Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki > Programy do The Sims 2
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.02.2007, 09:06   #1
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

Czasem zdarza się, że nasz ulubiony sim umiera. Jeśli mamy dodatek Na Studiach, możemy ożywić go za pomocą wskrzeszeniomatu. Jednak co zrobić wtedy, gdy nie posiadamy tego dodatku? Użyć programu SimPe! W ten sposób można wskrzesić nawet simów, którzy w grze nigdy nie byli żywi. Pokażę, jak to zrobić na przykładzie Władysławy Zmrok, matki Ofelii Zmrok z Dziwnowa.

1. Ściągnij program SimPe ze strony http://sims.ambertation.de/en/download/realdownload/ . Aby działał poprawnie, musisz najpierw pobrać pakiet Microsoft .NET Framework (pierwszy link pod "Needed Software to run SimPE") i zainstalować go. Później ściągnij właściwy program (pierwszy link pod "Main SimPE Download") i również go zainstaluj.

2. Uruchom SimPe. Program działa dość wolno, bo w trakcie jego pracy ładowanych jest wiele pakietów, bądź więc cierpliwy i nie resetuj komputera po 10 sekundach bez odzewu z jego strony.

3. Z menu wybierz polecenie Narzędzia, Neighborhood, Przeglądarka otoczeń.


4. Wybierz odpowiednie otoczenie (u mnie - Dziwnowo, bo tam mieszkała Władysława) i kliknij Otwórz.


5. Poczekaj na załadowanie otoczenia. Następnie z menu po lewej wybierz Sim Description. Po chwili po prawej pojawi się lista simów mieszkających w tej dzielnicy. Kilknij napis Name, aby byli posortowani alfabetycznie i znajdź sima, którego chcesz wskrzesić. Następnie kliknij na ikonkę Inne.


6. Odznacz wszystkie pola w ramce Znaczniki ducha.


7. Kliknij na ikonkę Więcej i wybierz Open Memories.


8. Musisz usunąć simowi wspomnienie, że umarł. Kliknij na napisie Token - I Am Dead i wybierz Remove po prawej.


9. Teraz z menu po lewej wybierz Family Information, kliknij na nazwisko rodziny, do której chcesz dodać wskrzeszanego sima, wybierz go z listy poniżej i kliknij na przycisk Dodaj Sima. Następnie kliknij na Wykonaj.


10. Zamknij SimPe, w otwierających się okienkach kliknij Tak, by zapisać zmiany. Uruchom grę. Sim powinien być już w rodzince, do której go dodałeś.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.10.2007, 15:42   #2
Odyn
Admin Emerytka
 
Avatar Odyn
 
Zarejestrowany: 01.08.2004
Skąd: Las
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Postów: 3,499
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

Bardzo dobre, a czy da sie w ten sposob zrobic, aby sim przenikal przez sciany? (wiem, glupie pytanie, ale ciekawa jestem
__________________
sruu



Odyn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2007, 17:08   #3
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

Nigdy nie próbowałam, ale możliwe, że się da :> Trzeba sprawdzić ;D
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2007, 16:57   #4
Dami
 
Zarejestrowany: 14.09.2007
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 206
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

napewno tak. ja próbowałem na insimenie tak zrobic i poszlo. a w simpe jest podobnie.
Dami jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2007, 12:11   #5
klaudiasim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

Message:
B³¹d podczas próby otwarcia

Package: c:\documents and settings\klaudia\moje dokumenty\ea games\the sims 2\Neighborhoods\N002\N002_Neighborhood.package
File: Sim Description (AACE2EF - 00000000 - FFFFFFFF - 00000182

SimPE Version:
Default (0.62.1.100).

