Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.04.2006, 14:00   #1
Asiunia_Mysiunia
Guest
 
Postów: n/a
Sad POMOCY!!!!!!!!!!!!!Moja gra nie chce się włączyć!!!!!

Witam Mam DUZY problem poniewaz po zainstalowaniu(poprawnym zainstalowaniu) moja gra the sims 2 się nie ładuje, pojawia się ikona the sims,a potem nic,i nic,inic,az wkoncu wyskakuje info o bledzie, i ze aplikacja zostala zamknięta, pomocy!!!!!!!!! :1smutny: :1smutny: :1smutny: :1smutny:
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.04.2006, 14:31   #2
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

może masz program, który zakłóca działanie gry? jakis antywirus etc.?
czasami wystarczy wyłączyć gg
no.. chyba że masz pirata

:kissing:
Martencja
 
stare 15.04.2006, 17:01   #4
Asiunia_Mysiunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp.

Hej,jeszcze niedawno w nie normalnie gralam,a teraz wyskkuje okno o bledzie i przepraszamy ale aplikacja musi byc zamknieta ;((
 
stare 15.04.2006, 17:51   #5
cornelia123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ekhmm moze masz Windows 98?? Bo słyszałam że gra tylko działa w Windowsie XP...A jeśli ci działała to nie wiem *zamyśla się*
 
stare 15.04.2006, 18:11   #6
Asiunia_Mysiunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp.

Mam xp,komp ma rok czasu Nie mam pomysłu co z tą grą ;( :1smutny: :1smutny: :1smutny:
 
stare 15.04.2006, 18:19   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Asiunia_Mysiunia, w tych tematach, które podałam, jest dużo pomysłów, co może być z grą.

Powodem mogą być np. jakieś dodatki z Internetu (może ściągałaś coś ostatnio?), może podczas uruchamiania gry masz włączony jakiś inny program, który zakłóca działanie gry... Albo parę innych rzeczy.
Isi jest offline  
stare 15.04.2006, 18:22   #8
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Błędy z aplikacjami zazwyczaj wyskakuja gdy winda jest już zaśmiecona, wymęczoną ciągła zmianą zawartości dysku (szczególnie różnego rodzaju instalacje/deinstalacje) etc (taki rejestr po roku bez dbania o niego baaardzo ciekawie wygląda).
Najprostsza metoda to reinstalacja windowsa, trudniejsza to uporządkowanie systemu/dysku: czyli scan disk, defragmentacja, wyczyszczenie rejestru programem Reg Cleaner, Wyczyszczenie systemu ze zbędnych plików (CCleaner np.) przeskanowanie kompa programami anty-vir (Panda, MKS etc), programem Ad-Aware.
Nawet jeżeli nie pomoże to po roku zapuszczenia systemu (nie rozumiem ludzi, którzy nie dbają o codzienny lub przynajmniej co parudniowy porządek systemu/dysku) będzie widoczna poprawa w wydajności systemu (btw. kolega przez pare miechów nie czyścił dysku -> CCleaner wykrył prawie 1gb zbędnych plików )
 
stare 15.04.2006, 18:58   #9
Asiunia_Mysiunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie odp.

Dopiero co miałam reinstalke,robilam miejsce i usowalam zbedne programy,nie wlaczam tez jednoczesnie nic innego niz simy,ani nie sciagalam dodatkow itp. ;(
 
stare 15.04.2006, 19:10   #10
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O ile to nie pirat, zawsze mozesz sie zwrocic do pomocy technicznej EA. Telefon i email w instrukcji ktoregokolwiek dodatku
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023