanie niż w The Sims 3, a szkoda..
x3Kitty jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.04.2015, 13:37   #12
nitroglicerynka
 
Zarejestrowany: 04.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

@Amatis - dzięki za patent z resetowaniem, na pewno wykorzystam!

Ostatnio edytowane przez nitroglicerynka : 08.04.2015 - 14:35
nitroglicerynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2015, 13:39   #13
plague9277
 
Zarejestrowany: 04.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

Cytat:
Napisał x3Kitty Zobacz post
@nitroglicerynka co do bara-bara nawet ja już zakładałam osobny temat, ponieważ to nie jest problem który przyszedł z dodatkiem "Witaj w pracy" tylko z marcową dużą aktualizacją. Problem ten zaczął występować dłuugo przed dodatkiem i mamy nadzieję, że zostanie naprawiony w następnej aktualizacji. Co do porwań kosmitów.. moją simkę porwali tylko raz, sima jeszcze nie, chociaż mam wrażenie że w The Sims 4 łatwiej o porwanie niż w The Sims 3, a szkoda..
łatwiej? to mało powiedziane! stworzyłam sobie sima, przystojnego lekarza, nie chciałam żadnych żon ani dzieci. On nagle mi w nocy wstaje i zostaje porwany, wraca w ciąży... Stwierdziłam dobra, no już jedno przeżyje, zobaczę przynajmniej jak kosmici wyglądają. Dziecko mi dorosło, prawie nastolatka, a jego znowu porywają i znowu w ciąży!! Denerwuje mnie to, bo nie da się tego wyłączyć w żaden sposób i jestem skazana na kolejne dziecko z kosmosu! Niby można je odesłać, ale co z tego, jak prawie stracił pracę przez te ciąże - ciągle słaby nastrój przecież. Zupełnie bez sensu.

ps. jak resetujecie simów, żeby nie byli porywani?

Ostatnio edytowane przez plague9277 : 08.04.2015 - 13:41
plague9277 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2015, 14:34   #14
nitroglicerynka
 
Zarejestrowany: 04.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

@plague9277 Ja resetuję tak: wpisuję kod testingcheats true, klikam prawym klawiszem myszki z wciśniętym klawiszem Shift na Sima i wybieram opcję Resetuj. Nie próbowałam jeszcze go resetować przy porwaniu.

Edit 1:
Znalazłam jeszcze jeden błąd w grze. Jeżeli mamy zatrudnioną pokojówkę na stałe i jedziemy do naszego przedsiębiorstwa, to ta pokojówka, zamiast sprzątać nam w domu, sprząta w sklepie! My wracamy po ciężkim dniu pracy, a w domu porządny bałagan...

Edit 2: Jednak te porwania przez UFO nie zależą od punktów logiki - porwało mi Simkę, która ma zaledwie jej 1 punkt. Ale nasunęły mi się inne obserwacje: o wiele częściej do porwań dochodzi w Oazie Zdrój niż w Wierzbowej Zatoczce, ale może tak jest tylko u mnie.

Ostatnio edytowane przez nitroglicerynka : 08.04.2015 - 17:18
nitroglicerynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2015, 17:46   #15
Amatis
 
Avatar Amatis
 
Zarejestrowany: 11.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4: Witaj w Pracy - problemy z grą

@plague9277, Ja używam kodu resetsim, a gdy mojego sima już ci kosmici zaczęli jakby "wsysać" to w tym momencie go zresetowałam, bo dopiero wtedy to zauważyłam. A mój sim w ogóle nie miał rozwiniętej logiki gdy go chcieli porwać. To po prostu zależy w większości przypadków od nieszczęścia, bo jak widzę dużo osób ma perspektywę podobną do mojej. A hybrydy kosmity z człowiekiem są fajne, serio. Nie wiem, dlaczego tak mi się podobają.
Amatis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023