Exception Stack:
System.OutOfMemoryException: Exception of type 'System.OutOfMemoryException' was thrown.
at SimPe.PackedFiles.Wrapper.SDesc.Unserialize(Binary Reader reader)
at SimPe.PackedFiles.Wrapper.ExtSDesc.Unserialize(Bin aryReader reader)
at SimPe.PackedFiles.Wrapper.LinkedSDesc.Unserialize( BinaryReader reader)
at SimPe.Interfaces.Plugin.AbstractWrapper.ProcessDat a(IPackedFileDescriptor pfd, IPackageFile package, Boolean catchex)

Source:
simpe.filehandler

Execution Stack:
at SimPe.PackedFiles.Wrapper.SDesc.Unserialize(Binary Reader reader)
at SimPe.PackedFiles.Wrapper.ExtSDesc.Unserialize(Bin aryReader reader)
at SimPe.PackedFiles.Wrapper.LinkedSDesc.Unserialize( BinaryReader reader)
at SimPe.Interfaces.Plugin.AbstractWrapper.ProcessDat a(IPackedFileDescriptor pfd, IPackageFile package, Boolean catchex)

Windows Version:
WindowsXP

.NET Version:
2.0.50727.832


Co to znaczy?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2010, 22:23   #6
amela560
 
Zarejestrowany: 26.09.2009
Skąd: .
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

świetny poradnik
amela560 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.07.2010, 07:42   #7
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

Ooo, pobawię się ^^
Spróbuję w ten sposób wskrzesić pewną simkę ;D
Dzięki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2010, 18:07   #8
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

Będzie szybciej jak się insiminatora użyje. Ale SimPe też można
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2010, 19:16   #9
nir
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

świetny poradnik .
dzięki że ktoś go napisał bo przypadkiem zabiłam Kasandrę Ćwir i chciałam ją odzyskać . xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2013, 01:20   #10
Aga2579
 
Zarejestrowany: 18.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wskrzeszanie sima za pomocą SimPe

Cytat:
Napisał Eámanë Zobacz post
Czasem zdarza się, że nasz ulubiony sim umiera. Jeśli mamy dodatek Na Studiach, możemy ożywić go za pomocą wskrzeszeniomatu. Jednak co zrobić wtedy, gdy nie posiadamy tego dodatku? Użyć programu SimPe! W ten sposób można wskrzesić nawet simów, którzy w grze nigdy nie byli żywi. Pokażę, jak to zrobić na przykładzie Władysławy Zmrok, matki Ofelii Zmrok z Dziwnowa.

1. Ściągnij program SimPe ze strony http://sims.ambertation.de/en/download/realdownload/ . Aby działał poprawnie, musisz najpierw pobrać pakiet Microsoft .NET Framework (pierwszy link pod "Needed Software to run SimPE") i zainstalować go. Później ściągnij właściwy program (pierwszy link pod "Main SimPE Download") i również go zainstaluj.

2. Uruchom SimPe. Program działa dość wolno, bo w trakcie jego pracy ładowanych jest wiele pakietów, bądź więc cierpliwy i nie resetuj komputera po 10 sekundach bez odzewu z jego strony.

3. Z menu wybierz polecenie Narzędzia, Neighborhood, Przeglądarka otoczeń.


4. Wybierz odpowiednie otoczenie (u mnie - Dziwnowo, bo tam mieszkała Władysława) i kliknij Otwórz.


5. Poczekaj na załadowanie otoczenia. Następnie z menu po lewej wybierz Sim Description. Po chwili po prawej pojawi się lista simów mieszkających w tej dzielnicy. Kilknij napis Name, aby byli posortowani alfabetycznie i znajdź sima, którego chcesz wskrzesić. Następnie kliknij na ikonkę Inne.


6. Odznacz wszystkie pola w ramce Znaczniki ducha.


7. Kliknij na ikonkę Więcej i wybierz Open Memories.


8. Musisz usunąć simowi wspomnienie, że umarł. Kliknij na napisie Token - I Am Dead i wybierz Remove po prawej.


9. Teraz z menu po lewej wybierz Family Information, kliknij na nazwisko rodziny, do której chcesz dodać wskrzeszanego sima, wybierz go z listy poniżej i kliknij na przycisk Dodaj Sima. Następnie kliknij na Wykonaj.


10. Zamknij SimPe, w otwierających się okienkach kliknij Tak, by zapisać zmiany. Uruchom grę. Sim powinien być już w rodzince, do której go dodałeś.
~~~~
Bardzo dziękuję ! Tak bardzo chciałam grać Bellą, w końcu mi się udało !
Aga2579 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023