Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Poradniki - Różne
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.06.2006, 08:53   #11
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Smile

EXTRA Szkoda że nie ma do wszystkich bo to troszke Głupie mieć mieszane simki z zwyczajnymi kursorami A pozatym do praca w tle też jest kursor wystarczy "przeskanować" wszystkie kursory niebieskie
Caesum jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.03.2007, 11:25   #12
Lizek
 
Avatar Lizek
 
Zarejestrowany: 25.02.2007
Skąd: Ustroń
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Cool Nie wiecie tego?!

Cytat:
Napisał UnknowN
Ewo (jeśli wolno), da się wrócić, ale wymaga to durzego nakładu pracy. Te "standartowe" kursory są zapisane w którymś z katalogów Windowsów, ale gdzie??

UN
C:\WINDOWS\Cursors
O to Wam chodzi?
Lizek jest offline  
stare 27.06.2007, 21:17   #13
Bebku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witajcie, w folderze z zainstalowanymi Simsami niestety nie mam folderu UI. Korzystając z wyszukiwarki przeszukałem cały dysk, lecz nie udało mi się nic znaleźć. Może to być spowodowane instalacją kolejnych EP? Czy mógłby ktoś podesłać mi te kursory?
Za pomoc dzięki ; )
Ps. W folderach z EP(np.) Własny Biznes, są pliki kursorów, lecz jedynie te imitujące "metkę" umożliwiającą sprzedaż artykułów.
 
stare 19.11.2007, 10:47   #14
Lizek
 
Avatar Lizek
 
Zarejestrowany: 25.02.2007
Skąd: Ustroń
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: [tutorial] Jak ustawić sobie takie same kursory jak w TS2

Cytat:
Napisał Bebku
Witajcie, w folderze z zainstalowanymi Simsami niestety nie mam folderu UI. Korzystając z wyszukiwarki przeszukałem cały dysk, lecz nie udało mi się nic znaleźć. Może to być spowodowane instalacją kolejnych EP? Czy mógłby ktoś podesłać mi te kursory?
Za pomoc dzięki ; )
Ps. W folderach z EP(np.) Własny Biznes, są pliki kursorów, lecz jedynie te imitujące "metkę" umożliwiającą sprzedaż artykułów.
Nie odnajdujesz folderu UI, bo prawdopodobnie szukasz go w złym miejscu. W miejscu, gdzie masz zainstalowaną grę, powinien być folder TSData. W tym folderze są trzy podfoldery - Res, Control i Sys. Wchodzisz do Res i dopiero tam odnajdziesz folder UI. Mam nadzieję, że pomogłam

PS: Wyszukiwarka zazwyczaj w gumy leci i jest niedokładna, albo po prostu coś zrobiłeś źle. Chyba, że nawet tam, gdzie Ci powiedziałam nie ma tego UI, no to przerąbane - ale wtedy chyba gra by nie działała, bo tam są ważne pliki.
__________________
ciastko!
karmel!
czekolaaada!


Ostatnio edytowane przez Lizek : 19.11.2007 - 10:50
Lizek jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023