Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.01.2016, 17:54   #1
revallsay
 
Zarejestrowany: 16.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 12
Domyślnie Maxis Makeovers

Hej, postanowiłam założyć jeden temat dla wszystkich moich metamorfoz. Na pierwszy ogień pokarzę metamorfozę Goth Manor. Nie jest za bardzo skończona i bardzo prosiłabym o uwagi, co mam zmienić, co dodać itd.

THE GOTH MANOR MAKEOVER



Pozostałości po przyjęciu zostały, ponieważ gdy będę grała Ćwirami, to chciałbym zacząć od porzucenia Kassandry przez Dona. W ogrodzie nic nie robiłam, ponieważ zrozpaczona Kassandra sie nim zajmie później.


Zrzuty:
Bardzo proszę o jakieś sugestie, co mogę dodać do przedpokoju/korytarza. Zupełnie nie mam pomysłu, zarówno na górze jak i na dole .







alternative

Proszę Państwa, nie mogłam się powstrzymać, złoty kibel!

alternative



alternative / alternative


alternative / alternative



alternative / alternative

Pokój Kassandry.



Pokój Alexa


alternative / alternative


alternative / alternative

Pokój Mortimera + garderoba



alternative / alternative / alternative

Stare studio Belli, artystycznej duszy!


Dawne biuro Mortimera - po zniknięciu Belli, firma została zamknięta, ale biuro zostało.

alternative

Ostatnio edytowane przez revallsay : 28.01.2016 - 21:37
revallsay jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.01.2016, 13:03   #2
Rose
 
Avatar Rose
 
Zarejestrowany: 24.05.2015
Skąd: Złotów
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Maxis Makeovers

Nie wiem czy mam rację,ale pomieszczenia wydają się być trochę za duże(jak na mój gust przynajmniej)
Gdyby je zmniejszyć nie było by tyle niepotrzebnego rozkminiania co gdzie postawić,żeby zapełnić tę pustkę.
Korytarz: Za duży,Poza tym te meble się ze sobą gryzą... Lustro z ciemnego drewna a etrażerka z jasnego (osobiście to zmieniłabym te meble na białe,ale ja zawsze twierdze że do fioletu/różu najbardziej pasuje biel więc..) Po prostu lepiej by to wyglądało jakby były wszystkie w tym samym kolorze I jakieś inne firanki bym dała. W sensie kolor inny.
Łazienka 1: Skoro tak ci odpowiada ta złota armatura to zmieniłabym pokrycie podłogi.
Kuchnia: Znowu zmieniłabym pokrycie ścian(btw. w kolekcji kolonialnej są całkiem fajne tapety i linoleum)
No i te żaluzje Nie lepiej dać zasłonki? Bo to co jest obecnie jakoś odstrasza Te blaty jakieś puste,,
Może zdejmij te słoiki na przyprawy i solniczkę i je tam postaw? A na półce dobrze sprawdziły by się książki z OŻ . Świetnie imitują książki kucharskie.
Jadalnia: Zastrzeżeń brak.
Salon: Tyle roślin w jednym pokoju jeszcze nie widziałam Wywal niektóre. Brąz i zieleń? Kiepskie połączenie. Nie lepiej zmienić kanapy na brązowe/kremowe? I ten żyrandol .. Stanowcze nie!
Pokój Kasandry: Pasuje do niej, taki minimalistyczny.
Pokój Alexa: Brązowe firany do tej tapety. Jakoś jak na pokój dziecięcy trochę tam pusto. I znów meble w różnych kolorach
Łazienka 2: Paski i krata w jednym miejscu.
Pokój Mortimera: Nie wiem co można by tam zmienić.
1 Piętro A ten kominek taki ni z gruchy ni z pietruchy zabudowany to co?
Gabinet: Meble!
Studio : Klimat jest
Na zewnątrz: Może pobaw się narzędziem terenu? Bo tam tak płasko I daj więcej roślin.
Fajna bryła
No trochę się rozpisałam
Pozdrawiam
__________________

The worst things in life come free to us
Cause we're just under the upper hand
Go mad for a couple grams

Ostatnio edytowane przez Rose : 26.01.2016 - 13:05
Rose jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2016, 13:20   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,207
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Maxis Makeovers

Po Twojej przeróbce rezydencja Ćwirów straciła swój urok Niesymetryczne okna to jakieś nieporozumienie. W salonie można by otworzyć kwiaciarnię. Z Aleksandra zrobiłaś emo-pięciolatka, sądząc po wystroju jego pokoju. Jedyne pomieszczenia, które jak dla mnie są do przyjęcia, to pokój Kasandry, jadalnia, pracownia i biuro Mortimera minus dwa kwiatki i minus jedna półka na książki.
Zauważyłam też, że nie bardzo wiesz, z czym się je dekorowanie. Masz jakichś swoich ulubionych simowych architektów? Jeśli tak, to zainspiruj się! Jeśli nie, to czas coś z tym zrobić.
Poza tym, nie wspominałam Ci kiedyś, że czekam na zdjęcia jakiegoś Twojego architektonicznego projektu na parceli 2x2?

4/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 26.01.2016 - 13:22
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2016, 14:37   #4
revallsay
 
Zarejestrowany: 16.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Maxis Makeovers

Rose i Liv:
Piszę w jednym poście, ponieważ połącze wasze uwagi.
Nie chciałam zmieniać rozkładu pomieszczeń, ponieważ uważam, że sa fajnie rozplanowane, dlatego mogą sie wydawać duże. Co do gryzących sie kolorów - postaram się przywrócić kilmat domu, ale chyba tylko wewnątrz, bo na zewnątrz mi się podoba to połączenie. Pomysle nad zmianą roztawień okien, żeby wszystko wygladało dobrze. Kolory mebli postaram sie ujednolicić jak najbardziej mogę, też nie mogę ściągać za dużo recolourów, bo po prostu laptop tego mi nie udźwignie.
Co do złotej łazienki, chciałam zrobić taki żarcik - złoty kibel, bo kto bogatemu zabroni?
Spróbuję poszukać jakiś innych zasłonek. Nie używam OMSP, bo chcę żeby gra mi normalnie działała - na zasadzie, że sim ugotuje mi ten obiad, bez biadolenia, że nie ma miejsca.
Salon chciałam połączyć z mini-ogródkiem zimowym. Pousuwam kilka kwiatków i może dodam jakiś kredens czy cos w tym stylu. Dlaczego połaczenie brązu i zieleni jest złe? Zawsze mi się taki podobał.
Kominika nie chciała usuwać, ponieważ jest w oryginalnym projekcie twórców. Musiałam go zabudować. Nie da sie, żeby zniknał komin, a kominek na dole pozostał. Ten "pokój" raczej nie będzie używamy. Chciałam oddać kilmat pracy na strychu - biuro Moritmera i pracownia Belli.
Nie chciałam sie inspirować za bardzo, ponieważ myślałam, że zaraz napiszecie, że odgapiam czy coś. I tak trochę zgapiłam w mojej przebudowiem domu Marzycieli, który pokażę później.
Tak Liv, pisałaś i pamiętam o tym. Jak na razie podstanowiłam pograć trochę w Uberhood i zmieniam domy, te które są już w grze. Jak kiedyś będę budować dom sama, to zrobię na małej działce.


Pewnie wieczorem dodam nowe zdjęcia. Podmienię je ze starymi, ale linki do tych starych zostawię

Dziękuję.

EDIT:
Zmiany dodane

Ostatnio edytowane przez revallsay : 28.01.2016 - 15:41
revallsay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023