Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2009, 21:43   #1
kesse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Roblemy z czasem i wlasnymi dodatkami

Zacznę od istotnego faktu - sims3 i sims WP kupiłam w sklepie i obydwie gry są oryginalne.
Aktualizuję gry na bieżąco.

PROBLEM nr 1 - niezależnie od korzystania z włącznika włącz/wyłącz historia toczy się swoim torem i nie mam na to wpływu.Jest to bardzo irytujące!

PROBLEM nr 2 od czasu zainstalowania WP po wyłączeniu gry i włączeniu gra "zapomina" o wszystkich zmianach które zrobiłam (zmodyfikowane stroje,tapety...)


Czy ktoś ma jakieś sugestie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2009, 22:27   #2
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Roblemy z czasem i wlasnymi dodatkami

Opisz dokładniej problem nr 1 - simowie z otoczenia którymi nie grasz mimo wyłączenia tej opcji się starzeją? Pobierają się? Wprowadzają, rodzą dzieci? Musimy wiedzieć dokładnie, bo niektóre rzeczy mimo wyłączenia opcji się dzieją tylko nie wiem dokładnie co u Ciebie się dzieje. Mówisz, że aktualizowałaś simsy, więc nie powinno być tego problemu, bo poprawiała to już pierwsza łatka.
Co do problemu nr 2: prawdopodobnie masz jakieś mody lub inne nieoryginalne dodatki z internetu, które masowo powodują różnorakie błędy w grze. Wątpię, żeby to był błąd gry, jeszcze się z takim nie spotkałem, ale nie mogę powiedzieć na 100%. Najlepiej jeśli masz te dodatki z neta to je usuń i sprawdź ponownie działanie gry.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2009, 16:37   #3
kesse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Roblemy z czasem i wlasnymi dodatkami

problem nr 1 gram rodzina Kowalskich.W momencie kiedy zapisuję grę jest godzina np 12. a pan Kowalski jest astronautą. Gram przez jakiś czas i wchodzę ponownie do rodziny Kowalskich. Nie jest już środa g 12 tylko np piątek g 18 a pan Kowalski rzucił pracę.
Chodzi mi o tego typu zmiany.

problem nr 2 - nie pobierałam z internetu niczego oprócz dodatków ze strony do pobierania (za co w końcu płacę). Zawartość modyfikowana o której mówię to np standardowe kafelki w których tylko zmieniłam kolor.Po zapisaniu , wyjściu z gry i ponownym wejściu nie ma już mojej zawartości modyfikowanej.

Dziękuję za konkretne podejście do problemu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2009, 21:46   #4
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Roblemy z czasem i wlasnymi dodatkami

W takim razie nie umiem rozwiązać obu problemów. Pierwszego nie powinno być skoro masz aktualizacje, więc nie wiem o co chodzi, może któraś nie weszła? Z drugim problemem pierwszy raz się spotykam, więc nawet nie mam tropu. Skoro masz dodatki tylko ze store to nie powinno być nic złego, wiec to nie ich wina. Jedyne wyjście jakie ja widzę to reinstalka. Jeśli nie chcesz stracić zapisów to je skopiuj, potem wkleisz i nie będziesz musiała grać od nowa. Ale może ktoś inny będzie znał lepsze rozwiązanie
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2009, 08:57   #5
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Roblemy z czasem i wlasnymi dodatkami

Czas w rodzinach i dni beda sie zmieniac, bo to nie jest jak w TS2. Dziwne tylko z ta praca, bo jesli historia jest wylaczona, to nie powinien jej porzucic. A masz wolna wole na minimum?
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023